You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.

Автоматизовані складські системи

Автоматизація складу за допомогою транспортувального обладнання дозволяє в кілька разів збільшити швидкість і точність виконання всіх логістичних операцій. Завод Форстор Індастрі пропонує своїм клієнтам складське обладнання різного призначення, сортувальні та WMS системи, а також автоматизовані мезоніни для підвищення продуктивності бізнесу.

Сертифікати на конвеєри

Сертифікат перевірки
Сертифікат відповідності

Автоматизація складських процесів

Обладнання та його технічні характеристики підбираються залежно від особливостей підприємства та вантажів, що переміщуються: це можуть бути кур'єрські відправлення, ящики та короби з пластику, електроніка або товари продовольчого призначення. Так горизонтальні стрічкові транспортери оптимально використовувати для роботи з легкими вантажами. Завдяки модульній конструкції вони легко з'єднуються один з одним. Ви отримуєте єдину автотатизовану лінію з можливістю регулювання швидкості руху вантажів.

Крім того, оптимізація складських процесів передбачає інтеграцію іншого обладнання: габаритно-вагових модулів для автоматичного вимірювання параметрів вантажу та відбракування невідповідних заданим показникам товарів, систем машинного зору для сортування продукції, модулів Put to light. А для того, щоб максимально ефективно використовувати всі ресурси свого складу, рекомендуємо встановити WMS систему, що дозволяє грамотно керувати кожною ланкою у ланцюжку логістики. Як бачите, щоб отримати ефективний склад, дуже потрібна автоматизація!

Автоматизація складської логістики: з чого почати

Конвеєрне обладнання дозволяє безперервно переміщувати різні типи вантажів на складі. У порівнянні зі статичними системами зберігання, в яких продукція переміщується завдяки роботі персоналу, воно більш ефективне для вирішення наступних завдань:

  • Потрібно максимально скоротити час, що витрачається на переміщення вантажів;
  • Складський персонал не може впоратися із стрибками товарообігу;
  • Для зниження трудовитрат та підвищення точності комплектації замовлень;
  • Потрібно забезпечити максимальну безпеку крихких вантажів при переміщенні;
  • Вантажі потрібно обробляти безперервно та у великих обсягах.

Завод Форстор Індастрі спеціалізується на проектуванні та виробництві складського обладнання для різних завдань вже понад десять років. У нашому асортименті ви знайдете системи зберігання різної конфігурації, металоконструкції, підйомне обладнання та системи автоматизації складу. Завдяки тісній співпраці виробничого цеху та конструкторського відділу, наші рішення справді ефективні та працюють саме так, як потрібно замовнику.

Вам потрібне обладнання для автоматизації складу за вигідною ціною? Все, що для цього потрібно – зв'язатися з нашим відділом продажів за вказаними на сторінці номерами телефону, або скористатися формою зворотного зв'язку. Пишіть нам вже сьогодні – досвідчені фахівці компанії допоможуть з вибором обладнання та створенням грамотного технічного завдання.

Нам довіряють

Rozetka
Zeppelin Ukraine
Kiddisvit
weichai
ПУМБ
Цитрус