You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.

Мезонінні стелажі, складський мезонін від виробника

Багатоярусні стелажі або мезоніни дозволяють забезпечити високу щільність складування вантажу, за рахунок висоти приміщення та установки стелажів у кілька ярусів. Це одне з найбільш ефективних рішень для організації складської системи зберігання штучних вантажів.
від 190 000 грн.
Багатоповерховий складський мезонін

Переваги мезоніну:

  • Ефективне використання висоти складу;
  • Організація незалежних складських зон;
  • Різні модифікації конструкції;
  • Можливість використання різних видів настилу;
  • Відносна простота монтажу;
  • Можливість демонтажу та розширення конструкції.

Технічні характеристики

Доступна висота багатоярусної конструкції мм до 15 000
Вантажопідйомність стійки тонн 5 / 8 / 12 / 16
Доступна довжина секції мм до 3600 (з кроком 100)
Доступна глибина рами мм до 2000 (з кроком 50)
Навантаження на полицю (рівень зберігання) кг від 4000
Тип полиць та перекриттів мм ДСП, МДФ, ОСБ, метал
Максимальне навантаження на 1м2 кг до 1000
Доступна обробка елементів . — порошково-полімерне покриття емаль
— оцинковане виконання елементів

Особливості конструкції мезоніну

В основі конструкції складського мезоніну лежить система стандартних поличних або палетних стелажів. За допомогою різних систем зв'язків, опорних балок, перекриттів та інших елементів, такі поверхові стелажі об'єднуються в складну багатоярусну систему зберігання. 

Заявка на розрахунок поверхового стелажа

Зв'язатися з менеджером

Андрій Галинський

+38 (067) 474-76-00

+38 (057) 759-79-00

Виробництво багатоярусних систем зберігання

Високоякісна оцинкована сталь
Лінії прокату стелажних стійок
Готові стійки стелажів
Траверси стелажів готові до пакування

Компанія Форстор має у розпорядженні сучасну виробничу ділянку з потужною технологічною базою. Розрахунок стелажа виконується на підставі характеристик приміщення, властивостей продукції, що зберігається, а також особистих побажань замовника.

Замовляючи мезонін у нашій компанії, ви отримуєте повний комплекс послуг по розробці стелажної системи. Ми спроектуємо, виготовимо, доставимо всі елементи мезоніну на ваш об'єкт та проведемо монтажні роботи.

Нам довіряють

Rozetka
Zeppelin Ukraine
Kiddisvit
weichai
ПУМБ
Цитрус

Ефективне рішення для складів

Мезонінні стелажі – це оптимальне рішення для організації складського зберігання продукції в приміщенні з високими стелями. Як правило, на мезоніні складують дрібноштучні вантажі у контейнерах. Найбільш поширена така конструкція на складах запчастин, метизів, інструментів та фармацевтики.

Переміщення продукції між рівнями мезоніну:

  • вручну або з використанням навантажувальної техніки (штабелери, річтраки);
  • за допомогою інтегрованого в мезонін для складу підйомника або гідравлічного ліфта;
  • спеціальним похилим конвеєром.

Переваги мезонінної системи зберігання

Конструкція мезоніну влаштована таким чином, щоб по максимуму використовувати вільний простір приміщення. Тому складський мезонін дозволяє значно збільшити кількість місць для зберігання продукції. Крім того, мезонін досить зручний в роботі. Кожен поверх багатоярусного стелажа може бути організований у вигляді незалежної складської зони. Стелажні елементи універсальні та дозволяють у короткі терміни перетворити систему зберігання на поличну або палетну.

Але варто завжди пам'ятати, що зважаючи на велику кількість продукції, що зберігається на мезоніні, конструкція піддається істотним навантаженням. Тому слід враховувати підвищені вимоги до міцності самої системи, а також підлоги.

Завод Форстор Індастрі виробляє всі види стелажів та пропонує купити міжповерхові перекриття, які виготовляються з урахуванням передбачуваного навантаження на багатоярусні стелажі. Вони можуть бути виконані як з металевих решіткових панелей, так і з профільованого або перфорованого листа. Також є більш бюджетний варіант перекриттів, виготовлених із листів ДСП.

Щоб забезпечити високі показники корозійної стійкості, мезонін стелажі обробляється порошково-полімерною емаллю.

За більш детальною інформацією звертайтесь до наших менеджерів. Телефонуйте за вказаними номерами або скористайтеся формою зворотного зв'язку. Наші фахівці завжди готові проконсультувати вас, допомогти скласти технічне завдання та відповісти на будь-які ваші питання. Виготовимо складський мезонін, ціна на який буде виправдана та підкріплена реальною вигодою! Чекаємо на ваші звернення! Повний список контактів – на цій сторінці.