You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.

Консольні стелажі для зберігання довгомірної продукції

Консольний стелаж є металевою збірно-розбірною конструкцією, яка призначена для зберігання будь-якої довгомірної продукції. Власне виробництво консольних стелажів з українських та європейських профілів дозволяє виготовити систему будь-якої складності. Такі конструкції для довгомірів широко застосовують на металобазах, деревообробній промисловості, віконному або трубопрокатному виробництві.

Заявка на розрахунок консольного стелажа

Зв'язатися з менеджером

Андрій Галинський

+38 (067) 474-76-00

+38 (057) 759-79-00

Виробництво консольних стелажів

Високоякісна оцинкована сталь
Лінії прокату стелажних стійок
Готові стійки стелажів

Цехи розташовані у місті Дніпро. Виконуємо повний цикл виробництва: від нарізки сталі, до фарбування або оцинковки вже готових елементів. Працюємо по всій Україні.

Спеціалізуємося на наданні повного комплексу послуг: спроектуємо та зробимо стелажну систему будь-якої складності, виконаємо доставку на об'єкт замовника та змонтуємо стелажі в короткі терміни.

Нам довіряють

Rozetka
Zeppelin Ukraine
Kiddisvit
weichai
ПУМБ
Цитрус

Особливості конструкції консольних стелажів

Консольний стелаж складається з опор, вертикальних стійок та консолей. Для забезпечення високої стійкості опори кріпляться до підлоги анкерними болтами. Консоль може бути додатково оснащена обмежувачами скочування, що є актуальним при зберіганні труб. Навантаження на один рівень консольного стелажу може досягати 2-х тонн.

Елементи стелажної системи виготовляються із сталі європейського чи українського виробництва. Для збільшення корозійної стійкості стелажі для профілів обробляються порошково-полімерним емалевим покриттям.

Стелажі для труб та іншої довгомірної продукції

  • Металеві та віконні профілі;
  • Габаритні вироби, довгі бруси чи прокат;
  • Пластикові та металеві труби;
  • Різноманітні пиломатеріали: дошки, плити ДСП та ОСБ.

Застосування консольних систем досить широке, застосовують дані стелажі для віконних профілів, різних труб, металорокату і зберігання деревини. Виготовлення стояків виконується методом холодного прокату. Якщо консольний стелаж буде піддаватися великим навантаженням, то при виготовленні стійок застосовується гарячокатаний IPN профіль. Такі балки виготовляються з високоякісної вуглецевої сталі.

Переваги консольних стелажів

  • Висока несуча здатність секцій;
  • Статична міцність, зносостійкість та довговічність;
  • Мала вага конструкції та можливість встановлення додаткових опцій.

Купити стелажі для металопрокату ви можете за вказаними номерами у відділі продажів заводу-виробника Форстор Індастрі. Телефонуйте за вказаними телефонними номерами або надсилайте свою заявку через форму зворотного зв'язку на сайті — повний список контактів ви знайдете на цій сторінці.