You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.

Сервісне обслуговування та ремонт підйомників

Підйомники Форстор спроектовані з великим конструктивним запасом міцності та при правильній експлуатації потребують мінімум сервісу. Ми рекомендуємо проводити технічне обслуговування підйомників не рідше 2 разів на рік.

Наявність власного виробництва гарантує постійний складський запас усіх необхідних деталей та витратних матеріалів, тому ми готові провести ремонт чи обслуговування витягу максимально оперативно.

Рекомендовані інтервали сервісного обслуговування:

Ліфти для людей з інвалідністю

2 рази на рік

Вантажні підйомники

2-4 рази на рік*

Чому важливо своєчасно обслуговувати підйомник
Забезпечення надійності

Гідравлічні підйомники використовують складну систему компонентів, що зазнають великого механічного навантаження та зносу. Регулярне обслуговування допомагає виявити потенційні проблеми та зношені деталі на ранніх етапах, перш ніж вони призведуть до відмови обладнання. Це дозволить уникнути аварій і знизити витрати на ремонт гідравлічних підйомників.

Безпека обладнання

Безпека персоналу, який працює з вантажними підйомниками, має найвищий пріоритет. Підйомники, які не проходять регулярне обслуговування, можуть стати джерелом небезпеки через можливість виникнення несподіваних відмов або витоку гідравлічної рідини. Ретельне обслуговування забезпечує безпеку при роботі з підйомниками.

Продовження терміну експлуатації

Правильне обслуговування може значно продовжити термін служби та уникнути витрат на ремонт ножичних підйомників ножиць. Регулярне змащування, заміна зношених деталей та виявлення потенційних проблем дозволяють підтримувати оптимальний рівень роботи обладнання протягом багатьох років.

Зниження витрат

Хоча інвестування в регулярне обслуговування може здаватися витратою, це може призвести до значної економії в довгостроковій перспективі. Запобігання серйозним поломкам та інвестицій у ремонт щоглових підйомників допомагає уникнути великих фінансових витрат через простої та перерви у виробничому процесі.

Як дізнатися коли потрібно провести обслуговування

*Якщо ваш підйомник працює у важких умовах і з підвищеною інтенсивністю, він може вимагати більш частого обслуговування.

Точні міжсервісні інтервали вашого підйомника вказані в технічному паспорті. Якщо ж техпаспорт витягу втрачено, то ви завжди можете проконсультуватися з сервісною службою Форстор за телефоном: +380504657600 або залишити заявку, натиснувши на кнопку нижче.

Нашим сервісом задоволені!

Rozetka
Zeppelin Ukraine
Kiddisvit
weichai
ПУМБ
Цитрус