You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.

Автомобілерозвантажувач універсальний для зерносховищ

Гідравлічний автомобілерозвантажувач дозволяє швидко розвантажувати автомобільний транспорт, який не має власного самоскидного кузова. Завдяки такому обладнанню можна швидко вивантажити сипучій вантаж з машини, що особливо актуально на оптових базах, елеваторах та зерносховищах.
Автомобілерозвантажувач для зерносховищ

Технічні характеристики

Вантажність т 40/60/80
Довжина платформи м до 20
Продуктивність т / год 400
Кут нахилу платформи град 0 ... 38
Час підйому с 200
Час спуску с 100
Ширина платформи м до 5
Приводний механізм гідравлічний силовий блок

Потрібна консультація?

Зв'язатися з менеджером

Богдан Мединський

+38 (‎050) 320-76-00

+38 (056) 785-79-00

ВИРОБНИЦТВО ПІДЙОМНИКІВ
 
Доставка та оплата
 
ЗБІРКА І МОНТАЖ
 
Креслення підйомників

 

Нам довіряють

Rozetka
Zeppelin Ukraine
Kiddisvit
weichai
ПУМБ
Цитрус

Переваги гідравлічного автомобілерозвантажувача

Завдяки гідравлічній системі підйому забезпечується повільний рух платформи без ривків. Машина на платформі кріпиться ланцюгами, щоб запобігти її  скатування або сковзання під час підйому. У разі різкого падіння тиску в гідросистемі спрацьовує аварійний клапан обриву. Він запобігає падінню платформи та забезпечує її плавний спуск. В ролі допоміжного страхувального елементу встановлюються обмежувальні борти. 

Компанія Форстор пропонує повний комплекс послуг: від розробки проєкту до встановлення розвантажувача на об’єкті замовника і проведення пусконалаштувальних робіт. Ми маємо широкі виробничі потужності, де виготовляється підіймальне обладнання будь-якої складності та конфігурації. 

Якщо у вас виникли питання, ви можете задати їх відділу компанії Форстор. Наші менеджери допоможуть підібрати оптимальну конфігурацію обладнання та купити автомобілерозвантажувач по вигідній ціні. Ми працюємо на всій території України і пропонуємо гарантію на своє обладнання. Телефонуйте нам та пишіть через форму зворотного зв’язку.