You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.

Консольні, щоглові підйомники для складу

Щоглові підйомники, які також називаються стійковими, активно використовуються в будівництві, перевантажувальних роботах на складах та виробничих лініях. У зв’язку з тим, що конструкція консольного підйомника дозволяє обійтися без шахти та спеціальної кабіни, замість якої використовується платформа, стійкові підйомники відмінно підходять для  для підняття вантажу на різні рівні складу. 
 

Підбір вантажного підйомника

Зв'язатися з менеджером

Богдан Мединський

+38 (‎050) 320-76-00

+38 (056) 785-79-00

Нам довіряють

Rozetka
Zeppelin Ukraine
Kiddisvit
weichai
ПУМБ
Цитрус

Консольні підйомники мають ряд переваг:

 • Не потребують обов’язкової регістрації;
 • Дешевші ніж ліфти та шахтові підйомники;
 • Прості в монтуванні і подальшому використанні;
 • Швидка окупність даного обладнання;
 • Мають високий рівень експлуатаційної безпеки та обслуговування;
 • Висока надійність в умовах інтенсивних навантажень;
 • Вільний доступ до вантажної платформи з трьох сторін.

Керується консольний підйомник за допомогою спеціального кнопкового поста керування (КПУ). Він може знаходитися як на самій щоглі, так і в безпосередній близькості від неї. КПУ дозволяє викликати платформу підйомника з будь-якого поверху, так само як і відправляти її. Пости управління, оснащені світловою індикацією, завдяки якій можна зрозуміти на якому рівні складу в даний момент знаходиться платформа підйомника.

Елементи конструкції консольного підйомника:

 • Самонесуча металева консоль, на котру прикріплена напрямна для вантажної платформи, яка починає рух, спираючись на каретки;
 • Силовий блок підйомника — підйомний гідроциліндр, насос гідроциліндра та електромотор;
 • Вантажна платформа підйомника.

У зв’язку з конструктивними особливостями консольним підйомникам не потрібна шахта, що дозволяє суттєво знизити вартість конструкції. Для організації перевантажувальних робіт на складі ідеальним варіантом буде купити консольний підйомник з відкритою вантажною платформою, яка дозволяє завантажувати і вивантажувати продукцію з тієї сторони, яка найбільш зручна в тому чи іншому випадку. Єдиний виняток — це сторона, на якій розташована щогла підйомника.

Системи безпеки підйомника

 • Щогловий підйомник з кабіною устатковується спеціальними замками, які не дозволяють дверям кабіни відчинятися під час руху;
 • Кінцеві вимикачі, які блокують рух підйомника, якщо відкриті двері кабіни або огорожі платформи;
 • Кнопка екстреної зупинки.

Найбільш оптимальним варіантом установки консольного підйомника є пройми перекриття приміщення. Якщо підйомник потрібно розташувати за межами приміщення, для надійності його роботи встановлюється додатковий захист механізмів від вологи та пилу.

Виробництво щоглових консольних підйомників

Ми пропонуємо різноманітні щоглові підйомники, в тому числі з двома або чотирма стійками. Виробництво оснащене усім необхідним обладнанням, що дозволяє нам виготовляти підйомники з різним набором характеристик, які максимально відповідають потребам клієнтів. Повний цикл виробництва з суворим контролем якості готової продукції та досвідчені монтажні бригади дозволяють нам гарантувати безвідмовність роботи наших підйомників.

Виробництво консольних підйомників відбувається в Дніпрі. Виготовлення щоглових підйомників проходить з дотриманням усіх необхідних технічних умов. Вся наша продукція сертифікована та відповідає вимогам Держпромгірнагляду. Налагоджена система логістики дозволяє нам здійснювати оперативну поставку та монтаж обладнання в Київ та будь-який інший регіон України.

Звертаємо вашу увагу, що наша компанія надає значні знижки на комплексні замовлення! У нас ви зможете купити підйомник щогловий в Києві та Дніпрі разом з іншим необхідним складським обладнанням, а також вантажну техніку, стелажі та інші складські конструкції.