You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.

Вантажний ліфт, гідравлічні консольні ліфти

Представляємо ліфти вантажні для складу або виробництва, виконані на базі стійкових гідравлічних підйомників. Така конструкція дозволяє організувати на вашому підприємстві повноцінний ліфт для переміщення різної продукції між рівнями будівлі. При цьому не потрібно проходити складні і довгі процедури реєстрації обладнання, та виділяти місце під машинне відділення.

Підбір вантажного підйомника

Зв'язатися з менеджером

Богдан Мединський

+38 (‎050) 320-76-00

+38 (056) 785-79-00

 

Сертифікати на підйомники

Сертификат проверки
Сертификат соответствия

Виробництво ліфтів в Україні

Кваліфіковані майстри
Плазморіз та листозгинальний верстат
Ділянка механічної обробки деталей
Верстат зі стрічковою пилкою для різання металу
Платформа для вантажного ліфту

Завод підйомного обладнання розташований в Дніпрі. Виробництво ведеться відповідно до ТУ У 28.2-41922252-002:2018 "Підйомні платформи FORSTOR. Технічні умови". Всі наші підіймальники супроводжуються повним пакетом документів, в тому числі паспортом та інструкцією з експлуатації.

Виконуємо доставку перевантажувального обладнання по всій Україні в короткі терміни, завдяки налагодженій системі транспортної логістики. Маємо власні мобільні монтажні бригади в кожному регіоні, що дозволяє нам максимально швидко реагувати на всі заявки.

Нам довіряють

Rozetka
Zeppelin Ukraine
Kiddisvit
weichai
ПУМБ
Цитрус

Вантажні ліфти для складських приміщень

Переміщення вантажів на складах і виробничих ділянках складно уявити без спеціального обладнання. Далеко не у всіх приміщеннях можна встановити крани, до того ж часто в них немає гострої необхідності. Бюджетним рішенням є вантажні ліфти-підйомники. Гідравлічний вантажний ліфт для складу виробляється на базі підйомника щоглового типу. Незважаючи на простоту конструкції, він є повноцінним обладнанням. З його допомогою можна оперативно перемістити товар на потрібний рівень. Максимальна вантажопідйомність гідравлічного ліфту – 6 т, висота підйому платформи – до 10 м.

Серед переваг гідравлічних ліфтів виділяють наступні:
 • Доступна ціна — обійдеться в рази дешевше традиційних моделей;
 • Відсутність необхідності реєстрації в контролюючих органах;
 • Можливість виробництва ліфту на замовлення для транспортування вантажу будь-якого типу;
 • Недороге технічне обслуговування;
 • Наявність системи безпеки;
 • Відсутність машинного відділення, за рахунок чого конструкція має більшу компактність.

Для заощадження простору, можлива експлуатація гідростанції виносного типу.

В каталозі заводу «Форстор» представлені наступні моделі гідравлічних підіймальників:
 • Консольні — вантажні підйомники стійкового типу, виготовляються з однією або двома щоглами (залежить від навантажень і розмірів платформи);
 • Шахтні — консольні підйомники, які встановлюються в уже існуючу або самонесучу шахту;
 • Сервісні — компактні гідравлічні ліфти стійкового типу для ресторану, приватного будинку, готелю;
 • Мезонінні — щоглові підйомники для переміщення товару між рівнями мезонінної платформи;
 • Похилі — вантажні підйомники з похилою траєкторією руху (використовуються, коли немає можливості застосувати вертикальний варіант).

Шахтні підйомники можна встановити в уже готову шахту або власну – її виготовлять і змонтують наші фахівці. Залежно від особливостей будівлі, можна вибрати зовнішню або внутрішню конструкцію. Контролюється переміщення платформи за допомогою кнопкового пульта управління, який можна встановити на кожному з рівнів.

Завод Форстор Індастрі пропонує сучасні рішення для оснащення складів, виробничих ділянок і торгових підприємств. Безпечні і прості в монтажі підйомники допоможуть полегшити і прискорити процес переміщення вантажів. У продажу представлені складські вантажні ліфти різної вантажопідйомності та типу. Якщо серед доступних варіантів ви не знайшли потрібний, ми готові прийняти замовлення і виготовити ліфт за індивідуальними параметрами. Доставляємо і встановлюємо ліфтове обладнання по всій Україні.

Щоб купити вантажний ліфт для складу або отримати детальну консультацію, зв'яжіться з нашими менеджерами. Ми завжди готові знайти ефективне рішення на базі гідравліки для вашого бізнесу з урахуванням особливостей приміщення і особистих побажань. Замовляйте ліфтове обладнання у виробника, повний список контактів тут.