You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.

Перевантажувальне докове обладнання

Пропонуємо докове обладнання для розвантаження або організації буферної зони між складом та вантажним транспортом. Основне завдання доку — забезпечити швидке та комфортне навантаження/розвантаження автомобілю. Щоб складський док працював максимально ефективно, необхідне правильно спроектоване і виготовлене перевантажувальне обладнання. Компанія Форстор — завод-виробник з великим досвідом виготовлення та інсталяції докових систем, гідробортів і вирівняльних платформ.

Підібрати навантажувальне обладнання

Зв'язатися з менеджером

Богдан Мединський

+38 (‎050) 320-76-00

+38 (056) 785-79-00

 

Сертифікати на обладнання

Сертификат проверки
Сертификат соответствия

Виробництво докового обладнання

Сучасний плазморіз з ЧПУ
Листозгинальний верстат
Токарний цех
Стрічкопильний верстат
Професійне зварювальне обладнання

Маємо в своєму розпорядженні сучасну виробничу ділянку з потужною технологічною базою. Виготовляємо перевантажувальне обладнання для оснащення складських доків. Враховуємо всі особливості проекту, вимоги та особисті побажання замовника.

Виробництво розташоване в місті Дніпро. Ми працюємо по всій Україні. Виконуємо проектування, виготовляємо і поставляємо готове обладнання на об'єкт замовника, після чого проводимо монтажні та пусконалагоджувальні роботи. Надаємо гарантійний та післягарантійний сервіс.

Нам довіряють

Rozetka
Zeppelin Ukraine
Kiddisvit
weichai
ПУМБ
Цитрус

Яке вантажно-розвантажувальне обладнання ми виробляємо

Завод підйомного обладнання Форстор Індастрі виготовляє всі види докового та перевантажувального обладнання, розробляє нестандартні рішення, проводить монтаж і сервіс по всій Україні. Сьогодні наш асортимент включає наступні докові системи:

  • Гідравлічні перевантажувальні столи і підйомники всіх типів;
  • Компактні низькорамні підйомники;
  • Рампи мобільні і стаціонарні, перевантажувальні платформи;
  • Доклевелери, різні вирівнюючі платформи і відкидні мости;
  • Стаціонарні гідроборти, розвантажувальні підйомники.

Докові системи мають в основі своєї конструкції гідравлічну систему підйому, що складається з маслостанції з гідроциліндром. В якості робочих майданчиків практикуємо використання решіткового настилу. Це дозволяє створити надійне і міцне покриття, яке також забезпечує відмінне зчеплення з колесами складської техніки, а також з підошвою взуття персоналу.

Перевантажувальний модуль на складі виконує такі завдання:

  • Підвищення швидкості перевантажувальних робіт на складі або виробництві;
  • Скорочення персоналу для розвантаження транспорту і зменшення часу даних робіт;
  • Підвищення безпеки персоналу і вантажів.

Задайте свої питання нашим менеджерам відділу продажу. Телефонуйте за вказаними номерами або напишіть в онлайн чат на сайті – менеджер в реальному часі надасть вам всю потрібну інформацію. У нас ви зможете купити докове обладнання за вигідними цінами з доставкою та монтажем по всій Україні. Завод Форстор Індастрі виробляє всі види докових систем і обладнання на гідравліці. Оперативно обробляємо кожне звернення протягом одного робочого дня - повний список контактів ви знайдете на цій сторінці.