You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.
Обладнання для аграрного бізнесу в Україні

Рішення і обладнання для агробізнесу

В асортименті заводу Форстор Індастрі є ряд рішень, які дозволяють оптимізувати зберігання та обробку сільськогосподарської продукції. Це і стелажі для продуктового складу, і підйомники для виробництва на декількох поверхах, і решітки для завальних ям. А вантажна техніка Тойота відмінно впорається із завданням переміщення вантажів. Опрацьовуючи комплекс рішень, наші фахівці враховують всі особливості вашого бізнесу і можуть гарантувати значне збільшення ефективності і продуктивності обладнання.

Поличкові стелажі

Ефективне рішення для зберігання запасних частин та роздаткових матеріалів для сільськогосподарської техніки. Стелажі Master витримують навантаження до 400 кг на полицю. Виготовляємо складські стелажі в Україні на сучасному заводі Форстор Індастрі та виконуємо доставку і монтаж по всій країні.

Докладніше

Палетні стелажі Profi

Оптимальне рішення для зберігання добрив та іншої сипучої продукції на палетах. Завдяки застосуванню  стелажів для піддонів Profi можна використовувати до 85% доступного простору складу, не розширюючи приміщення. Ми реалізуємо проєкти будь-якої складності та масштабів. 

Докладніше

Стійкові підйомники

Необхідне рішення для виробництва, якому потрібно переміщувати продукцію між декількома рівнями будівлі. Підйомник може піднімати вантаж на висоту до 15 метрів. Подивіться як це виглядає на прикладі проєкту для олійно-екстракційного заводу. А ще стійковий підйомник дешевше і не вимагає реєстрації, на відміну від звичайного вантажного ліфта.

Докладніше

Вилкові навантажувачі

Для внутрішніх складських операцій пропонуємо електричні навантажувачі з літієвими акумуляторами — найекологічніше рішення для роботи з харчовою продукцією. Потужні дизельні навантажувачі підійдуть для переміщення вантажів великої маси, як правило, застосовуються для роботи на вулиці.

Спецтехніка Тойота
Вилочные погрузчики

Оцинковані решітки

Решітки з оцинкованого решітчатого настилу можуть бути використані для будівництва завальної ями, надсилосних галерей елеватора, брудоочисних систем та водовідведення. Пропонуємо решітки пресовані і зварні. Головна їхня особливість - висока несуча здатність при малій власній масі.

Решітки для агробізнесу
Решетчатый настил

Замовити обладнання

З усіх питань звертайтеся до відділу продажу заводу Форстор Індастрі. Ми проектуємо та виробляємо елеваторне обладнання для розвантаження і переміщення вантажів. Наші фахівці підберуть найбільш оптимальну пропозицію або комплекс для вирішення ваших завдань.

Інші рішення для бізнесу від компанії Форстор

Наші рішення перевірені!

Rozetka
Zeppelin Ukraine
Kiddisvit
weichai
ПУМБ
Цитрус