You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.

Кухонний підйомник, сервісний ліфт для ресторану

Сервісний підйомник – це свого роду малий вантажний ліфт гідравлічний. Такі підйомники призначені для переміщення продукції між поверхами будівлі, приватного будинку, банку. Являють собою кухонний міні ліфт для оптимізації роботи служб доставки в готелях і ресторанах, а також для швидкого переміщення невеликих вантажів в лікарнях або офісах.
від 150 000 грн.
Сервісні підйомники

Технічні характеристики

Вантажопідйомність кг до 500
Висота підйому м до 15
Швидкість руху ліфта м/сек 0,5
Кількість поверхів/зупинок   2
Система підйому Гідравлічна
Виконання

Нержавіюча сталь

Сталь з порошковим фарбуванням

Сервісний підйомник — ефективне рішення для переміщення продуктів, готових страв і невеликих вантажів між різними рівнями приміщення. Невисока вартість разом з можливістю підвищити швидкість і якість обслуговування гостей роблять його вигідною інвестицією з коротким терміном окупності. Сьогодні подібні рішення вже використовують провідні підприємства HoReCa.

Підбір вантажного підйомника

Зв'язатися з менеджером

Богдан Мединський

+38 (‎050) 320-76-00

+38 (056) 785-79-00

ВИРОБНИЦТВО ПІДЙОМНИКІВ
 
Доставка та оплата
 
ЗБІРКА І МОНТАЖ
 
Креслення підйомників

 

Сертифікати на підйомники

Сертификат проверки
Сертификат соответствия

Виробництво сервісних підйомників

Апарат для плазмового різання
Ділянка для проведення зварювальних робіт
Ручну обробку деталей проводять досвідчені майстри
Завод підйомного обладнання повного циклу
Підготовка щогли для сервісного підйомника

Компанія Форстор має потужну виробничу ділянку в місті Дніпро. Все наше підйомне обладнання виготовляється відповідно до ТУ У 28.2-41922252-002:2018 "Підйомні платформи FORSTOR. Технічні умови".

Наші інженери спроектують оптимальний варіант малого вантажного ліфта, який в повній мірі задовольнить ваші потреби. Ми виготовимо підйомник, доставимо його на ваш об'єкт, а також проведемо монтажні та пусконалагоджувальні роботи.

Нам довіряють

Rozetka
Zeppelin Ukraine
Kiddisvit
weichai
ПУМБ
Цитрус

Особливості сервісних підйомників

При виготовленні міні ліфтів для харчової промисловості та ресторанів використовується тільки нержавіюча сталь, що відповідає санітарно-гігієнічним вимогам до харчових підприємств. Нержавіюча сталь має гарну корозійну стійкість, в'язкість та високі механічні характеристики. Тому вона являє собою оптимальне рішення при роботі в агресивному середовищі або у приміщенні з високою вологістю. За рахунок цього сервісний міні ліфт для ресторану має високі показники довговічності.

Кухонний ліфт – переваги:

  • Невисока ціна підйомника і самого рішення;
  • Простота використання і обслуговування;
  • Низький рівень шуму та споживання енергії;
  • Широкий діапазон модифікацій;
  • Гарантія від заводу-виробника.

Підйом вантажної платформи кухонного підйомника здійснюється гідроциліндром, до якого підключається маслостанція. Така конструкція проста у виготовленні та вимагає менше часу і ресурсів, аніж стандартна конструкція ліфта — сучасна альтернатива класичним рішенням на тросах, з якими більше проблем, ніж нормальної роботи.

Якщо ви хочете купити малий вантажний ліфт, то телефонуйте за вказаними номерами вже сьогодні. Наші проект-менеджери завжди готові допомогти вам зі складанням технічного завдання, готові виїхати на об'єкт і провести заміри. Завод Форстор Індастрі є українським виробником підйомників, який випускає всі види сервісних міні ліфтів на гідравліці, кухонні підйомники для приватних будинків і ресторанів в найкоротші терміни. Ми надамо вам вичерпні відповіді на будь-які ваші питання щодо наших підйомних систем. Телефонуйте або зв'яжіться з нами через форму зворотного зв'язку нижче.

Відгуки про нашу роботу

...

Вантажний підйомник для розподільного центру

Відгук Проект

Оцінка:

         
Отзыв от Массимо Джеларти

Вантажний підйомник на виробництво

Відгук Проект

Оцінка:

         
...

Стратегічне партнерство з постачання обладнання

Відгук Проект

Оцінка:

         
...

Великогабаритна підйомна платформа

Відгук Проект

Оцінка: