You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.

Секційний стелаж

Металевий секційний стелаж із вертикальними обмежувачами полиць дозволяє організувати адресне зберігання на складі. Кожну чарунку можна пронумерувати, що значно спрощує та прискорює процес збирання замовлень. Конструкція без болтів легко збирається – металеві полиці фіксуються на стійках зачепами.
Секційні стелажі

Переваги стелажу

  • Простота монтажу/демонтажу конструкції;
  • Можливість розміщення в чарунках продукції різних габаритів;
  • Оптимізація процесу збирання замовлень на складі або у магазині;
  • Захист від пожежі: всі елементи виготовлені з металу.

Технічні характеристики

Висота конструкції

мм

до 3000 / (під замовлення)

Довжина стелажної полиці

мм

до 1150 / (під замовлення)

Глибина конструкції

мм

до 800 / (під замовлення)

Навантаження на полицю

кг

до 120

Варіанти виконання

 

— порошкове покриття

— оцинкована сталь

Підбір легкого стелажа

Зв'язатися з менеджером

Євген Рябоконь

+38 (067) 010-76-00

+38 (044) 223-67-00

ВИРОБНИЦТВО СТЕЛАЖІВ
 
СЕРТИФІКАТИ НА СТЕЛАЖІ
 
ЗБІРКА ТА МОНТАЖ
Готові стелажі

В інтернет-магазині

Виробництво секційних стелажів в Україні

Постійний запас рулонної сталі
Перфораційний комплекс
Стійка стелажу на виході прокатної лінії
Металеві полиці стелажів
Власна камера порошкового фарбування
Готові стелажі перед відправкою

У розпорядженні заводу Форстор 8 сучасних ліній холодного прокату сталі та постійний запас витратних матеріалів. Завдяки потужній виробничій базі та багаторічному досвіду інженерного відділу ми готові спроектувати та виготовити стелажну систему будь-якої складності та для будь-якого завдання. При цьому завжди враховуємо особливості об'єкта клієнта та тип вантажу, що зберігається.

Ми не тільки виготовляємо системи зберігання різної конфігурації, але й надаємо послуги професійного монтажу. Виїзні монтажні бригади з величезним досвідом працюють у будь-якій точці України: ви можете бути впевнені в тому, що стелажі будуть зібрані швидко та якісно.

Нам довіряють

Rozetka
Zeppelin Ukraine
Kiddisvit
weichai
ПУМБ
Цитрус

Стелаж секційний: особливості

Конструкція дозволяє розмістити на полицях пачки книг та журналів, ящики та коробки з різною продукцією. Це зручне рішення для адресного зберігання: всі чарунки можна підписати та присвоїти порядковий номер. Як наслідок, металевий стелаж із роздільниками не тільки заощаджує вільний простір складу, а й прискорює комплектування замовлень персоналом.

Всі конструкції виготовляються із оцинкованої сталі холодного прокату, завдяки чому вони чудово захищені від корозії. Збирання не вимагає використання болтів, полиці кріпляться за допомогою зачепів. В асортименті нашого стелажного обладнання представлений широкий вибір типорозмірів, тому ви можете легко підібрати відповідну конфігурацію стелажу з урахуванням особливостей вашого бізнесу.

Де купити секційний стелаж в Україні

Завод-виробник Форстор Індастрі пропонує системи зберігання різної конфігурації для складу, виробництва, побутових потреб. У нас за плечима є величезний досвід вирішення задач будь-якої складності, у тому числі нестандартних проектів, які потребують індивідуального підходу. Проводимо оперативну доставку по Україні, з подальшим професійним монтажем.

Ви бажаєте замовити стелаж секційний металевий? Досвідчені менеджери нашого відділу продажу з радістю нададуть відповіді на всі питання і складуть технічне завдання. Ми допоможемо зробити ваш склад ефективним, а також оптимізуємо складські процеси. Телефонуйте нам вже сьогодні — за вказаними на сторінці телефонними номерами, або пишіть нам на пошту. Повний перелік контактної інформації на цій сторінці. Ми чекаємо на ваші звернення!

Відгуки про нашу роботу

...

Оснастили склад системою поличних середньовантажних стелажів

Відгук Проект

Оцінка:

         
...

Оснащення складів палетними стелажами

Відгук Проект

Оцінка:

         
...

Регулярні поставки стелажів і складської техніки

Відгук Проект

Оцінка:

         
ДКПК

Двох'ярусна складська платформа та палетні стелажі

Відгук Проект

Оцінка: