You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.
Рішення для роздрібної та оптової торгівлі

Обладнання для ритейлу та оптової торгівлі

Завод-виробник Форстор Індастрі пропонує великий вибір рішень для ритейла, підприємств роздрібної та оптової торгівлі. Ми сформували комплекс пропозицій, які дозволять оптимізувати роботу логістичних та складських відділів вашого бізнесу. З обладнанням виробництва Форстор та вантажною технікою Тойота, ви зможете знизити витрати на склад і збільшити ефективність логістики, а відповідно і доходи бізнесу.

Палетно-поличні стелажі

Поширена система зберігання і розміщення продукції в магазинах типу cash and carry - Метро, ​​Нова лінія, Епіцентр тощо. Завдяки палетно-поличній конструкції стелажу, товар можна зберігати безпосередньо в торговому залі - в запалетованому вигляді на верхніх ярусах. А полиці на нижньому рівні використовувати в якості вітрини - на них розмістити товари для огляду і продажу.

Ознайомитися з пропозицією
Паллетно-полочные стеллажи

Поличні стелажі

Виробляємо поличні стелажі з різними параметрами: легка серія Start з максимальним навантаженням на полицю до 120 кг, середньовантажні стелажі Master з навантаженням до 400 кг/полицю. Засновані на безболтовій конструкції, стелажі нашого виробництва прості в збірці та універсальні — підходять для зберігання будь-яких вантажів.

Каталог поличних стелажів
Поличні стелажі

Електровізки

Пропонуємо електричні візки BT вантажопідйомністю від 1,6 до 2 тонн. Це техніка з високою швидкістю і маневреністю, проста і зручна в експлуатації. Відмінне рішення для роботи в супермаркетах, магазинах Cash&Carry та інших торгових зонах із суміщеним складом.

Докладніше
Электротележки

Розвантажувальні підйомники

Універсальне обладнання для підйому вантажів масою до 6 тонн. Відмінне рішення для оснащення пунктів приймання та видачі товару на складі або в магазині. Виробляємо гідравлічні підйомники ножничної та стоєчної конструкції «під ключ». Надаємо гарантійне обслуговування.

Каталог підйомного обладнання
Гидравлические подъемники

Пластикова тара

Це легкі та міцні контейнери, які підійдуть для експлуатації в будь-якій сфері: від складської логістики до оборонпрому. Полімерні ящики, лотки, сміттєві баки і піддони не піддаються корозії та відрізняються низькою власною масою, що робить їх відмінним рішенням для зберігання дрібноштучних вантажів.

Пластиковая тара

Замовити весь комплекс або окрему позицію

З усіх питань звертайтеся до відділу продажу компанії Форстор. Телефонуйте за вказаними телефонними номерами або надсилайте заявку через форму зворотнього зв'язку. Наші фахівці підберуть найбільш актуальну пропозицію або комплекс для вирішення ваших завдань.

Інші рішення

Наші рішення перевірені!

Rozetka
Zeppelin Ukraine
Kiddisvit
weichai
ПУМБ
Цитрус