You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.

Підземні сміттєві системи — системи підземного збору сміття

Підземні сміттєві системи поступово стають все більш звичним явищем для жителів українських міст. Ми пропонуємо інноваційне рішення, яке досить поширене у Європі — системи підземного збирання та тимчасового зберігання сміття.
Підземні сміттєві системи — системи підземного збору сміття

Підземні сміттєві контейнери — особливості

  • Красиво виглядає і добре вписується в міське середовище;
  • Економія вільного простору;
  • Обмежує доступ до контейнерів зі сміттям птахам і бродячим тваринам;
  • Внаслідок знаходження баків під землею виростає їх термін служби;

Доступні конфігурації підземних сміттєвих модулів

Кількість контейнерів Розміри платформи, мм Загальна місткість, л
1 1500x1500 1100
2 3100x1500 2200
3 4600x1500 3300
4 6000x1500 4400

Розрахунок підйомника для контейнерів

Зв'язатися з менеджером

Богдан Мединський

+38 (‎050) 320-76-00

+38 (056) 785-79-00

ВИРОБНИЦТВО ПІДЙОМНИКІВ
 
Доставка та оплата
 
ЗБІРКА І МОНТАЖ
 
Креслення підйомників

 

Виробництво підйомників для систем підземного збору сміття

Верстат зі стрічковою пилкою для різання металу
Токарні верстати для механічної обробки деталей
Сучасний листогиб з програмним керуванням
Досвідчений штат співробітників
Апарат для плазмового різання

Завод підйомного обладнання знаходиться в місті Дніпро. У нашому розпорядженні потужна виробнича база, власний проектний відділ і кваліфіковані фахівці. Ми виготовляємо підйомники в повній відповідності з ТУ У 28.2-41922252-002: 2018 "Платформи FORSTOR. Технічні умови".

Наша головна спеціалізація — комплексна реалізація проектів. Ми не тільки виготовляємо підйомне обладнання, але також забезпечуємо доставку, монтаж та пусконаладку підйомника. Вся продукція супроводжується повним пакетом документів, в тому числі — техпаспортом і докладною інструкцією по експлуатації.

Нам довіряють

Rozetka
Zeppelin Ukraine
Kiddisvit
weichai
ПУМБ
Цитрус

Підземні сміттєві контейнери відмінно справляються з проблемою обмеженого вільного простору при проєктуванні житлових та торгових комплексів, задовольняючи високі санітарно-гігієнічні потреби. Крім того, вони дозволяють зберігати недоторканість ландшафтів історичних забудов в містах. 

Переваги системи підземного збору сміття 

  • Компактність — досягається значна економія доступної ділянки;
  • Гігієнічність — конструкція системи надійно захищена від розповсюдження відходів по прилеглій території та проникнення всередину невеликих тварин та птахів;
  • Економічність — завдяки використанню баків великого об’єму можна збільшити інтервал вивезення відходів;
  • Довговічність — підземне розміщення баків дозволяє служити їм набагато довше, оскільки виключається тісна взаємодія з довколишнім середовищем;
  • Естетичність — такі контейнери відмінно вписуються в сучасний міський інтер’єр. 

Особливості підіймальних платформ підземного сміттєвого модуля

Конструктивно така платформа є гідравлічним підйомником ножичного чи стоїчного типу, додатково оснащеним міцним металевим пішохідним навісом зі сміттєприймачем. Підйом контейнерів може виконуватися за допомогою власної електрогідравлічної системи або завдяки підключенню до зовнішньої гідролінії сміттєвозу. 

В залежності від конфігурації підземного сміттєвого модуля ми можемо запропонувати контейнери з різним об’ємом. Баки оснащені колесами, вони легко пересуваються та є досить стійкими до дії хімічних речовин. 

Розміщення сміттєвих контейнерів під землею на спеціальній підіймальній платформі дозволяє залишити на поверхні лише декоративну пішохідну конструкцію зі сміттєприймальними пристроями.

Купити підземні контейнери з підіймальною платформою для системи збирання відходів ви можете, звернувшись до наших менеджерів, які завжди допоможуть підготовити розумне технічне завдання та проконсультують стосовно усіх експлуатаційних особливостей гідравлічних підйомників. Ми чекаємо на ваші дзвінки за телефонами, вказаними на сайті та звернення через форму зворотного зв’язку.