You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.

Компанія Форстор — завод складського і підіймального обладнання в Україні

Підприємство Форстор — український виробник і розробник інноваційних рішень для підйому, складування та транспортування вантажів, автоматизації процесів на складі або виробництві. Ми промислова компанія з потужним інжинірингових і технічним відділом, якій під силу будь-які завдання. Ми проєктуємо і виготовляємо гідравлічні підйомники та конвеєри, всі види стелажів, перевантажувальне й складське обладнання, підйомники для людей з інвалідністю та ліфти з гідравлічним підіймальним механізмом.

 

Чому ми

14 років на ринку
Значний досвід роботи, власне виробництво, надійність і стабільність підприємства.
> 12 000 проєктів
Безліч реалізованих успішних проєктів, відмінно вирішуємо складні нестандартні завдання.
> 7 000 клієнтів
Лояльність і комфортні умови співпраці, високий рівень сервісу для наших клієнтів.
4 500 м² загальна площа виробництва
Повністю новий завод і верстатний парк, 4 просторих цехи і 7 ділянок, спеціальна технологія виробництва.
> 250 типів обладнання
Величезний вибір крутих рішень високої якості та гарантійний сервісний супровід.
> 100 досвідчених фахівців
Штат висококваліфікованих робітників та інженерів з великим досвідом в машинобудівній галузі.

Виробничі потужності Форстор

Група компаній Форстор включає в себе декілька юридичних осіб (в тому числі Форстор Індастрі і Форстор Україна), що відповідають за виробництво обладнання та експортні поставки продукції . Сучасний верстатний парк, понад 4,5 тис.м² виробничих площ, значний порошковий цех, 8 нових прокатних ліній і найдосвідченіші фахівці в галузі.

Детальніше про виробництво →

Наші клієнти та проєкти

Працюємо з 2008 року і за цей час виконали понад 12 000 проєктів різної складності: від постачання поличних стелажів для офісу до оснащення великих складських комплексів. Серед наших постійних замовників провідні підприємства України та закордонні компанії.

Команда Форстор

Ми продуктивна і дружна команда професіоналів, яких об'єднує спільна мета і любов до продукту. Продовжуємо рости і запрошуємо до себе нових співробітників — впевнених у своїх силах і з бажанням розвиватися. У нас комфортний офіс, сучасне обладнання на виробництві, нестандартні задачі, премії за високі досягнення і якісно виконану роботу.

Хочеш стати частиною нашого бренду? Переходь на сторінку з вакансіями і збудуй свою успішну кар'єру

Купуйте у виробника!

Завод Форстор Індастрі рекомендує працювати тільки з виробником безпосередньо. Так ви отримуєте найкращу цінову пропозицію, гарантію на виріб від заводу, сервісну підтримку упродовж всього часу експлуатації та можливість доукомплектації, модернізації обладнання. Купити підіймач або стелаж зараз не складно, псевдоспеціалістів досить багато, реальних компаній з досвідом, штатом професіоналів і виробничих потужностей практично немає. Наша рекомендація — відвідуйте виробництва та дивіться самі, де будуть вам робити продукцію і на якому обладнанні, попросіть показати реалізовані проєкти.

Запрошуємо вас відвідати наше виробництво і переконатися особисто якими руками та на яких верстатах ми виготовляємо наші рішення. Ми будуємо тільки довгострокові партнерські відносини, тому якість і сервіс для нас на першому місці. Форстор — це виробнича промислова компанія України, яка зацікавлена ​​в підйомі економіки власної держави, в розробці та виробництві обладнання на його території, в створенні комфортних умов і робочих місць для людей. Працюйте з національним виробником! Дзвоніть за телефонами, вказаними в розділі Контакти або пишіть нам через форму зворотного зв'язку. Також запрошуємо вас до нас в офіс на чашечку кави!

Краще обладнання та рішення

Завод Форстор Індастрі виготовляє обладнання для підприємств і людей, будує ефективні системи зберігання. Ми виробники з власними площами, штатом фахівців і за більш ніж 14 років успішної роботи асортимент рішень істотно зріс, а набутий досвід дозволяє нам вирішувати завдання будь-якої складності.

Ознайомитися з усіма рішеннями

Офіс відділу збуту

Завод Форстор

Запитайте у Форстор