You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.

Сервіс та ремонт навантажувачів Toyota, обслуговування техніки BT в Україні

Навіть найякісніша та найнадійніша складська техніка виходить з ладу після довгої та інтенсивної роботи. Це може призвести до раптової зупинки всього робочого процесу на підприємстві. Аби цього не допустити, потрібно своєчасно здійснювати профілактичне техобслуговування. З цим вам допоможуть спеціалісти нашої компанії.

Компанія Форстор – офіційний партнер та представник Toyota в Україні. Ми маємо потужний сервісний центр, на базі якого здійснюємо планові та позапланові огляди та технічне обслуговування техніки Toyota. Під час роботи використовуємо оригінальні деталі, запчастини та комплектуючі.

Гарантія якісної роботи

Офіційний сервіс навантажувачів Toyota в Україні

Оригінальні комплектуючі

Запчастини та деталі від виробника

Обслуговування складської техніки в офіційному сервісі Тойота
Працюємо по всій Україні
Сервісний центр фізично розташований у Києві. Але ми маємо виїзні сервісні бригади швидкого реагування. Вони оперативно прибудуть на ваш об'єкт у будь-якому місті України, та нададуть першокласне техобслуговування для вашої складської техніки.
Ремонт різних типів складської техніки

Ми можемо полагодити складську техніку різних видів: здійснюємо ремонт вилкових навантажувачів, штабелерів, ричтраків, електричних візків. Швидка діагностика та виявлення несправностей. Усунення поломки шляхом заміни зношених деталей. Всі комплектуючі є в наявності на складі.

Планове і позапланове техобслуговування

Оперативно реагуємо на позапланові заявки наших клієнтів: виїзна сервісна бригада прибуде на вашу ділянку та здійснить технічне обслуговування навантажувачів прямо на місці. У випадку складної несправності, яку неможливо вирішити на місці, організуємо доставку техніки до нашого сервісного центру.

Модернізація складської техніки

У разі потреби ми виконаємо не тільки ремонт штабелерів і навантажувачів, а й їх модернізацію та установку додаткового обладнання. Підготовка машини до роботи в унікальних умовах: утеплення, установка кабіни, налаштування передніх та задніх фар, вибір типу щогли, навісного обладнання, колес тощо. 

Великий складський запас комплектуючих

Маємо широкий складський запас деталей та комплектуючих навантажувальної техніки. Підберемо оригінальні запчастини для вашого штабелера або навантажувача. Всі комплектуючі поставляються на склад безпосередньо із заводу Toyota у Швеції.

Що потрібно знати для замовлення запчастин

Аби максимально швидко і точно підібрати запчастини і здійснити ремонт японських навантажувачів, вкажіть рік випуску, серійний номер та модель вашої машини. Всю цю інформацію ви можете знайти на паспортній табличці, яку відштамповують на рамі навантажувача. У наведеному прикладі потрібно написати так:

Модель – 02-7FDA5

№ рами – A7FDA50-3270

Рік виробництва – 2009

Нашим сервісом задоволені!

Rozetka
Zeppelin Ukraine
Kiddisvit
weichai
ПУМБ
Цитрус