You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.
Рішення для складської логістики і дистрибуції

Рішення для складської логістики в Україні

Завод Форстор Індастрі виробляє обладнання для складської логістики в Україні і пропонує комплекс рішень для її оптимізації. Це системи, які розробляються під експлуатацію в конкретних умовах вашого бізнесу. З використанням нового обладнання збільшується ефективність складу в 2-5 разів. Це означає також зниження витрат на логістику, і збільшення продуктивності, що в результаті дає відчутний приріст прибутку.

Системи зберігання

Фронтальні і в'їзні стелажі для зберігання вантажів на палетах, а також стелажі для складування продукції на полицях. Ми спроектуємо і виготовимо стелаж під конкретні потреби і умови. Результат - максимальне збільшення місткості складу і швидкості обробки вантажів.

Каталог стелажів

Внутрішня складська  техніка Toyota

Пропонуємо повідкові штабелери Staxio і висотні ричтраки Reflex, які стануть найбільш оптимальним варіантом для обслуговування системи в'їзних стелажів. А також електровізки BT Lewio для переміщення палет з вантажем на далекі відстані.

Перейти до каталогу складської техніки

Вилкові навантажувачі

Потужна техніка для роботи на вулиці. Асортимент представлений машинами вантажопідйомністю від 1,5 до 8 тонн. Це найнадійніша і найпродуктивніша складська техніка, яка доступна на світовому ринку.

Навантажувачі Toyota

Докове та перевантажувальне обладнання

Перевантажувальні естакади і доклевелери стануть відмінною сполучною ланкою між вантажним транспортом і складською технікою. Виробляємо обладнання для роботи з вантажівками, фурами, поїздами.

Докладніше
Перегрузочные системы

Системи автоматизації

Автоматизація - це завжди добре, особливо при масштабуванні бізнесу. З конвеєрним обладнанням можна забезпечити підвищення щільності зберігання без втрати швидкості обробки продукції. Ми пропонуємо розробку роликових і стрічкових конвеєрів «під ключ».

Докладніше про конвеєри

Замовити весь комплекс або окрему позицію

З усіх питань звертайтеся до відділу продажу компанії Форстор. Телефонуйте за вказаними телефонними номерами або надсилайте заявку через форму зворотнього зв'язку. Наші фахівці підберуть найбільш актуальну пропозицію або комплекс для вирішення ваших завдань.

Інші рішення

Наші рішення перевірені!

Rozetka
Zeppelin Ukraine
Kiddisvit
weichai
ПУМБ
Цитрус