You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.
Обладнання для аграрного бізнесу в Україні

Рішення і обладнання для агробізнесу

В асортименті заводу Форстор Індастрі є ряд рішень, які дозволяють оптимізувати зберігання та обробку сільськогосподарської продукції. Це і стелажі для продуктового складу, і автомобілерозвантажувачі для зерновозів, і решітки для завальних ям. А вантажна техніка Тойота відмінно впорається із завданням переміщення вантажів. Опрацьовуючи комплекс рішень, наші фахівці враховують всі особливості вашого бізнесу і можуть гарантувати значне збільшення ефективності і продуктивності обладнання.

Автомобілерозвантажувач

Рішення дозволяє вивантажувати вантажні машини, які не оснащені самоскидним кузовом. Універсальне гідравлічне обладнання для елеваторів, овочебаз і зерносховищ. Автомобілерозвантажувачі виготовляємо в Україні на сучасному заводі Форстор Індастрі та виконуємо доставку і монтаж по всій країні.

Докладніше

Вилкові навантажувачі

Для внутрішніх складських операцій пропонуємо електричні навантажувачі з літієвими акумуляторами — найекологічніше рішення для роботи з харчовою продукцією. Потужні дизельні навантажувачі підійдуть для переміщення вантажів великої маси, як правило, застосовуються для роботи на вулиці.

Спецтехніка Тойота
Вилочные погрузчики

Оцинковані решітки

Решітки з оцинкованого решітчатого настилу можуть бути використані для будівництва завальної ями, надсилосних галерей елеватора, брудоочисних систем та водовідведення. Пропонуємо решітки пресовані і зварні. Головна їхня особливість - висока несуча здатність при малій власній масі.

Решітки для агробізнесу
Решетчатый настил

Замовити обладнання

З усіх питань звертайтеся до відділу продажу заводу Форстор Індастрі. Ми проектуємо та виробляємо елеваторне обладнання для розвантаження і переміщення вантажів. Наші фахівці підберуть найбільш оптимальну пропозицію або комплекс для вирішення ваших завдань.

Інші рішення для бізнесу від компанії Форстор

Наші рішення перевірені!