You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.

Складська платформа, система перекриттів для складу

Оптимальне рішення, яке дозволяє розділити складську територію із зоною комплектації, організувати кілька ярусів зберігання або адміністративний пост на складі. Залежно від потреб, складська платформа на колонах може бути висотою у 2-4 рівня.
від 150 000 грн.
Складські платформи та перекриття

Переваги складської платформи:

  • Можливість організації незалежних складських зон;
  • Ефективне використання простору складу;
  • Відносна простота монтажу;
  • Можливість розширення конструкції;
  • Різні модифікації стелажної системи;
  • Можливість використовувати різні типи настилу.

Технічні характеристики

Доступна висота конструкції мм до 14 000
Вантажопідйомність стійки кг 12 500
Висота сходів мм 2200 / 2400 / 2800 / 3000 / 3200
Максимальне навантаження на 1м2 платформи кг 1000
Доступна обробка елементів .

— порошкове покриття емаль

— оцинковане виконання

Заявка на розрахунок поверхового стелажа

Зв'язатися з менеджером

Андрій Галинський

+38 (067) 474-76-00

+38 (057) 759-79-00

Виробництво складських платформ та перекриттів в Україні

Високоякісна оцинкована сталь
Траверси стелажів готові до пакування
Готові стійки стелажів

Виробництво складських платформ та мезонінів розташоване в місті Дніпро. Маємо у своєму розпорядженні сучасну технологічну базу для проектування та виробництва металоконструкцій будь-якої складності.

Працюємо по всій Україні. Виконуємо оперативну доставку на об'єкт замовника. Мобільні монтажні бригади проведуть оперативний монтаж всієї системи в максимально короткі терміни.

Нам довіряють

Rozetka
Zeppelin Ukraine
Kiddisvit
weichai
ПУМБ
Цитрус

Мезонінна платформа на колонах для складу

У продажу мезонінна платформа, як один з різновидів металоконструкцій для організації складської логістики та поділу складу по висоті. Конструкція платформи складається зі стандартних елементів, таких як стелажні стійки або колони, траверси та сходові марші, перекриття підлог, огорожі та поруччя.

Основне призначення складської платформи – організація багатоповерхового складського комплексу з рівнями різного функціонального призначення. Це можуть бути рівні зберігання різних типів товарів, або ж поділ на складську та виробничу зону. Головна перевага такого підходу — простота монтажу та можливість швидкого розширення і зміни конструкції, або ж її повний демонтаж та перенесення в інше місце при зміні орендованого приміщення.

Коли розраховується мезонін платформа, а саме — параметри його балок та стійок, то в першу чергу враховуються показники навантаження на квадратний метр перекриття. Рівні системи можуть бути повністю ізольовані, або ж бути змонтованими один над іншим. Також можлива конструкція з наскрізними опорними стійками для всіх рівнів зберігання.

В якості підлогового перекриття для складу найкраще використовувати решітковий настил, зважаючи на його здатність витримувати високі навантаження та малу власну масу. За рахунок надійного кріплення настилу до траверс, забезпечується цілісність та міцність всієї конструкції. Також в якості перекриттів можуть використовуватися просічно-витяжні, профільовані листи або більш бюджетний варіант – листи ДСП/ОСБ.

Складські перекриття високої надійності

Балки та траверси виробляються з вуглецевої сталі високої якості. Для захисту від корозії, елементи конструкції обробляються порошково-полімерною фарбою. Таким чином забезпечується висока довговічність всієї конструкції в цілому, та її естетичний зовнішній вигляд.

З усіх питань звертайтеся до виробника даних платформ – заводу Форстор Індастрі. Наші проект-менеджери проконсультують вас, допоможуть сформулювати грамотне ТЗ та купити складську платформу мезонін за вигідною ціною. Телефонуйте або пишіть нам на пошту за допомогою форми зворотного зв'язку на сайті.