You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.

Вирівнювальні платформи, доклевелери

Вирівнювальна платформа (доклевелер) дозволяє компенсувати різницю між рівнем підлоги складу та підлогою кузова вантажівки. Рухаючись по доклевелеру, навантажувач швидко та безперешкодно потрапляє до кузова вантажівки, фури та виїжджає назад. Перевантажувальна платформа від нашої компанії здатна працювати також з автомобілями, що оснащені вбудованими ліфтами.
від 120 000 грн.
Вирівнювальні платформи, доклевелери

Переваги доклевелера Форстор

  • Захист від створення накатів та колії;
  • Міцна конструкція із захистом від перекосу;
  • Відповідність нормам стандарту EN 1398;
  • Короткі терміни виробництва;
  • Гарантія, доставка, монтаж під ключ;

Технічні характеристики

Вантажопідйомність кг 2000/4000/6000
Ширина платформи мм 1750-2200
Довжина платформа мм 2000-4500
Висота в складеному стані мм 600-900
Відхилення вгору мм до 520
Відхилення вниз мм до 350
Напруга живлення В 380
Доступні опції: 
  • Звужена аппарель зі скосами
  • Холодне виконання до -40°C

Вище вказані стандартні характеристики обладнання, але ми компанія-виробник і можемо виготовити будь-яке нестандартне обладнання, виконати індивідуальне замовлення і забезпечити певний габарит платформи або вантажопідйомність. Наш проектний відділ розробляє підіймальне обладнання для самих різних завдань, звертайтеся до нас і ми зможемо зробити вам пропозицію з урахуванням ваших вимог та параметрів.

Підібрати навантажувальне обладнання

Зв'язатися з менеджером

Богдан Мединський

+38 (‎050) 320-76-00

+38 (056) 785-79-00

ВИРОБНИЦТВО ПІДЙОМНИКІВ
 
Доставка та оплата
 
ЗБІРКА І МОНТАЖ
 
Креслення підйомників

 

Сертифікати на підйомники

Сертификат проверки
Сертификат соответствия

Виробництво доклевеллерів Форстор

Вирівнюючі платформи виготовляються на сучасному заводі в місті Дніпрі. Маємо міцну виробничу базу і виготовляємо перевантажувальні системи для різноманітних задач. Підіймальне обладнання виробляється згідно ТУ У 28.2-41922252-002:2018 "Підіймальні платформи FORSTOR. Технічні умови".

Продукція відповідає усім нормам ДержПромГірНагляду а також сопроводжується повним комплектом усієї необхідної документації, в тому числі — техпаспорт і докладна інструкція з експлуатації. Виконуємо доставку по Україні, монтаж та воод до експлуатації на об'єкті замовника.

Нам довіряють

Rozetka
Zeppelin Ukraine
Kiddisvit
weichai
ПУМБ
Цитрус

Пропонуємо купити доклевелер, який дозволить максимально прискорити та спростити перевантажувальні роботи на складі, заощадити використання ресурсів персоналу при розвантаженні та навантаженні, і оптимізувати використання складської техніки. 

Конструктивні відмінності та різновиди доклевелерів

Вирівнювальна платформа з телескопічною апареллю. Висувний механізм дозволяє максимально точно розташувати апарель платформи в кузові автомобіля, що розвантажується. Гідропривід апарелі дає можливість висувати її з необхідним кроком на відстані до 1 м. Це особливо важливо при роботі з повністю завантаженими автомобілями, а також при боковому розвантаженні транспорту.

Вирівнювальна платформа з поворотною апареллю. Поворотна апарель приводиться в робоче положення при повному підйомі платформи. Зафіксувавши апарель в робочому стані, платформа опускається до кузова автомобілю, тим самим забезпечуючи безперешкодну роботу складської техніки.

Механічний мінідок — це бюджетне рішення для розвантажувальних робіт невисокої інтенсивностіВирівнювальна платформа з механічним приводом використовується там, де немає можливості підвести блок живлення для електрогідравлічних систем підйому. Вартість такої платформи нижче традиційних доквелерів, але для роботи з нею необхідно залучати одного працівника.

Монтаж вирівнювальних платформ виконується виїзною бригадою спеціалістів, яка здійснює весь перелік необхідних робіт по встановленню та сервісу підіймального обладнання в будь-якому регіоні України. Купуючи доклевелер нашого виробництва, ви отримуєте повністю готове до роботи обладнання «під ключ». 

Якщо ви бажаєте купити вирівнювальну платформу — телефонуйте нам за телефоном, зазначеним на сайті, чи залишайте заявку за допомогою форми зворотного зв’язку! Купуючи у нас, ви можете бути впевненими в тому, що наші спеціалісти підберуть найбільш оптимальний варіант вирівнювальної платформи, який буде максимально відповідати вашим вимогам.

Ми також можемо запропонувати вам комплексне рішення для складу з нашого асортименту складської техніки, стелажів, перевантажувального обладнання, а також металеві меблі та пластикову тару. Такий підхід не тільки забезпечить максимально ефективне поєднання характеристик продукції, а й дозволить зберегти кошти, оскільки ми пропонуємо спеціальні знижки при замовленні декількох типів складського обладнання.