You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.

Решітковий настил, зварні решітки

У продажу решітковий настил зварний та пресований – відмінне рішення для спорудження металоконструкцій цивільного та промислового призначення. Гратчастий настил витримує високі навантаження при малій власній вазі, що робить його універсальним матеріалом.

Виробництво решіткового настилу

Різання рулонної сталі на смуги
Великоформатна заготовка пресованого настилу
Подача опорних сталевих смуг
Контактно-пресоване зварювання опорних смуг і прутка
Фігурна порізка решіток складної форми
Приварка обрамлення
Гаряче цинкування готових решіток

Виробництво решіткового настилу знаходиться в Україні, продукція випускається в суворій відповідності з нормами DIN 24531-1, DIN 24537-2, RAL GZ-638. Для виготовлення настилу використовується високоякісна рулонна сталь, несуча смуга і поперечний пруток, що з'єднуються зварюванням контактно-пресовим методом. Для захисту готових виробів від корозії використовується метод гарячого цинкування.

Наш завод складського обладнання виробляє металоконструкції різної складності, з урахуванням всіх вимог замовника. Ми спеціалізуємося на реалізації нестандартних проєктів "під ключ": розробимо, виготовимо і встановимо складське устаткування на вашому об'єкті, в будь-якій точці України.

Настил решітковий виробництво Україна

Решітковий настил — це відмінне та сучасне рішення для міжповерхових перекриттів мезонінів. Якість цього матеріалу значно перевершує інші типи перекриттів, які також виготовляються зі сталі або ж з фанери, листів ДСП/ОСБ.

Підприємство Форстор має власне налагоджене виробництво гратчастого настилу. Часто застосовуємо його в своїх проектах багатоярусних стелажів, стелажних полиць, робочих платформ, а також в якості сходових ступенів та в інших конструкціях. Так само у нас Ви можете замовити пресований решітковий настил, який має високу опорну здатність та невелику масу.

Основні переваги настилу

  • Конструкція настилу відрізняється міцністю, але при цьому вона легка;
  • Витримує навантаження до 1,8 тонни на 1 кв. м;
  • Гаряче цинкування забезпечує хорошу корозійну стійкість;
  • Висока зносостійкість та тривалий термін служби;
  • Ергономічність, міцність, високі динамічні характеристики, а також безпека;
  • Простота конструкції та легкість проведення монтажних робіт.

Замовити виготовлення решіткового настилу

Оцинковані решітки настилу виготовляються на потужній виробничій ділянці. Сучасне обладнання з комп'ютерним управлінням дозволяє звести до мінімуму участь людини у виробничому процесі, та виконувати пресування і зварювання максимально точно. Виробничих потужностей підприємства досить для виробництва до 1000 тонн настилу щомісяця, та покриття будь-яких потреб.

Фахівці нашої компанії виконають розрахунок параметрів решітки, яка оптимально буде справлятися з навантаженнями на вашому підприємстві. Проводимо точні розрахунки на підставі умов роботи, розмірів приміщення, а також навантаження на 1 кв. м. Якщо є вимоги до підвищеної безпеки зберігання, то в настилі використовуються спеціальні протиковзкі смуги.

Підприємство Форстор Індастрі є виробничою компанією з власними цехами обробки та виробництва металоконструкцій. Якщо ви хочете купити решітковий настил, то зв'яжіться з нашими менеджерами вже зараз. Вони завжди готові допомогти вам з вибором оптимального рішення. Телефонуйте за будь-яким із зазначених телефонних номерів, або пишіть нам через форму зворотного зв'язку.

Нам довіряють

Rozetka
Zeppelin Ukraine
Kiddisvit
weichai
ПУМБ
Цитрус