You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.

Малогабаритний ліфт

Малогабаритний ліфт — гідравлічне обладнання для швидкого та безпечного транспортування різного вантажу. Такі ліфти встановлюються у житлових будинках, на складі, виробництві або в торговому приміщенні, де необхідно автоматизувати процеси підйому між поверхами, минаючи сходові прольоти. Малий ліфт дозволяє прискорити процес підйому важкого вантажу та знижує ризик травмування, знімаючи навантаження з людини.
Малогабаритний ліфт

Переваги малого ліфта

  • Компактність конструкції;
  • Надійність та довговічність;
  • Можливість вибору відповідної модифікації;
  • Простота використання та обслуговування;
  • Доступна ціна рішення;
  • Гарантія від заводу-виробника.

Технічні характеристики

Вантажопідйомність кг до 500
Висота підйому м до 15
Швидкість руху ліфта м/сек 0,5
Кількість поверхів/зупинок   2
Система підйому Гідравлічна
Виконання

Нержавіюча сталь

Сталь з порошковим фарбуванням

Малогабаритний ліфт — відмінне рішення для переміщення як невеликих, так і великих вантажів між підвалом і верхніми поверхами будівлі. Компактність конструкції, а також її вантажопідйомність дозволяють швидко та безпечно переміщати штучний вантаж, коробки та ящики.

Підбір вантажного підйомника

Зв'язатися з менеджером

Богдан Мединський

+38 (‎050) 320-76-00

+38 (056) 785-79-00

ВИРОБНИЦТВО ПІДЙОМНИКІВ
 
Доставка та оплата
 
ЗБІРКА І МОНТАЖ
 
Креслення підйомників

 

Сертифікати на підйомники

Сертификат проверки
Сертификат соответствия

Виробництво малогабаритних ліфтів в Україні

Ділянка для проведення зварювальних робіт
Завод підйомного обладнання повного циклу
Ручне оброблення деталей проводять досвідчені майстри
Підготовка щогли для малогабаритного ліфта
Апарат для плазмового різання

Компанія Форстор виготовляє малогабаритні ліфти із якісної сталі на заводі підйомного обладнання Форстор Індастрі, розташованому у місті Дніпро. Ми спроектуємо та виготовимо малий ліфт будь-якої складності згідно ТУ У 28.2-41922252-002:2018 "Підйомні платформи FORSTOR. Технічні умови".

Інженери компанії Форстор спроектують оптимальний варіант міні-ліфта, який повною мірою задовольнить ваші потреби. Ми виготовимо підйомник, доставимо його на ваш об'єкт, а також проведемо монтажні та пусконалагоджувальні роботи.

Нам довіряють

Rozetka
Zeppelin Ukraine
Kiddisvit
weichai
ПУМБ
Цитрус

Малогабаритний ліфт — особливості

Для того, щоб спускати у підвал коробки та ящики вагою до 500 кг, а також піднімати їх назад, призначений малий ліфт виробництва Форстор Індастрі. При розробці такого типу підйомника інженери врахували особливості використання обладнання у житловому чи громадському будинку. Тому міні ліфт працює практично безшумно, а значить нікому не буде приносити дискомфорт.

Ліфт малогабаритний здійснює рух вантажної платформи за допомогою гідроциліндра, до якого підключена маслостанція. Така конструкція простіше у виготовленні, ніж класичний ліфт на тросах, з яким більше проблем ніж нормальної роботи.

Виконання маленького ліфта

При виготовленні малогабаритного ліфта використовуємо нержавіючу сталь, що відповідає санітарним та гігієнічним нормам для харчових підприємств. Тому ліфт можна використовувати в медичних закладах, санаторіях, кафе та ресторанах, де виникає потреба у транспортуванні готової їжі на поверх, у палату чи номер. Нержавіюча сталь має гарну корозійну стійкість, а значить міні ліфт для підвалу не поржавіє у вологому середовищі. За запитом малогабаритний підйомник можна покрити порошковою емаллю.

Щоб купити маленький ліфт, телефонуйте за вказаними телефонними номерами вже сьогодні. Проект-менеджери компанії Форстор допоможуть вам у форматі онлайн скласти технічне завдання, а також готові виїхати на об'єкт та провести заміри. Ми виготовляємо всі види малих ліфтів на гідравліці для приватних будинків та комерційних приміщень. Телефонуйте або зв'яжіться з нами через форму зворотнього зв'язку нижче.

Відгуки про нашу роботу

...

Вантажний підйомник для розподільного центру

Відгук Проект

Оцінка:

         
Отзыв от Массимо Джеларти

Вантажний підйомник на виробництво

Відгук Проект

Оцінка:

         
...

Стратегічне партнерство з постачання обладнання

Відгук Проект

Оцінка:

         
...

Великогабаритна підйомна платформа

Відгук Проект

Оцінка: