You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.

Кантувач рулонів сталі

Незамінне рішення для роботи з великогабаритними вантажами циліндричної форми, як-от: рулон сталі, дроту, паперу, плівки і барабанів з канатами. Завдяки гідравлічному циліндру, кантувач рулонів має високу вантажопідйомність (10 тонн) і великий запас міцності.
Кантувач рулонів сталі

Технічні характеристики

Максимальна вантажопідйомність

т

15

Кут кантування

гр° 

90

Напрямок кантування

2 сторони

Привід кантувача

гідравлічний

ВИРОБНИЦТВО ПІДЙОМНИКІВ
 
Доставка та оплата
 
ЗБІРКА І МОНТАЖ
 
Креслення підйомників

Виробництво кантувачів рулонів в Україні

Платформа підіймального обладнання
Листозгинальний верстат
Сучасний верстат для плазмового різання
Стрічкопильний верстат по металу
Ділянка ручного оброблення деталей

Підйомне обладнання нашого виробництва сертифіковане і виготовляється відповідно до ТУ У 28.2-41922252-002:2018 "Підйомні платформи FORSTOR. Технічні умови". Ми виконуємо доставку обладнання безпосередньо на ваш об'єкт і встановлюємо конструкцію.

Сучасне виробництво повного циклу знаходиться в м. Дніпрі. Наша компанія надає комплексну розробку перевантажувального обладнання та систем будь-якої складності: від обробки металу та зварювання металоконструкції, до складання пультів управління та фарбування виробу.

Нам довіряють

Rozetka
Zeppelin Ukraine
Kiddisvit
weichai
ПУМБ
Цитрус

Універсальність і переваги конструкції

Завдяки потужним гідравлічним циліндрам, кантувач для рулонів може перекидати вантажі масою до 10 тонн. Така конструкція з гідравлічною системою перекидання, легко обробляє важку і великогабаритну продукцію. Дає змогу оптимізувати робочі процеси на підприємстві та збільшити швидкість і безпеку умов праці.

Особливості кантувача рулонів паперу

  • Має високу швидкість обробки важких рулонних вантажів;
  • Гарантує цілісність продукції та безпеку переміщення;
  • Оптимізує виробничі та складські процеси;
  • Зменшує трудовитрати персоналу;
  • Можлива індивідуальна конфігурація обладнання.

Як замовити кантувач для рулонів

Завод Форстор Індастрі виробляє гідравлічні кантувачі для всіх типів продукції. Можливе встановлення опцій і спеціальних систем безпеки, сигналів оповіщення. Якщо ви хочете купити кантувач рулонів, то зв'яжіться з нашими проєкт-менеджерами. Вони проконсультують вас з усіх питань щодо перевантажувального обладнання. А також допоможуть скласти грамотне ТЗ і підібрати оптимальне рішення для вашого бізнесу. Телефонуйте за цими телефонними номерами або заповніть форму зворотного зв'язку тут.