You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.
Обладнання для банківських відділень і фінустанов

Підіймальники для банку та інші рішення

Завод Форстор Індастрі виробляє ряд рішень для оснащення банківських відділень та інших фінустанов. Пропонуємо підйомники для організації вільного доступу людини в інвалідному візку в банк, сервісні підйомники і металеві архівні стелажі.

У нас великий досвід з виробництва даного обладнання - ми почали поставляти підйомне устаткування для людей з інвалідністю ще за кілька років до того, як з'явилися нові ДБН з інклюзивності та доступності.

Вертикальний підіймальник

Оптимальне рішення для вхідних груп і ділянок, де немає можливості встановити в'їзний пандус.

Може бути встановлений всередині будівлі та зовні. Для захисту від корозії використовується порошкова фарба або виконання із нержавіючої сталі.

Докладніше про рішення
Вертикальный подъемник для отделения банка

Похилий підйомник

Краще рішення для сходових маршів. Виготовляємо як платформи для одиночних маршів, так і поворотні підйомники для переміщення між декількома поверхами.

Перейти до товару

Сервісний підйомник для банку

Малі вантажні ліфти - відмінне рішення для швидкого переміщення документації, цінних паперів та інших невеликих вантажів між поверхами будівлі.

Докладніше про сервісні ліфти

Щогловий підйомник для банку

Підйомне обладнання для архіву банку, яке дозволить швидко і безпечно переміщувати великі обсяги документації між різними поверхами будівлі.

Дізнатися більше
Стоечный подъемник

Архівні стелажі

Металеві поличні стелажі для зберігання документації та цінних паперів. Відмінне рішення для банківського архіву.

Докладніше
Архивные стеллажи для банка

Замовити весь комплекс або окрему позицію

Щоб замовити підіймальник в банк або інше обладнання, звертайтеся до відділу продажу компанії Форстор. Телефонуйте за номерами у верхній частині сторінки або натисніть на кнопку нижче і напишіть запит. Також запрошуємо відвідати наш завод в місті Дніпро і переконатися у високій якості продукції, що виробляється. Чекаємо на ваші звернення!

Інші рішення

Наші рішення перевірені!

Rozetka
Zeppelin Ukraine
Kiddisvit
weichai
ПУМБ
Цитрус