You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.

Підземний гараж для приватного будинку з ліфтом для автомобіля

Підземний гараж з підйомником для автомобіля не вимагає наявності похилого пандуса для в'їзду/виїзду автомобіля. Такий гідравлічний ліфт дозволяє заощадити місце біля будинку і в гаражі, а також організувати додаткові паркувальні місця для автопарку.
Підземний гараж з ліфтом

Переваги підземного гаража з ліфтом

  • Збільшення місця для паркування автомобіля у 2 рази.
  • Великий запас вантажопідйомності.
  • Конструкція підйомника для гаража проста і надійна.
  • Якісна гідравлічна система забезпечує плавний та м'який рух платформи без різких ривків.
  • Не потрібні реєстрація та дозвільні документи на обладнання.
  • Низька вартість та проста установка ліфта.

Технічні характеристики

Параметр   Ножичний Стійковий
Висота у складеному стані мм 350-500 500
Висота підйому мм до 6000 до 12000
Вантажопідйомність кг 2500-4500 2500-6000
Довжина платформи мм 3000-10000
Ширина платформи мм 2000-3000

Підбір вантажного підйомника

Зв'язатися з менеджером

Богдан Мединський

+38 (‎050) 320-76-00

+38 (056) 785-79-00

ВИРОБНИЦТВО ПІДЙОМНИКІВ
 
Доставка та оплата
 
ЗБІРКА І МОНТАЖ
 
Креслення підйомників

 

Сертифікати на підйомники

Сертификат проверки
Сертификат соответствия

Виробництво ліфтів для підземних гаражів

Кваліфіковані працівники
Виробництво повного циклу
Сучасний верстатний парк
Верстат для згинання металевих заготовок
Група токарних верстатів

Завод підйомного обладнання знаходиться в місті Дніпро. Виробнича ділянка укомплектована сучасними верстатами для обробки сталі. Підйомники виробляються у суворій відповідності до ТУ У 28.2-41922252-002:2018 "Підйомні платформи FORSTOR. Технічні умови".

Потужна виробнича база і досвідчений штат фахівців дозволяють нам виготовляти будь-які види підйомного обладнання на замовлення. У кожному регіоні України працюють мобільні бригади монтажників. Ми доставимо підйомник на ваш об'єкт, а також змонтуємо його і проведемо пусконалагоджувальні роботи.

Нам довіряють

Rozetka
Zeppelin Ukraine
Kiddisvit
weichai
ПУМБ
Цитрус

Підземні гаражі з підйомниками для машин

Конструкція автомобільного ліфта для гаража заснована на базі модифікованого підйомника щоглового або ножичного типу з гідравлічною системою підйому. Верхня платформа може служити в якості паркувального місця для другого автомобіля. Вантажопідйомності гаражного ліфта вистачає для переміщення більшості типів легкових автомобілів. 

Підйом платформи забезпечується гідроциліндром, тиск в якому нагнітається за допомогою силового блоку. Силовий блок складається з електродвигуна, насоса і резервуара для масла. Гідравлічні ліфти для підземних гаражів виробляються на сучасному заводі в місті Дніпро та мають всю документацію і сертифікати. Автомобільні підйомні системи для підземних гаражів виготовляються відповідно до встановлених на виробництві технічних умов.

Підземний гараж в приватному будинку – сучасне рішення за вигідною ціною

Якщо у вас є питання щодо виробництва ліфтового обладнання для автомобілів, то звертайтеся до наших менеджерів. Фахівці заводу Форстор Індастрі завжди готові допомогти вам вибрати і купити підземний гараж з інтегрованим автомобільним підйомником. Широкий модельний ряд та набір опцій дозволяє сконфігурувати автомобільний ліфт під будь-яке завдання та транспортний засіб. Маємо великий досвід установки таких систем підйому для гаражів, парковок і приватних будинків по всій Україні. Замовити і купити ліфт для авто можна за вказаними телефонними номерами, або пишіть нам через форму зворотного зв'язку на сайті. Чекаємо на ваші звернення, пора вже збільшити свій гараж!