You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.

Складські підйомники від заводу-виробника в Україні

Ефективне рішення для оптимізації перевантажувальних робіт на складі, в магазині або торговому центрі – складські підйомники ножичного або консольного типу. Надійна гідравлічна система підйому і міцна металоконструкція дозволяють піднімати вантажі масою до 10 тонн на висоту до 10 метрів.

Підбір вантажного підйомника

Зв'язатися з менеджером

Богдан Мединський

+38 (‎050) 320-76-00

+38 (056) 785-79-00

 

Сертифікати на підйомники

Сертификат проверки
Сертификат соответствия

Виробництво складських підйомників

Підготовка платформи для стійкового підйомника
Верстат плазмового різання
Ділянка зборки ножичних підйомників
Плазморіз і листозгинальний верстат
Обладнання для механічної обробки деталей

Виробнича ділянка розташована в місті Дніпро і відповідає всім вимогам Держпромгірнагляду. Продукція сертифікована, а всі виробничі процеси організовані в суворій відповідності до ТУ У 28.2-41922252-002:2018 "Підйомні платформи FORSTOR. Технічні умови".

Перевантажувальне обладнання супроводжується повним пакетом всієї необхідної документації, включаючи сертифікат, техпаспорт і докладну інструкцію. Виконуємо доставку по всій Україні в короткі терміни. Виїзна бригада монтажників змонтує підйомник на об'єкті замовника і проведе пусконалагоджувальні роботи.

Нам довіряють

Rozetka
Zeppelin Ukraine
Kiddisvit
weichai
ПУМБ
Цитрус

Підйомники для магазинів і торгових центрів

Для ефективної роботи будь-якого торгового підприємства, незалежно від його розмірів, важливо забезпечити своєчасне надходження товарів на об'єкт. Це завдання особливо актуальне для гіпермаркетів і великих торгових центрів, в яких розташована велика кількість магазинів на різних поверхах будівлі. І для його вирішення представляємо вам ефективне підйомне обладнання – складські підіймальники.

Підйомники для складу мають ряд переваг:

  • Підвищують швидкість проведення розвантажувальних робіт і доставки продукції на верхні рівні;
  • Значно знижують витрати ресурсів персоналу;
  • Забезпечують безпечне переміщення вантажу, за рахунок плавності підйому і надійній системі безпеки;
  • На відміну від вантажних ліфтів, підйомники мають більш низьку вартість.

Особливості конструкції

Підйомник для магазину являє собою стандартний гідравлічний підіймальник щоглового або ножичного типу. Проста конструкція підйомника робить таке обладнання простим в монтажі та експлуатації. Крім того, для роботи з нашим підйомним обладнанням не потрібні дозвільні документи від відповідних органів контролю, на відміну від вантажних ліфтів. Також звертаємо Вашу увагу на ножичний підйомник для складу, який застосовується для підйому різних вантажів масою до 10 тонн.

Для установки в складських доках і на ділянках навантаження/розвантаження автотранспорту ми розробляємо кілька типів обладнання. В залежності від технічних умов і фізичної можливості розміщення, застосовуємо те чи інше рішення.

У нас ви завжди можете купити підйомник для магазину або гіпермаркету. Наші менеджери допоможуть вам скласти грамотну консультацію і знайти відповіді на будь-які ваші питання, що стосуються складського обладнання і техніки. Телефонуйте нам або надсилайте заявку через форму зворотного зв'язку на сайті. Всі телефонні номери та інші контактні дані ви знайдете тут.