You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.

Металеві поличкові стелажі

Поличні стелажі — це найпопулярніша система зберігання, яка активно використовується для складування різних вантажів на металевих полицях. Поличний стелаж став незамінним в складських, виробничих, торгових, офісних, гаражних і побутових приміщеннях, в архівах і бібліотеках, в магазинах і станціях автосервісу.

Стелажі на склад книжкового видавництва
Стелажі з вертикальним роздільником
Стелажі для складу електроніки
Двоповерховий поличковий мезонін

Поличні стелажі відрізняються невисокою вартістю та витримують досить велике статичне навантаження. У нас великий вибір конфігурацій та типорозмірів, в тому числі з полицею метал або ДСП.

Схема легких стеллажей

Стелажі Start

Висота конструкції мм до 3000 / (під замовлення)
Довжина стелажної полиці мм до 1150 / (під замовлення)
Глибина конструкції мм до 800 / (під замовлення)
Навантаження на полицю кг до 120
Варіанти виконання

— порошкове покриття

— оцинкована сталь

Головна особливість поличних стелажів Форстор — надійність та простота конструкції. Процес збірки досить простий та не вимагає спеціального інструменту або навичок.

Стелажі Master

Висота стелажа мм до 4000 / (під замовлення)
Доступна довжина полиці мм до 2500 / (під замовлення)
Глибина полиці мм до 1500 / (під замовлення)
Навантаження на полицю кг до 400
Материал полиці

— метал

— ДСП

Доступна обробка елементів

— порошкове покриття

— оцинкована сталь

Схема среднегрузовых стеллажей
 

Завод Форстор Індастрі виробляє універсальні стелажі з полицями збірно-розбірної конструкції, різних розмірів та модифікацій.

Поличні стелажі українського виробництва

Підбір поличного стелажа

Зв'язатися з менеджером

Євген Рябоконь

+38 (067) 010-76-00

+38 (044) 223-67-00

Нам довіряють

Rozetka
Zeppelin Ukraine
Kiddisvit
weichai
ПУМБ
Цитрус

Поличні стелажі являють собою спеціалізовані конструкції, які встановлюються на складах виробничих підприємств, торгових центрів, логістичних компаній, в інтернет-магазинах та ін. Вони використовуються для оптимізації простору та компактнішого зберігання різноманітних товарів, відрізняються практичністю і високою надійністю. Саме тому їх встановлюють майже на всіх типах складів. Це відносно недорога система зберігання, яка ідеально підходить для розміщення різних типів вантажів.

Оптимізація простору на складі

Як збільшити корисну площу зберігання у логістичних центрах? Ідеальним варіантом для цього стане стелаж поличний. Він має 3–5 полиць, на яких можна розміщувати ящики, коробки, палети, товари у м'якому пакуванні та ін. Завдяки цьому вдається підвищити щільність зберігання продукції та загальну рентабельність підприємства.

Також поличкові стелажі хороші тим, що забезпечують простий доступ до товарів. Персонал без особливих проблем зможе знайти потрібну продукцію та скомплектувати замовлення, не допускаючи помилки. Полегшується і переоблік товарів. Металеві конструкції є універсальними. Їх можна встановлювати поодинці, створювати з них цілі ряди або острівці в залежності від розмірів складського приміщення та схеми організації зберігання вантажів

Особливості конструкції поличкових стелажів

Ці вироби виготовляються з міцного металу, тому можуть витримувати високі навантаження (до 1 500 кг на кожну полицю). Складання виконується елементарно – його можна здійснити самостійно. Полиці зазвичай робляться з ДСП або металу (залежно від рівня навантажень і типу продукції, що зберігається). Вони, як і траверси, кріпляться на зачепах, тому збирання не викличе у вас якихось проблем і не вимагатиме наявності спеціальних інструментів.

Металеві напрямні можуть бути виготовлені з оцинкованої або звичайної сталі з порошковим покриттям. Для виготовлення полиць застосовуються зносостійкі матеріали, тому вони витримують велику кількість операцій з розміщення та видалення вантажів. Поличні стелажі мають такі переваги:

  1. Термін служби – від 10 років. При цьому вони не потребують регулярного обслуговування.
  2. Універсальність. Поличні стелажі можна встановлювати у будь-яких приміщеннях: бібліотеках, гаражах, архівах, на складах, у торгових залах, виставкових центрах та ін. Ви можете самостійно змінювати кількість полиць залежно від типу товарів, що зберігаються.
  3. Можливість оснащення системами автоматизації. Наприклад, на металевий поличковий стелаж впроваджують технології Pick by Light, Put to Light та ін.
  4. Висока вантажність. На полицях розміщують товари практично будь-яких габаритів.
  5. Універсальність. Можна замовити виготовлення конструкцій як за стандартними, так і за індивідуальними розмірами.

До плюсів варто віднести і те, що стелажі виглядають досить презентабельно. Їх можна розміщувати у приміщеннях, які відвідують клієнти. Вони максимально стійкі, дозволяють створювати системи зберігання будь-яких конфігурацій.

Поличні стелажі від компанії Forstor – оптимальне рішення для вашого складу

Якщо хочете замовити подібні конструкції, вам слід звернутися в нашу компанію. Ми займаємося проєктуванням, виготовленням та продажем стелажів будь-якої висоти та глибини, а також інших товарів для складів. Наше виробництво розташоване у Дніпрі. На заводі встановлено сучасне обробне та прокатне обладнання, що дозволяє виготовляти конструкції з високою точністю та максимально швидко.

Якщо у вас залишилися питання чи хочете купити поличковий стелаж за доступною ціною, просто напишіть або зателефонуйте нам. Ми працюємо в Києві і по всій Україні, пропонуємо клієнтам вигідні умови співпраці. Наша компанія виготовить потрібні вам конструкції, доставить на об'єкт та проведе їх монтаж за потреби. Також ми займаємося модернізацією та масштабуванням складів — звертайтесь!
 

Як купити поличний стелаж та не помилитися?

Найголовніший критерій, за яким слід вибирати тип стелажної системи – навантаження на полицю. Особливості та можливості складу, як і характеристики продукції що зберігається, враховуються вже наступним пунктом. Коли зазначені параметри обрані, слід визначитися з розмірами полиць (глибина, висота, довжина). Працюйте з виробником безпосередньо, минаючи епіцентр та інші мережі, щоб замовити стелаж універсальний за найвигіднішою ціною, в короткі терміни та з гарантією заводу Форстор Індастрі. Купити стелаж поличний можна в Дніпрі, Києві та Харкові зі складу виробника, або оформити замовлення на необхідний розмір або обсяг з доставкою по Україні.

Легкі поличні стелажі Forstor Start

Легка серія Старт. Стелажі поличні з навантаженням на полицю не більше 120 кг. Простий та недорогий вид поличного стелажа.

Може бути застосований практично скрізь — склад, магазин, гараж та навіть у звичайній квартирі. Основне застосування на підприємствах — складування дрібної продукції, коробок, пластикових контейнерів.

Стаціонарні архівні стелажі. Являють собою відкриту конструкцію з двостороннім доступом. Застосовуються для зберігання документації в коробках або сегрегаторах. Широко використовуються в банківських установах, бібліотеках, офісах та архівах.

Побутовий стелаж. Проста збірка та надійна конструкція. Оптимальне рішення для зберігання побутових речей в коморі, гаражі або на дачі.

Легкие полочные стеллажи
 

Як зібрати стелаж Start

Для збірки конструкції вам не потрібні спеціальні інструменти або досвід. До базової комплектації стелажа входять стійки, підп'ятники, металеві полиці, а також болти з гайками.

Легкий стелаж збирається за 10-15 хвилин без використання інструменту - у відеоінструкції детально показані всі етапи процесу.

Підібрати стелаж

Складські поличні стелажі Forstor Master

Складские полочные стеллажи
Універсальні стелажі Майстер

Для складування більш важкого вантажу вже потрібно вибирати поличні стелажі Master. Їх конструкції складніші, що дозволяє розміщувати на полицях важчу та більш габаритну продукцію.

Середньовантажні стелажі широко поширені на складах, де потрібно зберігання важких вантажів, запчастин, коробок з інструментом, метизної продукції, а також на виробничих ділянках та торгових підприємствах.

Стелажі металеві. Широкий вибір рішень для складу, виробництва, магазина, гаража, автосервісу, офісу та побутових завдань.

Палетно-поличний стелаж. Цей різновид стелажної системи зберігання заснований на конструкції палетного стелажа. Часто застосовується у магазинах cash and carry, де основний запас товару знаходиться вгорі, а вибірка — на нижніх та проміжних полицях.

Стелаж для автосервісу — призначений для складування шин та коліс. Має адаптивну конструкцію, яка дозволяє підлаштувати стелаж під зберігання запчастин, мастил та пластикової тари.

 

Як зібрати стелаж Master

Середньовантажний стелаж також легко збирається. До базової комплектації стелажа входять: стійки, траверси, розкоси, підп'ятники, опори під ДСП та металеві полиці, болти з гайками та фіксатор.

У цьому відео докладно показано, як правильно зібрати стелаж серії Master з двома металевими набірними полицями та одним рівнем зберігання під полицю ДСП.

Підібрати стелаж
 

Виробництво поличних стелажів в Україні

Завод Форстор Індастрі в Дніпрі виробляє стелажі зі збірно-розбірною конструкцією, різних розмірів та модифікацій.

Виробнича дільниця оснащена сучасним прокатним та обробним обладнанням і камерою порошкового фарбування, що дозволяє нам виготовляти якісні універсальні стелажі з полицями в короткі терміни.

Працюємо по всій Україні. Виконуємо оперативну доставку стелажів на об'єкт замовника. Завдяки продуманій конструкції, стелаж легко збирати: для цього не потрібні спеціальні інструменти та навички.

Якщо вам потрібна допомога з монтажем складських поличних стелажів, фахівці Форстор готові вам допомогти. Сформовано монтажні бригади у всіх великих містах, виїжджаємо та проводимо якісний монтаж з гарантією.

Докладніше про виробництво

 

Завод Форстор Індастрі є виробником поличних стелажів з виробничою базою в місті Дніпро, та пропонує повний сервіс клієнтам: від проектування до здачі проекту після монтажу. Наші вироби перевершують за якістю та характеристикам аналоги, які ви звикли бачити в мережі Епіцентр або Нова лінія – із завищеними показниками навантаження та слабким конструктивом. Ми розширюємо дилерську мережу та запрошуємо до співпраці торгуючі компанії. Телефонуйте нам за вказаними на сторінці контактів телефонними номерами або пишіть через форму зворотного зв'язку. Наші менеджери завжди готові відповісти на будь-які ваші питання щодо систем складування, та оформити заявку на стелажі поличні.

Відгуки про нашу роботу

...

Оснащення складу стелажними системами

Відгук Проект

Оцінка:

         
...

Оснастили склад стелажною системою

Відгук Проект

Оцінка:

         
...

Стратегічне партнерство з постачання обладнання

Відгук Проект

Оцінка:

         
...

Регулярні поставки стелажів та техніки

Відгук

Оцінка:

         

Задайте своє питання