You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.

Складські стелажі

Складське обладнання компанії Форстор включає стелажі та автоматизовані системи зберігання, що дозволяє в повній мірі задовольнити різноманітні потреби складування. Наше підприємство пропонує клієнтам комплексні складські рішення — проектування систем зберігання, підбір навантажувальної техніки, виготовлення та продаж стелажів, професійний монтаж і гарантійне обслуговування.

Сертифікати на стелажі

Сертификат проверки
Сертификат соответствия

Виробництво та монтаж стелажних систем в Україні

Постійний запас рулонної сталі
Сучасні лінії холодного прокату
Металеві полиці для стелажів Start
Стійки стелажа Master
Камера порошкового фарбування
Зона пакування готової продукції

Завод стелажного обладнання серій Start, Master, палетних стелажів Profi і інших стелажів важкої серії розташований в місті Дніпро, оснащений 8 прокатними лініями, має велику ділянку для роботи з листовим металом і просторі цехи з сучасним обладнанням.

Завод Форстор Індастрі надає комплексні послуги з оснащення складів та підприємств, що є нашою основною спеціалізацією. Ми працюємо по Україні, проектуємо і виробляємо стелажі всіх типів, виконуємо доставку і монтаж стелажних систем будь-якої складності з гарантією і сервісним обслуговуванням.

Стелажі для складу українського виробництва

Наше стелажне обладнання та великий досвід виготовлення дозволяють задовольнити потреби наших клієнтів в оптимізації складських процесів та модернізації системи складування. Грамотне проектування з урахуванням знань в області навантажувальної техніки, наявність в штаті фахівців з досвідом робіт понад 10 років, ретельне опрацювання завдання, високотехнологічне виробництво та точний безпомилковий монтаж — запорука успішного проекту! Ми пропонуємо купити стелажі складські у виробника за мінімальною ціною з доставкою, монтажем та гарантією заводу. Компанія Форстор Індастрі запустила новий завод в місті Дніпро та оснастила його 7 сучасними прокатними лініями, тому стелажі нашого виробництва мають низьку ціну, відрізняються найкращими характеристиками та високою надійністю.

Форстор Індастрі пропонує виготовлення наступної продукції:

Палетні стелажі фронтальні та в'їзні

Найпопулярніше стелажне обладнання, на якому складується палетована продукція. Ми пропонуємо палетний стелаж від виробника за найвигіднішою ціною. Замовити складські стелажі Київ можна за телефонами в контактах, асортимент наступний:

Фронтальні — стандартні палетні стелажі для установки на складах різного класу, в тому числі і класу А. Це рішення має попит в реаліях вітчизняного та світового ринків.
В'їзні — одна з найбільш ефективних конструкцій для зберігання запалетованих вантажів однакової номенклатури. Висока щільність зберігання забезпечується відсутністю міжстелажних проїздів.

Палетні стелажі для різних завдань

Ви можете замовити виготовлення та монтаж конструкцій будь-якої складності: від простих поличних стелажів, до складів класу А.

Професійні монтажні бригади Форстор гарантують швидкий та якісний монтаж обладнання. На відео - приклад реалізованого проекту оснащення складу класу А палетними стелажами.

Детальніше про проект

 

Поличні стелажі універсальні всіх типів

Універсальні стелажі поличного типу відрізняються простотою збірки — вони компактні, мало важать та легко збираються. Тому якщо ви замовляєте один або кілька таких стелажів, вам навіть не потрібно звертатися до фахівців щоб швидко та правильно його зібрати. Зробіть це самостійно за 5-10 хвилин, а наші менеджери вам з цим допоможуть.

Складські поличні стелажі Master — в залежності від продукції, що зберігається, та необхідного навантаження, конструкція може бути розрахована на сталеві полиці або полиці з ДСП/ОСБ.
Побутові стелажі Start — легкі поличні стелажі для будинку, гаража, балкона або комори. Навантаження на полицю до 120 кг.

Поверхові стелажі (складський мезонін)

Багатоярусні системи зберігання, які дозволяють вибудувати унікальну структуру складу: використовувати максимум корисного простору для складування або організувати офісні місця прямо на складі.

Складська платформа — конструкція, яка ділить приміщення на яруси. Часто застосовується для організації ділянки добірки та пакування продукції, або для адміністраторської зони.
Мезонін (багатоповерхова система) — це складська платформа, яка також оснащена стелажами, найчастіше поличними, але іноді встановлюють і місця під палетне зберігання — зазвичай на першому рівні.

Комплексне рішення для зберігання вантажів

Відео-приклад комплексної організації складу системами зберігання: двох'ярусний мезонін, палетні та поличні стелажі. Завдяки такому рішенню вдалося досягти вдвічі більшої корисної площі зберігання.

Детальніше про проект

 

Консольні стелажі для довгомірних вантажів

Стелажі для зберігання довгомірної продукції: профілів, труб, пиломатеріалів тощо. В залежності від розташування, виготовляємо стелажі одно- та двосторонні. Також є розроблена конструкція консольних стелажів ялинкового типу для складування на відкритому просторі.

Односторонні — монтуються впритул до стіни, щоб за неї можна було «зачепитися». Продукція зберігається на консолях, які встановлені перпендикулярно до стійок стелажа.
Двосторонні — являють собою два односторонніх консольних стелажа, поставлені «спина до спини».
Ялинкові — не вимагають монтажних робіт. Відмінне рішення для зберігання арматури, труб, профілів. Форма стелажа візуально нагадує ялинку, звідси і назва.

Спеціалізовані стелажі

Це нестандартні стелажні системи зберігання, розроблені для вирішення конкретного завдання зберігання. Якщо у вас якийсь специфічний продукт, для якого потрібно спроектувати унікальну в своєму роді систему зберігання, то наші інженери допоможуть вам.

Стелажі для бочок — спеціальна конструкція для зберігання бочок та продукції циліндричної форми.
Стелажі для метизів — стійки метизні або система для установки пластикової тари.
Стелажі для шин — на базі поличних систем, адаптована для коліс, покришок та дисків.

Для розробки максимально ефективного проекту, грамотного розміщення стелажів на всьому корисному об'ємі приміщення необхідний творчий і технічний потенціал, яким володіють фахівці нашого підприємства і як підтвердження цього, безперервне зростання кількості наших постійних замовників. Перед оформленням заявки на будь-який з представлених видів продукції, проконсультуйтеся з менеджерами компанії, які допоможуть з вибором потрібного типу конструкції.

Компанія Форстор здійснює продаж складських систем по всій Україні. Пропонуємо Вам купити стелажі у Дніпрі, Києві зі складу або оформити замовлення на виготовлення необхідної конфігурації. Якщо Вас цікавить ціна на стелажі, звертайтеся до фахівців відділу продажу з питань придбання або за консультацією в зручній Вам формі. Повний перелік контактів знаходиться в розділі «Контакти».

Відгуки про нашу роботу

...

Оснастили склад стелажною системою

Відгук Проект

Оцінка:

         
...

Оснащення складів палетними стелажами

Відгук Проект

Оцінка:

         
...

Регулярні поставки стелажів та складської техніки

Відгук Проект

Оцінка:

         
ДКПК

Двох'ярусна складська платформа та палетні стелажі

Відгук Проект

Оцінка:

         

Нам довіряють

Rozetka
Zeppelin Ukraine
Kiddisvit
weichai
ПУМБ
Цитрус