You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.

Підйомники для інвалідів

Виробляємо підйомники для людей з інвалідністю та обмеженнями до пересування. Підіймачі від Форстор Індастрі — це оптимальне обладнання для забезпечення безперешкодного середовища. Підйомники можна встановлювати як всередині приміщення, так і на вулиці. Популярне рішення для вхідних груп громадських і муніципальних будівель. Виготовляємо вертикальні та похилі підйомники.

Запит на підйомник

Зв'язатися з менеджером

Богдан Мединський

+38 (‎050) 320-76-00

+38 (056) 785-79-00

 

Сертифікати на підйомники

Сертификат проверки
Сертификат соответствия
 
Креслення підйомників

Виробництво підйомників для інвалідів

Ділянка збірки та тестування підйомників
Листозгинальний верстат
Стрічкопильний верстат
Камера порошкового фарбування

Завод підіймального обладнання розташований у місті Дніпро. Це сучасне виробниче підприємство з потужною технологічною базою. Кожен ліфт для інвалідів виробляємо згідно ТУ У 28.2-41922252-001:2018 "Підіймальні платформи для осіб з обмеженими фізичними можливостями FORSTOR. Технічні умови".

Працюємо по всій Україні: проектуємо та виробляємо підйомники різних конфігурацій для конкретних умов і завдань. Виробляємо та виконуємо доставку в короткі терміни. Виїзна бригада виконає монтаж підйомника та подальші пусконалагоджувальні роботи. Забезпечуємо гарантійний супровід і післягарантійний сервіс.

Нам довіряють

Rozetka
Zeppelin Ukraine
Kiddisvit
weichai
ПУМБ
Цитрус

Основні переваги підйомників

  • Підйомник для інвалідів можна встановлювати як всередині приміщення, так і на вулиці.
  • Просте і зрозуміле управління: людина у візку може користуватися підйомником без сторонньої допомоги.
  • Надійна система безпеки: огорожі, хвіртка, протиковзне покриття платформи тощо.
  • Плавний хід забезпечується якісною гідравлічною системою.
  • Надійна антивандальна конструкція з високоякісної сталі.
  • Обладнання відповідає чинним технічним регламентам в Україні.

Особливості ліфтів для інвалідів

Інвалідний підйомник — це більш сучасна і ефективна альтернатива в'їзним пандусам, які в більшості своїй банально непридатні для експлуатації людьми в інвалідних візках. Підйомником ж користуватися легко — всі органи управління розташовані в зоні досяжності, а сам процес експлуатації не відрізняється від роботи з класичним ліфтом.

Конструкція підйомника для інвалідів

Підйом платформи забезпечує гідравлічний циліндр, підключений до маслостанції. Як тільки силовий блок отримує сигнал від пульта управління, то збільшує або зменшує тиск в гідроциліндрі, що й забезпечує переміщення підйомника. Платформа виготовляється з нержавіючої сталі або з фарбованим покриттям. Огорожа із хвірткою забезпечує хорошу безпеку людини при підйомі.

Нагадаємо також, що набули чинності нові норми ДБН, згідно з якими нові будівлі необхідно робити доступними для громадян з інвалідністю. Причому, підйомне обладнання може стати в нагоді як для оснащення вхідних груп всередині приміщення, так і зовні. Ми можемо зробити як похилий сходовий підйомник для доступу на ганок будівлі, так і повноцінний зовнішній ліфт на кілька поверхів.

Де встановлюють та де купити підйомники для інвалідів?

Підйомники для інвалідів мають найбільший попит на вхідних групах муніципальних будівель, на сходових спусках і підйомах, зупинках громадського транспорту, в приватних котеджах і багатоквартирних будинках. Нашими клієнтами є аптеки, банки, магазини та супермаркети, поштові відділення, лікарні, школи та місця скрізь, де є потреба у безбар'єрному доступі людей з інвалідністю. Компактність та продуктивність роблять такий інвалідний підйомник зручним для розміщення в місцях, де мало вільного простору, а також необладнані сходові підйоми, наприклад: спуски метро в Києві, школи в місті Дніпро та Харків, обладміністрації Львова та Одеси. Також наша продукція працює за межами України – ми експортуємо в країни Європи та колишнього СНД, здійснювали поставки підйомників на експорт до Молдови, Ізраїлю, Грузії та Азербайджану, проводили там монтажні роботи і введення в експлуатацію.

Якщо у вас є питання щодо похилих або вертикальних підйомників для інвалідів візочників від заводу Форстор Індастрі, то зв'яжіться з нашим відділом продажу. Досвідчені фахівці компанії пояснять, чим відрізняється інвалідний механічний підйомник від електричного, гідравлічного, гвинтового або тросового. Який краще купити, який надійніше та безпечніше, простіше в експлуатації, і чи можна виготовити такий підйомник своїми руками. Телефонуйте за номерами, які вказані на сторінці контактів. Менеджери компанії допоможуть вам вибрати та купити підйомник для інваліда за найвигіднішою ціною. Залишайте свої заявки через форму зворотного зв'язку, приїжджайте до нас у гості на завод або в офіс, ми завжди раді візитам наших клієнтів.

Відгуки про нашу роботу

...

Похилий підйомник у Верховній Раді

Відгук

Оцінка:

         
РДА

Похилий підйомник для дітей з інвалідністю в школі

Відгук

Оцінка:

         
...

Підйомник для людей з інвалідністю біля входу у відділення банку

Відгук Проект

Оцінка:

         
...

Організація інклюзивної освіти

Відгук Проект

Оцінка: