You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.

Монтаж підйомних столів, платформ та консольних підйомників

Комплекс робіт під ключ

Будучи провідним виробником підйомників та завдяки великому досвіду, накопиченому при роботі з найрізнішим перевантажним обладнанням, бригада спеціалістів Форстор Індастрі здійснює монтаж підйомників будь-якої конфігурації.

Ми надаємо заводську гарантію на все рішення в цілому, тому наше підйомне обладнання завжди працює так, як це було закладено спочатку в проекті.

Співпрацюючи безпосередньо з виробником Форстор Індастрі, ви отримуєте комплексне рішення: від детального опрацювання вашої задачі до налаштування обладнання на вашому об'єкті.

Чому у нас?

Здійснюємо монтаж “під ключ” та в найкоротші терміни

Гарантія якості

Якісний монтаж підйомника – запорука його бездоганної роботи

Монтаж підйомників та платформ
Підготовчі роботи та експертиза

Здійснюється огляд підлоги, стін, міжрівневих перекриттів, наявності електровиводів та інших елементів, що впливають на роботу підйомника. Якщо установка підйомника відбуватиметься у шахті, то її також потрібно інспектувати. Після того, як будуть відомі моменти, які слід виправити, можна переходити до підготовчих робіт. Як правило, сюди входить будівництво приямку, вирівнювання стін, укріплення фундаменту.

Особливо важливий момент – можливість підключення електроінструменту.

 

Розміщення та підключення підйомника

В залежності від конфігурації підйомника, гідростанція монтується у приямок або ж є виносним елементом. У другому випадку необхідно забезпечити безпечну укладку гідравлічних шлангів високого тиску, та їх надійний захист. Установка підйомників також передбачає підключення обладнання до мережі, що виконується спеціалістом із відповідним рівнем допуску.

Пульт керування монтується так, аби забезпечити візуальний контроль роботи підйомнику.

 

Налаштування та введення в експлуатацію

Після того, як підйомник змонтовано, його необхідно перевірити та протестувати. Ми виконаємо перший запуск підйомнику, перевіримо та налагодимо систему управління, проведемо приймально-здавальні випробування, а також інструктаж персоналу.

У разі потреби ми можемо виконати цілий ряд додатковий робіт: монтаж самонесучої шахти, ліфтових дверей, встановити опціональні системи безпеки та багато іншого.

Нашим сервісом задоволені!

Rozetka
Zeppelin Ukraine
Kiddisvit
weichai
ПУМБ
Цитрус