You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.

Підйомні столи, гідравлічні ножичні підйомники виробництво Україна

Підйомник ножичний — універсальне та ефективне рішення для швидкого переміщення вантажів між різними рівнями приміщення. Невисока вартість разом з можливістю скоротити витрати на персонал роблять ножичний підйомник вигідною інвестицією з коротким терміном окупності. Сьогодні подібні рішення вже використовують провідні виробничі підприємства і логістичні термінали.

Підбір вантажного підйомника

Зв'язатися з менеджером

Богдан Мединський

+38 (‎050) 320-76-00

+38 (056) 785-79-00

Нам довіряють

Rozetka
Zeppelin Ukraine
Kiddisvit
weichai
ПУМБ
Цитрус

Види ножичних підйомників

Великий вибір підйомників підйомників

Ножичні підйомники можуть бути використані для різних завдань, рішень на базі даного виду теж досить багато. Розглянемо доступні різновиди перевантажувального обладнання:

 1. Стандартний підіймальний стіл — платформа з однією парою ножиць. Встановлюється в бетонному приямку.
 2. Низькопрофільний — підйомник, ножиці якого виконані в полегшеному варіанті. Відрізняється мінімальною висотою платформи в складеному стані. Монтується без приямка, ставиться на асфальт або на бетонну підлогу.
 3. Автомобільний підйомник призначений для підйому і спуску легкових і малих вантажних авто.
 4. Міжповерховий ліфт — дво- або трьохожичний підіймач, призначений для переміщення вантажів між поверхами будівлі. Може бути змонтований всередині приміщення або на вулиці. Зазвичай встановлюється в шахті.
 5. Великогабаритна вантажна платформа укомплектована потужним підіймальним механізмом і мінімум парою гідроциліндрів. Призначена для підйому великих і важких вантажів.

Конструкція і комплектація ножичних підйомників

Гідравлічні ножичні підйомники мають просту, але надійну конструкцію. Вона складається з силового блоку (або маслостанції), гідравлічного циліндра, ножичного підіймального механізму, розподільної шафи та вантажної платформи. Встановлюється в заздалегідь підготовлений бетонний приямок. Якщо встановити приямок неможливо, то є й інші рішення. Наприклад, низькопрофільний підіймальний стіл.

Конструкція ножничного підйомника

Маслостанція складається з електродвигуна, потужної помпи та резервуара для масла. З'єднується з гідроциліндром надійними рукавами високого тиску. У стандартній конфігурації силовий блок розміщується в приямку. Для запобігання різкому спуску платформи, система оснащується запобіжним гідроклапаном. Також є можливість установки додаткових опцій безпеки, таких як: рамка й упори безпеки, обмежувачі скочування, поруччя й огорожі — асортимент вироблених нами опцій досить великий.

Підйомний стіл для складу

На відео можна побачити ножичний підйомник в роботі – на прикладі реалізованого проекту розвантажувального комплексу для складського дока.

Комплекс складається з двох підйомних столів, які дозволяють швидко розвантажувати автотранспорт, незалежно від висоти кузову. Підйомна платформа може опускатися на 200 мм нижче рівня підлоги, а також підніматися на висоту до 5000 мм.

Детальніше про проект
 

Принцип роботи підйомників 

Гідравлічні підйомники — це одна з найпоширеніших різновидів перевантажувального обладнання що сьогодні має великий попит. Ножичними вони називаються через конструкції важільного механізму, який візуально нагадує ножиці.

Як працює підйомник

Підіймач працює наступним чином:
 1. Натискання на пульт
 2. Робота маслостанції
 3. Робота гідроциліндра
 4. Підйом платформи

Підйом платформи відбувається під впливом гідроциліндрів на механізм. Тиск в циліндрах нагнітається маслостанцією — помпа силового блоку перекачує масло з резервуара в циліндри, що призводить до підвищення тиску в останніх і в результаті підіймає платформу. Управління рухом здійснюється через кнопковий пульт, який може бути тельферний (кнопка постійного натискання) і ліфтового типу.

Сфера застосування підйомників ножичного типу

Ножичний підйомник на виробництві

Підйомники часто мають попит на самих різних підприємствах: від невеликих магазинів і ресторанів, до логістичних центрів, заводів і фабрик. Залежно від типу підіймача, вони можуть використовуватися на різних ділянках логістичного ланцюжка компанії.

 • Стаціонарні розвантажувальні столи — це відмінне рішення для установки в пунктах завантаження / розвантаження транспорту. Найпоширеніший і затребуваний тип ножичного підіймача. У нас були приклади використання таких замість складських доклевелерів, тому що підйомний стіл дешевше і має більш широкий діапазон робочих висот.
 • Нерідко застосовують підіймальне обладнання для оптимізації виробничих процесів.
 • Є варіант і ножичного міжповерхового ліфта, їх замовляють, коли потрібно підіймати вантажі великої маси, до 2-5 тонн.
 • Автомобільні підйомники дозволяють максимально ефективно використовувати простір в гаражі або на парковці. Відмінне рішення для організації підземного гаража або багатоярусної механізованої парковки.
 • Конфігурація ножичного підйомника для інвалідів використовується не так часто, але таке рішення є. Підійде, якщо потрібно забезпечити більшу вантажопідйомність, наприклад, для одночасного підйому кількох людей в інвалідних візках.
 • Великогабаритні вантажні майданчики потрібні на підприємствах, де є необхідність підйому великого і важкого вантажу. Це можуть бути металургійні заводи, важка промисловість або великі логістичні центри.
 • Для підприємств, на яких діють жорсткі санітарні норми, ми пропонуємо підіймальні столи з нержавіючої сталі. Таке обладнання надійно захищене від корозії та окислення, що важливо для роботи на підприємствах хімічної промисловості й харчових виробництвах.

Вуличний вантажний підйомник

Приклад використання двухножичної вантажної платформи на харчовому виробництві. Обладнання дозволяє розвантажувати палети з сировиною з автотранспорту одразу в цех, що знаходиться на другому поверсі будівлі.

Для підвищення безпеки підйомник має огорожу та двостулкові хвіртки. Платформа може підніматися на висоту понад 3 м.

 

Де купити підйомники: ціни, гарантії, доставлення

Виробництво підйомників підйомників

Купуйте у виробника — завод підіймального обладнання Форстор розташований в місті Дніпро. Цехи відповідають вимогам Держпромгірнагляду, все перевантажувальні системи виготовляються відповідно до ТУ У 28.2-41922252-002: 2018 "Платформи FORSTOR. Технічні умови". Продукція відповідає чинним технічним регламентам, прийнятим в Україні і в країнах Євросоюзу.

Спеціалізуємося на комплексному наданні послуг — забезпечуємо швидке доставлення в Київ, Харків, Одесу та інші міста України. Проводимо монтаж, запуск та налагодження обладнання на об'єкті замовника. У нас лояльна цінова політика та офіційна гарантія заводу на обладнання — 24 місяці.

Виробляємо підйомники будь-якої складності

Приклад популярної конфігурації розвантажувального стола — низькопрофільний ножичний підіймач, з виносною маслостанцією. Він примітний тим, що монтується без приямка, прямо на асфальті або бетонній підлозі. Якщо монтаж здійснюється на вулиці, силовий блок поміщається в спеціальний короб, призначений для захисту від дощу і снігу. Ефективність такого рішення полягає в оптимізації завантаження-вивантаження транспорту в складському доці, без додаткових будівельних робіт. Для захисту підіймального стола від впливу різних погодних ефектів і появи корозії, його елементи фарбуються якісної промислової фарбою. Стандартний колір — сірий, але за запитом клієнта можемо використовувати фарбу необхідного кольору по RAL. Крім того, у нас на сайті ви знайдете безліч прикладів реалізованих проектів, і ми постійно додаємо нові. Переходьте за цим посиланням в розділ «Проєкт» →

Реалізований проект низкопрофильного підйомника

Щоб купити ножичний підйомник в Україні за вигідною ціною, звертайтеся до наших менеджерів уже сьогодні. Наші фахівці з відділу продажу допоможуть вам скласти грамотне і детальне технічне завдання, а також нададуть вам відповіді на будь-які ваші питання щодо виробництва перевантажувальних систем. Телефонуйте за вказаними номерами або пишіть через форму зворотного зв'язку.

Відгуки про нашу роботу

...

Вантажний підйомник для розподільного центру

Відгук Проект

Оцінка:

         
Отзыв от Массимо Джеларти

Вантажний підйомник на виробниче підприємство

Відгук Проект

Оцінка:

         
...

Виготовили і встановили вантажний підйомник

Відгук Проект

Оцінка:

         
...

Великогабаритна підйомна платформа

Відгук Проект

Оцінка:

         

Задайте своє питання