You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.

Гідравлічні підйомники від завода-виробника в Україні

Пропонуємо стійкові та ножичні вантажні підйомники власного виробництва за вигідною ціною. Наше підйомне обладнання суттєво прискорює робочі процеси на складі та виробництві, що підвищує ефективність підприємства в цілому. Платформи гідравлічні дозволяють працювати з вантажами масою до 10 тонн, висота підйому — до 10 метрів. Забезпечимо доставку та монтаж гідропідйомника "під ключ".

Підбір вантажного підйомника

Зв'язатися з менеджером

Богдан Мединський

+38 (‎050) 320-76-00

+38 (056) 785-79-00

 

Сертифікати на підйомники

Сертификат проверки
Сертификат соответствия

Виробництво гідропідйомників в Україні

Збірка стійкового підйомника для інвалідів
Ножичний підйомник перед установкою силового блоку
Ділянка ручного зварювання
Верстат для плазмового різання
Ділянка зборки ножичних гідравлічних підйомників

Виробництво підйомників гідравлічних знаходиться у місті Дніпро. Ми спроектуємо та виготовимо підйомну платформу, яка буде максимально відповідати вашим вимогам та виробничим завданням. Гідропідйомники виготовляються згідно ТУ У 28.2-41922252-002:2018 "Підіймальні платформи FORSTOR. Технічні умови".

Для виробництва гідравлічних підйомників використовується високоякісна сталь та кращі європейські комплектуючі. Наші гідропідйомники мають великий робочий ресурс, відрізняються надійною роботою та простим обслуговуванням. Замовляйте якісне підйомне обладнання з доставкою та професійним монтажем. 

Нам довіряють

Rozetka
Zeppelin Ukraine
Kiddisvit
weichai
ПУМБ
Цитрус

Як купити стійкові та ножичні підйомники в Україні

Придбання гідравлічного підйомника — вигідне вкладання грошей та вагомий крок для підвищення рентабельності підприємства. Платформи гідравлічні — обладнання, яке допомагає значно ефективніше та безпечніше працювати з вантажем на складі та виробництві.

Двоножична вантажна платформа

Відео про роботу вантажного підйомника на харчовому виробництві. Обладнання дозволяє розвантажувати палети з сировиною з автотранспорту одразу в цех, що знаходиться на другому поверсі будівлі.

Для підвищення безпеки підйомник має огорожу та двостулкові хвіртки. Платформа може підніматися на висоту понад 3 м.

 
Ми пропонуємо ножичні та консольні підйомники під будь-які задачі:

Підйомний стіл — ножичний гідропідйомник, який не потребує для монтування напрямних та опорної стіни. Вантажопідйомність підіймача ножичного типу може сягати 10-ти тонн.

Консольний підйомник — платформа гідравлічна, що рухається по щоглі та дозволяє піднімати вантажі на висоту до 10-ти метрів.

Підйомники для автосервісу — ефективне рішення для СТО та майстерень, які займаються ремонтом та обслуговуванням автомобільного транспорту.

Шахтний вантажний ліфт — ножична або консольна підйомна платформа, яка розташовується у спеціальній шахті та безпечно переміщує вантажі між рівнями будівлі.

Інвалідні підйомники — підйомники-платформи спеціальної конструкції, які призначені для маломобільних груп населення.

Авторозвантажувач — гідравлічна платформа стійкового типу для розвантажування автотранспорту без самоскидного механізму. Довжина платформи може сягати 22-х метрів.

Вантажний ліфт для м'ясокомбінату

Пропонуємо переглянути відео про те, як працює гідравлічний вантажний підйомник на практиці. Обладнання встановлене в самонесучій шахті, та може піднімати вантажі масою до 500 кг на висоту 5800 мм.

За допомогою підйомного обладнання вдалося істотно прискорити технологічні процеси та оптимізувати м'ясопереробку на комбінаті.

Детальніше про проект
 

Компанія Форстор Індастрі виробник підйомників, який має в активі сотні реалізованих проектів по всій Україні. Замовляючи підйомник або інше гідравлічне підйомне обладнання у нас, ви отримуєте повний комплекс послуг — проектування, виготовлення обладнання, доставка та професійний монтаж. Щоб придбати гідропідйомник, звертайтесь до нашого відділу продажу. Повний перелік контактів знаходиться на цій сторінці. Чекаємо на ваші питання та заявки!

Відгуки про нашу роботу

...

Стратегічне партнерство з постачання обладнання

Відгук Проект

Оцінка:

         
TOV Aliance

Стійковий підйомник для складського мезоніну

Відгук Проект

Оцінка:

         
Отзыв от Массимо Джеларти

Вантажний підйомник на виробництво

Відгук Проект

Оцінка:

         
...

Комплекс: підйомник та палетні ворота

Відгук

Оцінка: