You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.
Обладнання для виробництва, рішення для підприємств

Виробниче та логістичне обладнання

Форстор Індастрі сам є заводом-виробником та точно знає, які рішення будуть максимально корисні іншим виробникам. Пропонуємо обладнання, яке дозволяє прискорити технологічний ланцюжок, з'єднати склад з виробництвом і оптимізувати швидкість подачі сировини. Це підйомне обладнання і техніка, які підібрані для конкретного бізнесу, а значить працюють з максимальною продуктивністю. Все це дає можливість значно знизити витрати на виробничу логістику до 5 разів, а значить - помітно збільшити прибутковість бізнесу. Щоб отримати найбільш ефективний результат, ми зібрали всі рішення в один комплекс.

Підйомні платформи

Вантажні підйомні платформи служать сполучною ланкою між складом і виробництвом, коли вони розташовані на різних поверхах в одній будівлі. Практика показала, що впровадження даного рішення може збільшити ефективність виробничої логістики в 3-5 разів.

Докладніше
Грузовые платформы

Мезонін з інтегрованим підйомником

Унікальне рішення, розроблене для забезпечення максимальної швидкості товарообігу при мінімальних витратах ресурсів. Розробляємо і виробляємо мезонін з підйомником «під ключ».

Мезонин с подъемником

Конвеєри

Виробляємо стрічкові транспортери і рольганги. Рішення дозволяє організувати конвеєрне виробництво або значно збільшити швидкість обробки і переміщення продукції між виробничими зонами.

Докладніше
Конвейерные системы

Металеві меблі

Ми поставляємо якісні металеві меблі для оснащення інструментального цеху, майстерні або роздягалень. В асортименті шафи для одягу, лавочки, лави і верстати.

Металлическая мебель для производства

Поличні стелажі

Поличні стелажі нашого виробництва дозволяють задовольнити всі вимоги зберігання продукції на виробничому складі. Пропонуємо стелажі з металевими полицями або полицями ДСП/ОСБ.

Докладніше
Полочные стеллажи

Навантажувальна техніка Тойота

Гідравлічні візки BT, штабелери та навантажувачі Тойота - це техніка класу преміум, призначена для переміщення вантажів на палетах. Незаперечні якість, надійність і продуктивність, гарантовані виробником складської техніки №1 в світі — Toyota Material Handling.

Докладніше
Гидравлическая тележка

Замовити весь комплекс або окрему позицію

З усіх питань звертайтеся до відділу продажу компанії Форстор. Телефонуйте за вказаними телефонними номерами або надсилайте заявку через форму зворотнього зв'язку. Наші фахівці підберуть найбільш актуальну пропозицію або комплекс для вирішення ваших завдань.

Інші рішення

Наші рішення перевірені!

Rozetka
Zeppelin Ukraine
Kiddisvit
weichai
ПУМБ
Цитрус