You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.

Вантажні шахтні підйомники

Гідравлічний підйомник в шахті – це відмінна альтернатива вантажному ліфту: дешевший, не вимагає реєстрації, займає значно менше місця. Такий вантажний підйомник може бути встановлений у власну самонесучу шахту або змонтований в уже зведену.
від 100 000 грн.
Шахтні підйомники

Особливості шахтних підйомників

  • Шахта забезпечує підвищену безпеку, виключаючи падіння продукції з платформи при підйомі.
  • Підйомник можна встановити в уже зведену шахту, або виготовити нову.
  • Самонесучу шахту для підйомника можна встановити навіть в місцях, які спочатку не були призначені для цього.
  • Підйомник – це не ліфт, його не потрібно реєструвати в спеціальних органах контролю і отримувати дозволи на експлуатацію.

Технічні характеристики

Параметри   Ножичний Стійковий
Довжина платформи мм до 6000 до 6000
Доступна ширина платформи мм до 3000 до 3000
Висота підйому мм до 8000 до 10000
Вантажопідйомність кг до 10000 до 6000

Підбір вантажного підйомника

Зв'язатися з менеджером

Андрій Галинський

+38 (067) 474-76-00

+38 (044) 223-67-00

ВИРОБНИЦТВО ПІДЙОМНИКІВ
 
Доставка та оплата
 
Системи безпеки
 
ЗБІРКА І МОНТАЖ

Сертифікати на підйомники

Сертификат проверки
Сертификат соответствия

Виробництво шахтних підйомників

Високоточний плазморіз
Нове обладнання для проведення зварювальних робіт
Листозгин з числовим програмним управлінням
Токарний цех
Ділянка монтажу і перевірки підйомників

Пропонуємо шахтні підйомники, які є відмінною і недорогою альтернативою вантажному ліфту. Наше обладнання виготовляється згідно з ТУ У 28.2-41922252-002:2018 "Підйомні платформи FORSTOR. Технічні умови".

Компанія Форстор пропонує повний комплекс послуг, що включає як виробництво підйомного обладнання, так і його монтаж. Досвідчені бригади фахівців проведуть збірку підйомника і пусконалагоджувальні роботи прямо у вас на підприємстві.

Нам довіряють

Сучасна заміна вантажному ліфту

Шахтний підйомник на гідравліці являє собою відмінну альтернативу вантажному ліфту, при цьому вони значно розрізняються конструктивно. Не зважаючи на те, що вони виконують по суті одну і ту ж задачу, ліфтовий підйомник коштує значно дешевше і не вимагає наявності дозвільної документації від органів контролю. Зважаючи на це, ліфтові підйомники користуються широким попитом на виробничих, торгових і складських підприємствах.

Особливості конструкції ліфтового підйомника

Конструкція шахтного підйомника заснована на конструкції гідравлічного підйомника ножичного або щоглового типу. Комплектація залежить від необхідної висоти підйому, вантажопідйомності і розмірів платформи. Підйомник вантажний шахтний може встановлюватися як у вже зведену шахту ліфта, так і у власну, яку можуть виготовити і встановити наші фахівці. Для контролю підйому платформи, на кожному рівні встановлюються кнопкові пульти управління.

Шахта підіймальника — це самонесуча металева конструкція, обшита профільованим листом або сендвіч-панелями. Також є варіант огорожі спеціальною металевою сіткою. Залежно від вимог, шахта встановлюється або в приміщенні, або зовні. Гнучкість конструкції підйомника дозволяє зробити шахту більш компактною, за рахунок виносного силового блоку.

Гідравлічні станції виготовляємо з якісних європейських комплектуючих. Виробник клапанної групи — Oleodinamica Marchesini (Італія). Для металоконструкцій використовуємо кращу сталь українського металопрокату, яка повністю відповідає чинним необхідним ДСТУ.

Підйомник шахтний – купити у заводу-виробника

Якщо у вас є якісь питання або ви хочете купити шахтний підйомник або вантажний ліфт від виробника, то зв'яжіться з менеджерами заводу ліфтового обладнання Форстор Індастрі. Вони завжди готові проконсультувати вас і допомогти скласти ефективне і правильне технічне завдання, з урахуванням особливостей вашого бізнесу і особистих побажань. Телефонуйте за номерами або залишайте свою заявку через форму зворотного зв'язку. Повний список контактів ви знайдете у відповідному розділі нашого сайту.

Відгуки про нашу роботу

...

Вантажний підйомник для розподільного центру

Відгук Проект

Оцінка:

         
Отзыв от Массимо Джеларти

Вантажний підйомник на виробництво

Відгук Проект

Оцінка:

         
...

Стратегічне партнерство з постачання обладнання

Відгук Проект

Оцінка:

         
...

Великогабаритна підйомна платформа

Відгук Проект

Оцінка: