You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.
Рішення для будівельної індустрії і проектних організацій

Обладнання і технології для будівельних компаній і проектних організацій

Завод складського та підйомного обладнання Форстор Індастрі пропонує рішення для спеціальних складних завдань цивільного і промислового будівництва, які майже неможливо вирішити будь-яким іншим способом. Ми розробляємо підйомне обладнання для житлових комплексів: це інвалідні підйомники і системи підземного збору сміття. Поставляємо решітковий настил для зведення металоконструкцій. Пропонуємо тільки якісне обладнання власного виробництва для вирішення конкретних завдань у будівництві. Каталог нашої продукції величезний, пропонуємо його повністю вивчити. У нас велика кількість обладнання для будівництва, корисних рішень для проектних компаній - пропонуємо співпрацю по даній продукції будівельникам, ліфтовим компаніям і проектувальникам на вигідних умовах.

Решітковий настил

Зварні та пресовані настилочні решітки українського виробництва. Відмінне рішення для зведення металоконструкцій: починаючи від простих брудоочисних систем і водостоків, закінчуючи складними багатоярусними майданчиками і міжповерховими перекриттями.

Каталог решіткового настилу
Решетчатый настил

Підйомники для інвалідів

Сьогодні цей напрямок розвивається, та часто стає  наріжним каменем спотикання під час будівництва житлових або муніципальних будівель. Організувати вільний доступ для людей з обмеженими можливостями з використанням підйомного обладнання - це просто і зручно.

Підйомники для інвалідів
Подъемники для инвалидов

Системи підземного збору сміття

Система збору та тимчасового зберігання побутових відходів під землею - це сучасне рішення, яке дозволяє очистити вулицю від сміття і неприємного запаху. Виготовляється система на базі гідравлічного підйомника.

Докладніше про рішення
Системы подземного сбора мусора

Консольні стелажі

Оптимальне рішення для складування довгорозмірної продукції, такої як профілі, труби та листи ДСП/ОСБ. Також можуть служити для зберігання рулонів руберойду, клейонки, захисної сітки тощо. Виробляємо односторонні і двосторонні консольні стелажі.

Консольные стеллажи

Замовити весь комплекс або окрему позицію

З усіх питань звертайтеся до відділу продажу компанії Форстор. Телефонуйте за вказаними телефонними номерами або надсилайте заявку через форму зворотнього зв'язку. Наші фахівці підберуть найбільш актуальну пропозицію або комплекс для вирішення ваших завдань.

Інші рішення

Наші рішення перевірені!

Rozetka
Zeppelin Ukraine
Kiddisvit
weichai
ПУМБ
Цитрус