You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.

Навантажувальні рампи, естакади для розвантаження автомобілів

Це перевантажувальне обладнання, яке дозволяє вилочному навантажувачу працювати з вантажним транспортом, забезпечуючи зручний в'їзд в кузов автомобілю, контейнер або вагон. Завод підйомників Форстор Індастрі виробляє автомобільні рампи двох типів: стаціонарні та мобільні, а також контейнерні містки та інше докове обладнання для полегшення операцій з навантаження/розвантаження авто.

Підібрати навантажувальне обладнання

Зв'язатися з менеджером

Артем Терещенко

+38 (050) 373-76-00

+38 (044) 353-36-00

 

Сертифікати на підйомники

Сертификат проверки
Сертификат соответствия

Виробництво навантажувальних рамп

Професійне обладнання для зварювальних робіт
Прес для згинання металу
Група токарних верстатів
Підготовка елементів конструкції
Сучасний плазморіз з ЧПУ

Виробництво перевантажувального обладнання знаходиться в Дніпрі. Це сучасний завод з потужною технологічною базою. Всі роботи ведуться згідно з нормами Держпромгірнагляду, продукцію сертифіковано.

Працюємо по всій Україні: проектуємо, виготовляємо, виконуємо доставку і монтаж перевантажувальних систем різної складності. Спеціалізуємося на складних і нестандартних завданнях.

Нам довіряють

Rozetka
Zeppelin Ukraine
Kiddisvit
weichai
ПУМБ
Цитрус

Стаціонарна рампа для навантаження/розвантаження авто

Стаціонарні естакади встановлюються в пункті навантаження/розвантаження продукції на складі. Це свого роду платформа, яка з'єднує склад із транспортом і дозволяє вантажній техніці безперешкодно проводити вантажно-розвантажувальні роботи.

Рампа автомобільна стаціонарна складається з похилого підйому з бортами, надійних стійок, і робочого майданчика з апареллю, де навантажувач може вільно розвернутися. Безпечна робота забезпечується великою кількістю опорних стійок, що дозволяє рівномірно розподіляти навантаження по всій рампі. Для підвищення стійкості конструкції, стаціонарну естакаду додатково фіксують ланцюгами та болтами.

Мобільна автомобільна рампа, пересувна естакада

В цілому, конструкція мобільної естакади схожа зі стаціонарною. Різниця лише в тому, що мобільна рампа для складу комплектується колесами, а не кріпиться жорстко в одному місці. Головна її особливість полягає в тому, що пересувну естакаду можна переміщати звичайним вилковим навантажувачем, який на ній же і буде працювати. Тобто, достатньо всього 1 оператора і 1 навантажувача, щоб розвантажити, припустимо, фуру за допомогою мобільної рампи.

Одна мобільна автомобільна рампа може застосовуватися для роботи на різних ділянках розвантаження/навантаження товару та працювати з різними типами транспорту: вагонами, багатотонними фурами і невеликими газелями.

Хочете купити перевантажувальну рампу, але у вас є питання? Тоді зверніться до наших менеджерів. Вони проконсультують вас і допоможуть скласти грамотне технічне завдання. Телефонуйте за вказаними телефонними номерами або залишайте заявку у нас на сайті – всі контактні дані ви знайдете на цій сторінці.