You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.

Підйомні столи, гідравлічні ножичні підйомники виробництво Україна

Підйомник ножичний — універсальне та ефективне рішення для швидкого переміщення вантажів між різними рівнями приміщення. Невисока вартість разом з можливістю скоротити витрати на персонал роблять ножичний підйомник вигідною інвестицією з коротким терміном окупності. Сьогодні подібні рішення вже використовують провідні виробничі підприємства і логістичні термінали.

Підбір вантажного підйомника

Зв'язатися з менеджером

Богдан Мединський

+38 (‎050) 320-76-00

+38 (056) 785-79-00

Нам довіряють

Види ножичних підйомників

Великий вибір підйомників підйомників

Ножичні підйомники можуть бути використані для різних завдань, рішень на базі даного виду теж досить багато. Розглянемо доступні різновиди перевантажувального обладнання:

 1. Стандартний підіймальний стіл — платформа з однією парою ножиць. Встановлюється в бетонному приямку.
 2. Низькопрофільний — підйомник, ножиці якого виконані в полегшеному варіанті. Відрізняється мінімальною висотою платформи в складеному стані. Монтується без приямка, ставиться на асфальт або на бетонну підлогу.
 3. Автомобільний підйомник призначений для підйому і спуску легкових і малих вантажних авто.
 4. Міжповерховий ліфт — дво- або трьохожичний підіймач, призначений для переміщення вантажів між поверхами будівлі. Може бути змонтований всередині приміщення або на вулиці. Зазвичай встановлюється в шахті.
 5. Великогабаритна вантажна платформа укомплектована потужним підіймальним механізмом і мінімум парою гідроциліндрів. Призначена для підйому великих і важких вантажів.

Конструкція і комплектація ножичних підйомників

Гідравлічні ножичні підйомники мають просту, але надійну конструкцію. Вона складається з силового блоку (або маслостанції), гідравлічного циліндра, ножичного підіймального механізму, розподільної шафи та вантажної платформи. Встановлюється в заздалегідь підготовлений бетонний приямок. Якщо встановити приямок неможливо, то є й інші рішення. Наприклад, низькопрофільний підіймальний стіл.

Конструкція ножничного підйомника

Маслостанція складається з електродвигуна, потужної помпи та резервуара для масла. З'єднується з гідроциліндром надійними рукавами високого тиску. У стандартній конфігурації силовий блок розміщується в приямку. Для запобігання різкому спуску платформи, система оснащується запобіжним гідроклапаном. Також є можливість установки додаткових опцій безпеки, таких як: рамка й упори безпеки, обмежувачі скочування, поруччя й огорожі — асортимент вироблених нами опцій досить великий.

Підйомний стіл для складу

На відео можна побачити ножичний підйомник в роботі – на прикладі реалізованого проекту розвантажувального комплексу для складського дока.

Комплекс складається з двох підйомних столів, які дозволяють швидко розвантажувати автотранспорт, незалежно від висоти кузову. Підйомна платформа може опускатися на 200 мм нижче рівня підлоги, а також підніматися на висоту до 5000 мм.

Детальніше про проект
 

Принцип роботи підйомників 

Гідравлічні підйомники — це одна з найпоширеніших різновидів перевантажувального обладнання що сьогодні має великий попит. Ножичними вони називаються через конструкції важільного механізму, який візуально нагадує ножиці.

Як працює підйомник

Підіймач працює наступним чином:
 1. Натискання на пульт
 2. Робота маслостанції
 3. Робота гідроциліндра
 4. Підйом платформи

Підйом платформи відбувається під впливом гідроциліндрів на механізм. Тиск в циліндрах нагнітається маслостанцією — помпа силового блоку перекачує масло з резервуара в циліндри, що призводить до підвищення тиску в останніх і в результаті підіймає платформу. Управління рухом здійснюється через кнопковий пульт, який може бути тельферний (кнопка постійного натискання) і ліфтового типу.

Сфера застосування підйомників ножичного типу

Ножичний підйомник на виробництві

Підйомники часто мають попит на самих різних підприємствах: від невеликих магазинів і ресторанів, до логістичних центрів, заводів і фабрик. Залежно від типу підіймача, вони можуть використовуватися на різних ділянках логістичного ланцюжка компанії.

 • Стаціонарні розвантажувальні столи — це відмінне рішення для установки в пунктах завантаження / розвантаження транспорту. Найпоширеніший і затребуваний тип ножичного підіймача. У нас були приклади використання таких замість складських доклевелерів, тому що підйомний стіл дешевше і має більш широкий діапазон робочих висот.
 • Нерідко застосовують підіймальне обладнання для оптимізації виробничих процесів.
 • Є варіант і ножичного міжповерхового ліфта, їх замовляють, коли потрібно підіймати вантажі великої маси, до 2-5 тонн.
 • Автомобільні підйомники дозволяють максимально ефективно використовувати простір в гаражі або на парковці. Відмінне рішення для організації підземного гаража або багатоярусної механізованої парковки.
 • Конфігурація ножичного підйомника для інвалідів використовується не так часто, але таке рішення є. Підійде, якщо потрібно забезпечити більшу вантажопідйомність, наприклад, для одночасного підйому кількох людей в інвалідних візках.
 • Великогабаритні вантажні майданчики потрібні на підприємствах, де є необхідність підйому великого і важкого вантажу. Це можуть бути металургійні заводи, важка промисловість або великі логістичні центри.
 • Для підприємств, на яких діють жорсткі санітарні норми, ми пропонуємо підіймальні столи з нержавіючої сталі. Таке обладнання надійно захищене від корозії та окислення, що важливо для роботи на підприємствах хімічної промисловості й харчових виробництвах.

Вуличний вантажний підйомник

Приклад використання двухножичної вантажної платформи на харчовому виробництві. Обладнання дозволяє розвантажувати палети з сировиною з автотранспорту одразу в цех, що знаходиться на другому поверсі будівлі.

Для підвищення безпеки підйомник має огорожу та двостулкові хвіртки. Платформа може підніматися на висоту понад 3 м.

 

Де купити підйомники: ціни, гарантії, доставлення

Виробництво підйомників підйомників

Купуйте у виробника — завод підіймального обладнання Форстор розташований в місті Дніпро. Цехи відповідають вимогам Держпромгірнагляду, все перевантажувальні системи виготовляються відповідно до ТУ У 28.2-41922252-002: 2018 "Платформи FORSTOR. Технічні умови". Продукція відповідає чинним технічним регламентам, прийнятим в Україні і в країнах Євросоюзу.

Спеціалізуємося на комплексному наданні послуг — забезпечуємо швидке доставлення в Київ, Харків, Одесу та інші міста України. Проводимо монтаж, запуск та налагодження обладнання на об'єкті замовника. У нас лояльна цінова політика та офіційна гарантія заводу на обладнання — 24 місяці.

Виробляємо підйомники будь-якої складності

Приклад популярної конфігурації розвантажувального стола — низькопрофільний ножичний підіймач, з виносною маслостанцією. Він примітний тим, що монтується без приямка, прямо на асфальті або бетонній підлозі. Якщо монтаж здійснюється на вулиці, силовий блок поміщається в спеціальний короб, призначений для захисту від дощу і снігу. Ефективність такого рішення полягає в оптимізації завантаження-вивантаження транспорту в складському доці, без додаткових будівельних робіт. Для захисту підіймального стола від впливу різних погодних ефектів і появи корозії, його елементи фарбуються якісної промислової фарбою. Стандартний колір — сірий, але за запитом клієнта можемо використовувати фарбу необхідного кольору по RAL. Крім того, у нас на сайті ви знайдете безліч прикладів реалізованих проектів, і ми постійно додаємо нові. Переходьте за цим посиланням в розділ «Проєкт» →

Реалізований проект низкопрофильного підйомника

Щоб купити ножичний підйомник в Україні за вигідною ціною, звертайтеся до наших менеджерів уже сьогодні. Наші фахівці з відділу продажу допоможуть вам скласти грамотне і детальне технічне завдання, а також нададуть вам відповіді на будь-які ваші питання щодо виробництва перевантажувальних систем. Телефонуйте за вказаними номерами або пишіть через форму зворотного зв'язку.

Відгуки про нашу роботу

...

Вантажний підйомник для розподільного центру

Відгук Проект

Оцінка:

         
Отзыв от Массимо Джеларти

Вантажний підйомник на виробниче підприємство

Відгук Проект

Оцінка:

         
...

Виготовили і встановили вантажний підйомник

Відгук Проект

Оцінка:

         
...

Великогабаритна підйомна платформа

Відгук Проект

Оцінка:

         

Задайте своє питання