You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.

Підйомні столи, гідравлічні ножичні підйомники

Підйомний стіл — універсальне обладнання для підйому різних вантажів масою до 10 тонн на висоту до 5 метрів. Оптимальне рішення для використання в складському доці або зоні приймання вантажів. Дозволяє знизити витрати на персонал, завдяки чому має малий термін окупності. При цьому значно підвищує швидкість обробки вантажів на підприємстві.
від 120 000 грн.
Підйомний стіл

Переваги використання підйомних столів

 • Прискорення перевантажувальних процесів 
 • Зниження навантаження на персонал
 • Не потребують реєстрації
 • Невисока ціна обладнання
 • Короткий термін окупності

Технічні характеристики

Довжина підйомної платформи

мм

до 6000

Ширина підйомної платформи

мм

до 3000

Максимальна висота підйому

мм

5000

Максимальна вантажопідйомність

кг

10000

Висота в складеному стані

мм

300-500

Доступна обробка елементів

— Полімерна фарба

— Нержавіюча сталь

Під час розрахунків ножичного столу на гідравліці закладається дворазовий запас міцності конструкції, а сама гідравлічна система підйому виробляється з італійських комплектуючих.

Підбір вантажного підйомника

Зв'язатися з менеджером

Богдан Мединський

+38 (‎050) 320-76-00

+38 (056) 785-79-00

ВИРОБНИЦТВО ПІДЙОМНИКІВ
 
Доставка та оплата
 
ЗБІРКА І МОНТАЖ
 
Креслення підйомників

 

Сертифікати на підйомники

Сертификат проверки
Сертификат соответствия

Підйомні столи ножичного типу від виробника

Ділянка зборки підйомних столів
Ножичний підйомник готовий до відправки
Ділянка для зварювальних робіт
Високоточний плазморіз та листозгинальний верстат
Токарні верстати

Завод підйомного обладнання Форстор знаходиться в місті Дніпро. Потужна виробнича база і наявність власного конструкторського відділу дозволяють нам виготовляти надійні підйомники під будь-які завдання. Надаємо послуги професійного монтажу, працюємо по всій Україні.

Підйомні столи виготовляються в суворій відповідності до ТУ У 28.2-41922252-002:2018 "Підйомні платформи FORSTOR. Технічні умови". Обладнання виробляється з високоякісної сталі на сучасних верстатах. При збірці підйомників використовуються перевірені європейські комплектуючі.

Нам довіряють

Rozetka
Zeppelin Ukraine
Kiddisvit
weichai
ПУМБ
Цитрус

Підйомний стіл: особливості конструкції

Стандартна конструкція підйомного столу включає в себе: вантажну платформу, ножичний підйомний механізм, силовий блок (маслостанція), розподільчу шафу і гідроциліндр. Силовий блок підйомника складається з резервуару для масла, гідронасосу та електродвигуна. Управління підйомом здійснюється через кнопковий пульт тельферного або ліфтового типу.

Ножничный подъемный стол

Для запобігання надзвичайним ситуаціям, в гідравлічній системі столу застосовуємо 5 типів клапанів:

 • Запобіжний клапан: захистить від перевантаження гідросистему підйомника.
 • Зворотний клапан: надійно фіксує платформу столу в потрібному положенні.
 • Зворотний електрокерований клапан: відповідає за коректний спуск платформи.
 • Дросельний клапан: відповідає за швидкість опускання платформи (регулятор потоків робочої рідини).
 • Клапан обриву рукавів високого тиску: обмежує витікання масла з циліндрів, і не дозволяє скластися столу з вантажем.

Крім цього, конструкція гідравлічного столу може включати в себе ряд опцій, які підбираються індивідуально для вирішення конкретних завдань. Як правило, це системи підвищення безпеки перевантажувальних робіт, такі як рамка безпеки, обмежувачі скочування, ворота з магнітними замками або фотоелементи. Для захисту металоконструкції підйомного столу від виникнення корозії, використовуємо перевірене рішення — фарбування елементів столу якісною промисловою фарбою. Стандартний колір столу — сірий, але за запитом можемо пофарбувати практично в будь-який колір.

Принцип роботи гідравлічної системи підйому ножичного столу

Для підйому вантажної платформи використовується ножичний механізм, на якому закріплена платформа, та гідравлічний циліндр. В залежності від вимог до вантажопідйомності, в конструкції підйомника може бути 1, 2 або 4 гідроциліндра. Тиск в циліндрі нагнітається силовим блоком. Працює це приблизно так:

 1. Оператор натискає кнопку на пульті
 2. До електродвигуна надходить сигнал і він запускає насос
 3. Насос перекачує масло з резервуару в циліндри по рукавам високого тиску 
 4. Тиск в циліндрі зростає, що надає йому руху, та в свою чергу також піднімає платформу.

Область застосування гідравлічних підйомних столів

Доковые подъемные столыПідіймальні столи можна використовувати в якості вантажного ліфта, вирівнювальної платформи, міжповерхового ліфта і підземного гаража. В залежності від завдання, ми розробляємо і поставляємо вантажопідйомне обладнання:

 • Для складу;
 • Для магазину;
 • Для виробництва;

Електрогідравлічний підйомник — це обладнання, що має попит. Воно дозволяє значно скоротити трудовитрати персоналу і забезпечити переміщення вантажів між складським доком і вантажним транспортом. Ножичний підйомний стіл простий в експлуатації і має високі показники надійності. Таке обладнання часто застосовують в зонах приймання та вивантаження товарів на різних підприємствах. Серед наших клієнтів є і великі мережі роздрібної торгівлі, і ресторани, і навіть музеї. Подивитися на вже реалізовані проекти ви можете за цим посиланням →

Комплексний підхід в оснащенні складів

Ми завод-виробник не тільки підйомного, а й іншого складського обладнання і надаємо своїм клієнтам повний комплекс послуг по оснащенню складів. У нас ви можете замовити не тільки підйомні столи, але також і стелажне обладнання, вантажну техніку, металеві меблі та конструкції з металу. Крім того, що ми виготовимо підйомний стіл, ми також доставимо його на ваш об'єкт, а наші фахівці з монтажу проведуть установку та всі необхідні пусконалагоджувальні роботи. Після завершення монтажу ми не пропадаємо, а надаємо підтримку. Якщо у вас виникнуть якісь питання і складності в експлуатації підйомника, ми проконсультуємо, а якщо потрібно буде провести техогляд, ми відправимо до вас виїзну бригаду нашого сервісного центру.

Де купити підйомний стіл: ціни, гарантії і доставка

Щоб дізнатися як купити підйомний стіл у Києві або іншому місті України, зв'яжіться з нами вже сьогодні. Наші менеджери нададуть вам вичерпні відповіді, допоможуть зі складанням технічного завдання і прорахують вартість обладнання конкретно під ваші завдання. Дзвоніть за телефонними номерами або напишіть оператору чату на сайті — це не робот, а реальна людина, яка розв'яже ваше питання. Повний список контактних даних ви знайдете на сторінці розділу «Контакти».

Відгуки про нашу роботу

...

Вантажний підйомник для розподільного центру

Відгук Проект

Оцінка:

         
Отзыв от Массимо Джеларти

Вантажний підйомник на виробництво

Відгук Проект

Оцінка:

         
...

Стратегічне партнерство з постачання обладнання

Відгук Проект

Оцінка:

         
...

Великогабаритна підйомна платформа

Відгук Проект

Оцінка: