You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.

Перевантажувальне і підйомне обладнання від виробника

Підіймальне обладнання від заводу Форстор Індастрі — це ефективне рішення для підйому і переміщення продукції на виробництві, в складських комплексах і супермаркетах. Наше підприємство розробляє та виготовляє гідравлічні підіймальники, перевантажувальне обладнання для різних завдань, автопідйомники та ліфти для людей з інвалідністю на власних виробничих потужностях.

 

Сертифікати на підіймальники

Сертификат проверки
Сертификат соответствия
 
Креслення підйомників

Завод підіймального і перевантажувального обладнання

Сучасне обладнання для обробки металу
Ділянка механічної обробки деталей
Верстат плазмового різання
Ділянка зборки ножничних підіймальників
Стрічковопилковий верстат

Завод підіймальників Форстор Індастрі розташований в місті Дніпро, має 3 основні цехи та оснащений технологічними і сучасними верстатами. Гідравлічні підйомні столи виконуються згідно ТУ У 28.2-41922252-002:2018 "Підйомні платформи FORSTOR. Технічні умови", мають «Сертифікат відповідності» і «Дозвіл на застосування».

Гідравлічне підйомне обладнання, яке випускає завод Форстор, сертифіковане і відповідає всім вимогам Держпромгірнагляду, проходить обов'язкове тестування перед відвантаженням, супроводжується всією необхідною документацією, керівництвом з експлуатації та паспортом заводу-виготовлювача.

Переваги нашого підйомного обладнання:

  • Максимальна ефективність і значний ресурс продукції;
  • Висока надійність обладнання і повна безпека при переміщенні товарів;
  • Можливість модернізації підіймальників додатковими опціями, просте розширення функціоналу;
  • Відсутність необхідності наявності дозвільних документів від органів контролю.

Підйомники виробництва Форстор:

Завод підіймальників Форстор надає гідравлічні підйомні і перевантажувальні системи тільки власного виробництва. На ринку підйомного обладнання та складських рішень компанія Форстор працює з 2008 року і реалізована вже величезна кількість проектів як в Україні, так і за її межами. Ми експортуємо нашу продукцію в країни колишнього СНД, Прибалтику, Грузію, Азербайджан, Молдову та Ізраїль, зараз виходимо на європейський ринок підйомно-транспортних систем. Для нас є пріоритетом висока якість рішень, наші підйомники мають високий рейтинг і здатні впевнено конкурувати з міжнародними аналогами.

Нашим клієнтам ми пропонуємо купити підйомне обладнання від виробника за мінімальною ціною, минаючи посередників. Сьогодні ринок підйомного обладнання України переповнений ким завгодно, але не фахівцями і виробниками, тому вибирайте партнерів більш ретельно, відвідуйте цехи та офіси, просіть рекомендаційні листи. Щоб зробити у нас замовлення або отримати детальну консультацію фахівця, звертайтеся до відділу продажу. Кваліфіковані менеджери дадуть відповідь на будь-яке питання і допоможуть підібрати обладнання під ваші конкретні завдання. Телефонуйте за вказаними телефонами, заповнюйте форму зворотнього зв'язку або пишіть в онлайн-чат. Повний список контактів відділу продажу. Чекаємо на ваші звернення, ми завжди раді співпраці!

Нам довіряють

Rozetka
Zeppelin Ukraine
Kiddisvit
weichai
ПУМБ
Цитрус