You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.

Решітковий настил, зварні решітки

У продажу решітковий настил зварний та пресований – відмінне рішення для спорудження металоконструкцій цивільного та промислового призначення. Гратчастий настил витримує високі навантаження при малій власній вазі, що робить його універсальним матеріалом.

Настил решітковий виробництво Україна

Решітковий настил — це відмінне та сучасне рішення для міжповерхових перекриттів мезонінів. Якість цього матеріалу значно перевершує інші типи перекриттів, які також виготовляються зі сталі або ж з фанери, листів ДСП/ОСБ.

Підприємство Форстор має власне налагоджене виробництво гратчастого настилу. Часто застосовуємо його в своїх проектах багатоярусних стелажів, стелажних полиць, робочих платформ, а також в якості сходових ступенів та в інших конструкціях. Так само у нас Ви можете замовити пресований решітковий настил, який має високу опорну здатність та невелику масу.

Основні переваги настилу

  • Конструкція настилу відрізняється міцністю, але при цьому вона легка;
  • Витримує навантаження до 1,8 тонни на 1 кв. м;
  • Гаряче цинкування забезпечує хорошу корозійну стійкість;
  • Висока зносостійкість та тривалий термін служби;
  • Ергономічність, міцність, високі динамічні характеристики, а також безпека;
  • Простота конструкції та легкість проведення монтажних робіт.

Замовити виготовлення решіткового настилу

Оцинковані решітки настилу виготовляються на потужній виробничій ділянці. Сучасне обладнання з комп'ютерним управлінням дозволяє звести до мінімуму участь людини у виробничому процесі, та виконувати пресування і зварювання максимально точно. Виробничих потужностей підприємства досить для виробництва до 1000 тонн настилу щомісяця, та покриття будь-яких потреб.

Фахівці нашої компанії виконають розрахунок параметрів решітки, яка оптимально буде справлятися з навантаженнями на вашому підприємстві. Проводимо точні розрахунки на підставі умов роботи, розмірів приміщення, а також навантаження на 1 кв. м. Якщо є вимоги до підвищеної безпеки зберігання, то в настилі використовуються спеціальні протиковзкі смуги.

Підприємство Форстор Індастрі є виробничою компанією з власними цехами обробки та виробництва металоконструкцій. Якщо ви хочете купити решітковий настил, то зв'яжіться з нашими менеджерами вже зараз. Вони завжди готові допомогти вам з вибором оптимального рішення. Телефонуйте за будь-яким із зазначених телефонних номерів, або пишіть нам через форму зворотного зв'язку.

Нам довіряють