You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.

Тандемний підйомник

Тандемні ножичні підіймальні столи ─ це потужні гідравлічні підйомники з подовженою платформою і великим запасом вантажопідйомності. Таке обладнання широко застосовується як механізм подачі для зварювання труб і обробки пиломатеріалів. Дає змогу оптимізувати виробничі процеси на підприємствах важкої промисловості.
Тандемний підйомник

Особливості тандемних підйомників

  • Великий запас вантажопідйомності
  • Надійна гідравлічна система підйому
  • Міцна зварна рама з високоякісної сталі
  • Просте керування кнопкового типу
  • Не потребує наявності дозвільної документації

Технічні характеристики

Вантажопідйомність кг 1000-10000
Довжина платформи мм 2000-10000
Ширина платформи мм 1500-1700
Максимальна висота підйому мм 5000
Кількість ножиць шт 1-3

Підбір вантажного підйомника

ВИРОБНИЦТВО ПІДЙОМНИКІВ
 
Доставка та оплата
 
ЗБІРКА І МОНТАЖ
 
Креслення підйомників

Нам довіряють

Rozetka
Zeppelin Ukraine
Kiddisvit
weichai
ПУМБ
Цитрус

Особливості конструкції тандемного підйомника

Ножичний підйомник тандем складається з подовженої вантажної платформи, яка з'єднана з підйомним механізмом. Сам механізм підйому ─ це дві пари ножиць, встановлені паралельно. До ножиць під'єднані потужні гідравлічні циліндри, які працюють у так званому тандемі один з одним. Звідси й назва ─ "підйомник ножичний тандемний". Подача робочої рідини в циліндри здійснюється рівномірно, завдяки точному регулюванню маслостанції, якісній системі РВТ і надточному розподільнику. Зварна рама забезпечує жорсткість і стійкість конструкції. Високий запас вантажопідйомності дає змогу безпечно працювати з багатотонними вантажами.

Системи безпеки

Оскільки тандемний ножичний підйомник призначений для роботи в досить складних і небезпечних умовах, системам безпеки приділено особливу увагу. Кожен циліндр оснащений автоматичним пристроєм блокування, який не дає платформі різко опуститися в разі раптового падіння тиску в гідравліці. На платформі передбачено кріплення для вантажів. Краї платформи можуть бути оснащені огорожами або бортами.

З усіх питань, щодо тандемних ножичних підйомників Форстор, звертайтеся до відділу продажів. Телефонуйте за номерами, які вказані вгорі сторінки або надсилайте свою заявку нам на пошту за допомогою форми зворотного зв'язку на сторінці "Контакти". Усі звернення обробляються протягом одного робочого дня ─ даємо швидкі відповіді та складаємо комерційну пропозицію. Чекаємо на ваші звернення!