You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.

Металеві стелажі

Пропонуємо велику лінійку металевих стелажів різних типів. Широкий вибір рішень для складу, виробництва, магазину, офісу і побутових завдань. Виробляємо стелажі нестандартних конфігурацій, реалізуємо комплексні проекти найвищої складності.

від 350 грн/палетомісце
від 1000 грн/палетомісце
від 350 грн/палетомісце

Підбір стелажа

Зв'язатися з менеджером

Андрій Галинський

+38 (067) 474-76-00

+38 (057) 759-79-00

Виробництво металевих стелажів

Запас рулонної сталі
Автоматизовані верстати для перфорування
Стійка стелажа на виході прокатної лінії
Камера для нанесення порошкового покриття
Підготовка стелажів до відвантаження

Здійснюємо виробництво стелажів повного циклу на сучасному заводі в місті Дніпро. Технологічна база дозволяє нам виготовляти стелажі будь-якої складності, з дотриманням європейських вимог до безпеки та міцності систем зберігання.

Монтаж стелажних систем здійснюється професіоналами, що гарантує їх працездатність та безпеку на весь термін служби. Працюємо по всій Україні, виконуємо оперативну доставку стелажів на ваш об'єкт в найкоротші терміни.

Нам довіряють

Rozetka
Zeppelin Ukraine
weichai
ПУМБ
Цитрус

Види металевих стелажів та їх конструктивні особливості

Аби стелажне обладнання допомагало якомога продуктивніше використовувати простір складу, його необхідно підбирати відповідно до потреб підприємства. Тому, розглянемо докладніше особливості кожного з різновидів стелажів.

Палетні фронтальні стелажі
Палетні фронтальні стелажі

Найкраще підходять для забезпечення вільного доступу до секцій при наявності широкого асортименту вантажів. Система зберігання дозволяє ефективно розміщувати палетовані вантажі будь-яких габаритів, без обмежень за типом палет. Фронтальні стелажі можна змонтувати в одинарний або подвійний ряд. Для збільшення корисної площі зберігання, полиці розташовують кількома ярусами. Кожна секція складається з вертикальних стійок та горизонтальних траверс, на які ставиться піддон. Завдяки міцній конструкції, такі металеві стелажі здатні витримувати значні навантаження:

 • до 18000 кг на секцію
 • до 4500 кг на рівень

Докладніше

 
Набивні стелажі
Набивні стелажі

Їх також називають стековими або глибинними. Ця система зберігання розроблена для ефективного зберігання однотипних товарів, розташованих на фінських та євро-палетах. Вона складається з вертикальних рам, верхніх балок та напрямних рейок, на яких розміщується вантаж на піддонах.

Докладніше

 
Поличні стелажі
Поличні стелажі

Вони підходять для розміщення в офісах, оселях, гаражах, невеликих складських приміщеннях тощо. Складаються зі стійок із полицями, вироблених з оцинкованої сталі. В залежності від максимального навантаження на полицю, стелажі поділяються на дві серії:

 • Start – допустиме навантаження на полицю до 120 кг
 • Master – допустиме навантаження на полицю до 400 кг

Докладніше

 
Мезонінні стелажі
Мезонінні стелажі

Являють собою багаторівневу систему збірних стелажів для складу, призначену для зберігання широкого асортименту товарів. Вона дозволяє використовувати більш ефективно складські приміщення з високими стелями, та найкраще підходить для розміщення штучних вантажів. Багаторівневі конструкції можуть бути виконані на основі стандартних поличних чи палетних стелажів. Для їх з'єднання використовуються системи зв'язків, опорні балки та різні перекриття.

Докладніше

 
Складські платформи
Складські платформи

Металоконструкції дозволяють організувати багатоярусний складський комплекс з рівнями різного функціонального призначення. Наприклад, окремі поверхи можна використовувати для розміщення різних типів товарів, або поділити приміщення на складську та виробничу зону.

Докладніше

 
Архівні стелажі
Архівні стелажі

Ці металоконструкції розроблені спеціально для щільного зберігання архівних документів, книг, цінних паперів тощо. Вони розрізняються за типами конструкції:

 1. Стаціонарні: складаються зі сталевих стійок, на яких за допомогою зачепів фіксуються полиці;
 2. Мобільні: складаються з поличних стелажів, встановлених на напрямні (їх вартість буде вищою).

Докладніше

 
Стелажі для шин та дисків
Стелажі для шин та дисків

Вони стануть у нагоді на СТО, в гаражі або майстерні, магазині автозапчастин. Замість звичайних полиць у цих металоконструкціях використовуються горизонтальні траверси, оптимізовані для зберігання шин. Можливе також розширення корисної площі зберігання шляхом монтажу приставної секції поличного стелажа.

Докладніше

 
Стелажі для рулонів плівки
Стелажі для рулонів плівки

Призначені спеціально для компактного розміщення рулонів одного типу. Рулони фіксуються на валах, розташованих у декілька ярусів на стійках. Вал рухається по напрямній, що спрощує процес навантаження/розвантаження. Завдяки відсутності проїздів для техніки між рядами, можна досягти значної економії вільного простору складського приміщення.

Докладніше

 
Палетно-поличкові стелажі
Палетно-поличкові стелажі

Такі системи зберігання мають попит у супермаркетах типу cash and carry, адже вони дозволяють розташувати палетовані товари у торговому залі, а не в окремому приміщенні. Схема проста: на верхніх полицях зберігаються запаси на піддонах, у той час, як нижні яруси (з полицями із ДСП, ОСБ або решіткового настилу) виконують роль вітрини для товарів.

Докладніше

 
Висотні стелажі класу А
Висотні стелажі класу А

Призначені для приміщень с висотою стелі понад 10 м. Міцні стійки конструкції здатні витримувати вагу до 18 тонн, а задля безпеки конструкція фіксується на підлозі за допомогою анкерних болтів. Піддони з продукцією складають на поперечні траверси – їх висоту можна змінювати, аби адаптувати металевий стелаж під нестандартні вантажі.

Докладніше

 

Як правильно вибрати металеві стелажі

Як правильно вибрати металеві стелажі

Для правильного вибору виду конструкції слід враховувати як параметри складського приміщення, так і специфіку вантажу, що у ньому зберігається. Отже, зверніть увагу на наступні критерії:

 1. Габаритні розміри вантажу;
 2. Вагу вантажу, який зберігається на складі (враховуйте пакування та складську тару);
 3. Тип тари для зберігання вантажу (коробки, бочки, піддони, палети або ж відсутність тари);
 4. Строк придатності продукції, що особливо важливо для харчових продуктів;
 5. Однорідність товарів (відношення загального обсягу вантажу до кількості його видів);
 6. Тип приміщення (склад, магазин, архів, логістичний центр, морозильна камера тощо);
 7. Конструктивні особливості, а також інші параметри приміщення (тип підлоги, розташування воріт, наявність вікон і так далі);
 8. Технологічне обладнання приміщення (освітлення, опалення, вентиляція, морозильна камера);
 9. Характеристики вантажної техніки, що використовується на складі;
 10. Умови навколишнього середовища (температура, вологість, агресивні середовища).

Дізнавшись ці показники, можна ефективніше скласти технічне завдання для замовлення відповідної системи зберігання, та купити металевий стелаж, який значно підвищить місткість складу.

Стелажі з металу від компанії Форстор

Завод стелажного обладнання Форстор Індастрі спеціалізується на проектуванні та виготовленні систем зберігання різних типів: у нас можна замовити металевий стелаж, адаптований саме під потреби вашого підприємства. Завдяки потужній виробничій базі та досвідченим фахівцям, ми здатні виконати проект будь-якої складності у короткий термін. Все складське обладнання виготовляється із дотриманням суворих європейських вимог до надійності та безпеки. Також ми здійснюємо професійний монтаж по всій Україні, що гарантує працездатність металоконструкцій впродовж всього терміну використання.

Як придбати стелажі з металу за вигідною ціною

Якщо ви шукаєте, де замовити металевий стелаж не тільки вигідно, але й безпечно – звертайтеся до нашого відділу продаж. Кваліфіковані спеціалісти оперативно нададуть відповідь на всі запитання, допоможуть скласти технічне завдання та визначитися з типом обладнання, тому реалізований проект буде повністю відповідати заданим умовам.

Завдяки великій кількості доступних модифікацій та опцій для обладнання, ви отримаєте ефективну систему зберігання для будь-якого розміру складського комплексу, ціна якої буде відповідати якості.  Тож для того, щоб значно покращити роботу складу, вам потрібно лише зателефонувати нам або заповнити форму зворотного зв'язку на цій сторінці.

Відгуки про нашу роботу

...

Оснастили склад стелажною системою

Відгук Проект

Оцінка:

         
...

Оснащення складів палетними стелажами

Відгук Проект

Оцінка:

         
...

Регулярні поставки стелажів та складської техніки

Відгук Проект

Оцінка:

         
ДКПК

Двох'ярусна складська платформа та палетні стелажі

Відгук Проект

Оцінка: