You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.

Гідравлічний відкидний міст

Ефективне і компактне рішення, що поєднує в собі переваги відкидного моста та розвантажувального підйомника. Його головна особливість полягає в можливості регулювати висоту платформи. Такий спосіб дозволяє звести до мінімуму різницю висот складу і кузова автомобіля, що значно прискорює і спрощує процес навантаження/розвантаження машини.
Гідравлічний відкидний міст

Технічні характеристики

Вантажопідйомність: кг до 1500
Довжина вантажної платформи: мм до 3000
Ширина вантажної платформи: мм до 2000
Висота підйому: мм 1600
Приводний механізм: гідравлічний силовий блок

Підбір вантажного підйомника

Зв'язатися з менеджером

Богдан Мединський

+38 (‎050) 320-76-00

+38 (056) 785-79-00

ВИРОБНИЦТВО ПІДЙОМНИКІВ
 
Доставка та оплата
 
ЗБІРКА І МОНТАЖ
 
Креслення підйомників

 

Сертифікати на обладнання

Сертификат проверки
Сертификат соответствия

Виробництво гидробортів в Україні

Сучасне обладнання для зварювальних робіт
Ділянка механічної обробки деталей
Листозгинальний прес
Верстат для плазмового різання
Кваліфікований персонал

Наша продукція сертифікована і виробляється згідно з ТУ У 28.2-41922252-002:2018 "Підйомні платформи FORSTOR. Технічні умови". Сучасна технологічна база, поряд зі штатом досвідчених інженерів, дозволяють нам розробляти перевантажувальне обладнання будь-якої складності.

Працюємо по всій Україні. Надаємо повний комплекс послуг: спроектуємо і виготовимо гідроборт стаціонарний, виконаємо доставку на об'єкт замовника з подальшим проведенням монтажних та пусконалагоджувальних робіт. Надаємо гарантійне та післягарантійне обслуговування.

Нам довіряють

Rozetka
Zeppelin Ukraine
Kiddisvit
weichai
ПУМБ
Цитрус

Особливості конструкції 

Стаціонарний гідроборт для магазину – це свого роду відкидна платформа з ножичним підйомним механізмом, що дозволяє регулювати висоту платформи в залежності від висоти кузова транспорту. Також можлива установка апарелі, щоб можна було комфортно використовувати візки та рокли для вантажно-розвантажувальних робіт.

Гідравлічний циліндр, який підключається до маслостанції, відповідає за кутовий рух платформи. Сама платформа має рифлене покриття, що забезпечує хороший коефіцієнт зчеплення та мінімізує ковзання. Головна особливість конструкції – наявність складського дока не обов'язкова для монтажу обладнання, тобто – гідроліфт стаціонарний є самонесучим. Важливо тільки підготувати надійний фундамент, який витримає навантаження, а також підвести живлення.

З усіх питань звертайтеся до відділу продажу компанії Форстор. Телефонуйте за вказаними номерами або пишіть через форму зворотного зв'язку на сайті. Наші менеджери завжди готові вам допомогти купити гідроборт стаціонарний за низькою ціною. Повний список телефонів та інших контактних даних ви знайдете на сторінці «Контакти».