You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.

Експорт складського обладнання Форстор Індастрі

Підприємство Форстор Індастрі є виробником складського та підіймального обладнання в Україн. Завод розташований у промисловому центрі країни — місті Дніпро. Продаємо обладнання власного виробництва не тільки в межах Україні, але й експортуємо продукцію до Молдови, Грузії, Азербайджану, колишніх країн СНД, Ізраїлю та Прибалтики. Виходимо на європейський ринок. Продукція має сертифікати якості та поставляється з повним комплектом усієї необхідної документації. Ми беремо на себе усі питання експортних операцій, все що від вас вимагається - постановка задачі. З усіх питань звертайтеся до відділу продажів Форстор Індастрі за телефонами в Контактах.

 

Чому з нами вигідно працювати

14 років на ринку
Значний досвід роботи, власне виробництво, надійність та стабільність підприємства.
Виробник
Експортне обладнання нашого заводу супроводжується сертифікатами якості та сертифікатом СТ-1.
> 100 досвідчених фахівців
Штат висококваліфікованих робітників та інженерів з великим досвідом в машинобудівній галузі.
Від 12 місяців
Надаємо гарантійну та післягарантійну сервісну підтримку від заводу-виробника.
> 250 товарів
Величезний вибір рішень та систем високої якості, гарантійний сервісний супровід.
4500 м² загальна площа виробництва
Повністю новий завод та верстатний парк, 3 просторих цеха та 6 сучасних ділянок.

Експорт стелажів Форстор з України

Виготовляємо стелажі на заводі в промисловому центрі України — місті Дніпро. Спеціалізуємося як на простих побутових рішеннях — поличних стелажах Start, Master, так і на стелажах для складів будь-якого формату — паллетних стеллажах Profi, висотних стелажах Profi класу А, багатоповерхових мезонінах Profi та Master. Виконуємо доставку в країну замовника і проводимо монтаж на об'єкті клієнта.

Детальніше про експорт стелажів →

Експорт підйомників та ліфтів з України

Завод Форстор Індастрі є лідером з виробництва та експорту підйомників, перевантажувального обладнання та ліфтів з України. Ми виготовляємо підйомники гідравлічні всіх типів, вантажні ліфти, навантажувальне та докове обладнання. Також компанія виготовляє підйомники для інвалідів та експортує їх за кордон, вже виконано величезну кількість замовлень для наших сусідів і не тільки.

Детальніше про експорт підйомників →

Експорт конвеєрів та систем автоматизації з України

Підприємство Форстор Індастрі займається експортом конвеєрних систем з України до країн Європи. Поставляємо на експорт роликові та стрічкові конвеєри, приводні транспортери пересувні й стаціонарні, рольганги різної конфігурації та складності.

Детальніше про експорт конвеєрів →

Як замовити промислове обладнання

Замовити експорт складського та підіймального обладнання досить просто, в компанії працюють менеджери із зовнішньоекономічної діяльності, які приймають запити та готують пропозиції. Проконсультуватися або зробити замовлення можна, зателефонувавши за вказаними номерами в Контактах. Надсилайте своє техзавдання нам на пошту або залишайте заявку через форму зворотного зв'язку. Іноді купити промислове обладнання завдання непросте, потрібне ретельне опрацювання технічного завдання або виїзд на об'єкт. Вибирайте найзручніший для вас варіант — повний перелік всієї контактної інформації ви знайдете на сторінці «Контакти».

З нами співпрацюють

Rozetka
Zeppelin Ukraine
Kiddisvit
weichai
ПУМБ
Цитрус