You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.

Металеві поличкові стелажі

Поличні стелажі — це найпопулярніша система зберігання, яка активно використовується для складування різних вантажів на металевих полицях. Поличний стелаж став незамінним в складських, виробничих, торгових, офісних, гаражних і побутових приміщеннях, в архівах і бібліотеках, в магазинах і станціях автосервісу.

Стелажі на склад книжкового видавництва
Стелажі з вертикальним роздільником
Стелажі для складу електроніки
Двоповерховий поличковий мезонін

Поличні стелажі відрізняються невисокою вартістю та витримують досить велике статичне навантаження. У нас великий вибір конфігурацій та типорозмірів, в тому числі з полицею метал або ДСП.

Схема легких стеллажей

Стелажі Start

Висота конструкції мм до 3000 / (під замовлення)
Довжина стелажної полиці мм до 1150 / (під замовлення)
Глибина конструкції мм до 800 / (під замовлення)
Навантаження на полицю кг до 120
Варіанти виконання

— порошкове покриття

— оцинкована сталь

Головна особливість поличних стелажів Форстор — надійність та простота конструкції. Процес збірки досить простий та не вимагає спеціального інструменту або навичок.

Стелажі Master

Висота стелажа мм до 4000 / (під замовлення)
Доступна довжина полиці мм до 2500 / (під замовлення)
Глибина полиці мм до 1500 / (під замовлення)
Навантаження на полицю кг до 400
Материал полиці

— метал

— ДСП

Доступна обробка елементів

— порошкове покриття

— оцинкована сталь

Схема среднегрузовых стеллажей
 

Завод Форстор Індастрі виробляє універсальні стелажі з полицями збірно-розбірної конструкції, різних розмірів та модифікацій.

Поличні стелажі українського виробництва

Підбір поличного стелажа

Зв'язатися з менеджером

Олексій Дзюгевич

+38 (095) 476-76-00

+38 (044) 223-67-00

Нам довіряють

Rozetka
Zeppelin Ukraine
Kiddisvit
weichai
ПУМБ
Цитрус

Як купити поличний стелаж та не помилитися?

Найголовніший критерій, за яким слід вибирати тип стелажної системи – навантаження на полицю. Особливості та можливості складу, як і характеристики продукції що зберігається, враховуються вже наступним пунктом. Коли зазначені параметри обрані, слід визначитися з розмірами полиць (глибина, висота, довжина). Працюйте з виробником безпосередньо, минаючи епіцентр та інші мережі, щоб замовити стелаж універсальний за найвигіднішою ціною, в короткі терміни та з гарантією заводу Форстор Індастрі. Купити стелаж поличний можна в Дніпрі, Києві та Харкові зі складу виробника, або оформити замовлення на необхідний розмір або обсяг з доставкою по Україні.

Легкі поличні стелажі Forstor Start

Легка серія Старт. Стелажі поличні з навантаженням на полицю не більше 120 кг. Простий та недорогий вид поличного стелажа.

Може бути застосований практично скрізь — склад, магазин, гараж та навіть у звичайній квартирі. Основне застосування на підприємствах — складування дрібної продукції, коробок, пластикових контейнерів.

Стаціонарні архівні стелажі. Являють собою відкриту конструкцію з двостороннім доступом. Застосовуються для зберігання документації в коробках або сегрегаторах. Широко використовуються в банківських установах, бібліотеках, офісах та архівах.

Побутовий стелаж. Проста збірка та надійна конструкція. Оптимальне рішення для зберігання побутових речей в коморі, гаражі або на дачі.

Легкие полочные стеллажи
 

Як зібрати стелаж Start

Для збірки конструкції вам не потрібні спеціальні інструменти або досвід. До базової комплектації стелажа входять стійки, підп'ятники, металеві полиці, а також болти з гайками.

Легкий стелаж збирається за 10-15 хвилин без використання інструменту - у відеоінструкції детально показані всі етапи процесу.

Підібрати стелаж

Складські поличні стелажі Forstor Master

Складские полочные стеллажи
Універсальні стелажі Майстер

Для складування більш важкого вантажу вже потрібно вибирати поличні стелажі Master. Їх конструкції складніші, що дозволяє розміщувати на полицях важчу та більш габаритну продукцію.

Середньовантажні стелажі широко поширені на складах, де потрібно зберігання важких вантажів, запчастин, коробок з інструментом, метизної продукції, а також на виробничих ділянках та торгових підприємствах.

Стелажі металеві. Широкий вибір рішень для складу, виробництва, магазина, гаража, автосервісу, офісу та побутових завдань.

Палетно-поличний стелаж. Цей різновид стелажної системи зберігання заснований на конструкції палетного стелажа. Часто застосовується у магазинах cash and carry, де основний запас товару знаходиться вгорі, а вибірка — на нижніх та проміжних полицях.

Стелаж для автосервісу — призначений для складування шин та коліс. Має адаптивну конструкцію, яка дозволяє підлаштувати стелаж під зберігання запчастин, мастил та пластикової тари.

 

Як зібрати стелаж Master

Середньовантажний стелаж також легко збирається. До базової комплектації стелажа входять: стійки, траверси, розкоси, підп'ятники, опори під ДСП та металеві полиці, болти з гайками та фіксатор.

У цьому відео докладно показано, як правильно зібрати стелаж серії Master з двома металевими набірними полицями та одним рівнем зберігання під полицю ДСП.

Підібрати стелаж
 

Виробництво поличних стелажів в Україні

Завод Форстор Індастрі в Дніпрі виробляє стелажі зі збірно-розбірною конструкцією, різних розмірів та модифікацій.

Виробнича дільниця оснащена сучасним прокатним та обробним обладнанням і камерою порошкового фарбування, що дозволяє нам виготовляти якісні універсальні стелажі з полицями в короткі терміни.

Працюємо по всій Україні. Виконуємо оперативну доставку стелажів на об'єкт замовника. Завдяки продуманій конструкції, стелаж легко збирати: для цього не потрібні спеціальні інструменти та навички.

Якщо вам потрібна допомога з монтажем складських поличних стелажів, фахівці Форстор готові вам допомогти. Сформовано монтажні бригади у всіх великих містах, виїжджаємо та проводимо якісний монтаж з гарантією.

Докладніше про виробництво

 

Завод Форстор Індастрі є виробником поличних стелажів з виробничою базою в місті Дніпро, та пропонує повний сервіс клієнтам: від проектування до здачі проекту після монтажу. Наші вироби перевершують за якістю та характеристикам аналоги, які ви звикли бачити в мережі Епіцентр або Нова лінія – із завищеними показниками навантаження та слабким конструктивом. Ми розширюємо дилерську мережу та запрошуємо до співпраці торгуючі компанії. Телефонуйте нам за вказаними на сторінці контактів телефонними номерами або пишіть через форму зворотного зв'язку. Наші менеджери завжди готові відповісти на будь-які ваші питання щодо систем складування, та оформити заявку на стелажі поличні.

Відгуки про нашу роботу

...

Оснащення складу стелажними системами

Відгук Проект

Оцінка:

         
...

Оснастили склад стелажною системою

Відгук Проект

Оцінка:

         
...

Стратегічне партнерство з постачання обладнання

Відгук Проект

Оцінка:

         
...

Регулярні поставки стелажів та техніки

Відгук

Оцінка:

         

Задайте своє питання