You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.

Багатоповерхові стелажі та системи перекриттів

Складські мезонінні стелажі дозволяють організувати ефективну систему зберігання з використанням всієї доступної висоти приміщення. Крім того, застосування багатоповерхових стелажів дає можливість організувати адміністраторську зону, пункти збирання та розподілу продукції на різних рівнях складу.

Мезонінні конструкції являють собою платформну конструкцію у 2-4 рівні з перекриттями та сходовим маршем. Перекриття виготовляються з решіткового настилу або листів ОСБ. Про переваги від придбання такого обладнання можна почитати, натиснувши сюди.

Схема паллетных стеллажей

Технічні характеристики

Доступна висота конструкції 6000— 15 000 мм
Вантажопідйомність рами 2,5 / 5 / 8 / 12 / 16 тонн
Кількість ярусів 2 — 4
Навантаження на рівень зберігання до 4000 кг
Максимальне навантаження на 1м² до 1000 кг
Матеріал перекриття — решітковий настил
— листи ДСП/ОСБ
 

У конструкції застосовуються стандартні стійки палетних стелажів, або стелажів серії Майстер, що робить складський мезонін стійким та надійним.

Поверхові стелажі українського виробництва

Заявка на розрахунок поверхового стелажа

Зв'язатися з менеджером

Андрій Галинський

+38 (067) 474-76-00

+38 (057) 759-79-00

Нам довіряють

Rozetka
Zeppelin Ukraine
Kiddisvit
weichai
ПУМБ
Цитрус

Поверхові стелажі, мезонін та платформи для складу

Завод стелажного обладнання Форстор Індастрі пропонує замовити мезоніни та поверхові стелажі на базі поличних та палетних систем, виготовляємо багатоярусні конструкції для складу, доставляємо і монтуємо по всій Україні. Сьогодні у продажу багатоповерхові стелажні системи з полицями та робочою платформою, сходами та перекриттями. Такий тип складського обладнання дозволяє забезпечити високу щільність зберігання на складі, за рахунок використання всієї вільної висоти приміщення для створення максимально корисного робочого простору з кожного квадрата.

Виготовляємо комплексні металоконструкції

Ми маємо великий досвід розробки стелажних систем для великих складських комплексів. Ось приклад такого проекту – поставили складний триярусний мезонін на базі палетних стелажів.

Проект розроблявся з упором на максимальну місткість складського приміщення без втрати у швидкості вантажопотоків.

Докладніше про проект

 

Особливості конструкції багатоповерхових стелажів

Мезонінні конструкції являють собою платформну конструкцію у 2-4 рівні з перекриттями та сходовим маршем. Перекриття виготовляються з перфорованого сталевого листа або решіткового настилу, що дозволяє отримати високу опорну здатність всієї системи. Також доступний бюджетний варіант перекриттів з листів ДСП або ОСБ. Для забезпечення безпечної роботи на верхніх поверхах системи, по периметру платформи встановлюється захисна огорожа. У нас налагоджено виробництво двох типів складських мезонінів: класичні та полегшені.

Класичний мезонін

В якості опорних балок використовуються стійки палетного стелажа. Вони виготовляються з гарячекатаної вуглецевої сталі. У процесі формування профіль може отримати до 12 вигинів. Така кількість ребер жорсткості забезпечує високу стійкість та опорну здатність металоконструкції.

Стійка палетного стелажу витримує до 18 тонн

Полегшений складський мезонін

Виготовляємо на базі стійок стелажів Master. Такий мезонін буде відмінним рішенням, коли не потрібна така висока опорна здатність, як у класичного мезоніну. Конструкція на базі стелажів Майстер дозволяє отримати ті ж самі переваги, але при меншому бюджеті.

Доступні опції поверхових стелажів

Окрім стандартних елементів конструкції, поверхові стелажі можуть бути доукомплектовані різними опціонними рішеннями. Однією з найбільш популярних опцій, що має попит, є електрогідравлічний щогловий підйомник, інтегрований в мезонін. Також в постачанні можемо запропонувати конвеєрну систему, гідравлічні ліфти власного виробництва, огорожі, системи автоматизації та захисту конструкції.

Стійка стелажу Майстер витримує навантаження у 2,5 тонни.

Виробництво поверхових стелажів в Україні

Багатоповерхові системи стелажного зберігання виробляються на сучасному заводі в місті Дніпро. Компанія Форстор має у розпорядженні все необхідне обладнання, що потрібне для виготовлення стелажів для будь-яких завдань складської логістики.

Ми працюємо по всій Україні. Забезпечуємо своєчасне оснащення складів стелажами, складським обладнанням та технікою. Спеціалізуємося на комплексному підході до реалізації проектів: спроектуємо та виготовимо стелажі, доставимо і змонтуємо їх на об'єкті замовника.

Докладніше

Залишайте заявку прямо зараз

З усіх питань звертайтеся до відділу збуту підприємства Форстор Індастрі. Наші проект-менеджери допоможуть вам підібрати оптимальну конфігурацію поверхових стелажів, яка буде оптимально вирішувати завдання зберігання продукції на вашій ділянці, замовити та купити можна в Києві, Харкові та Дніпрі із заводу за вигідною ціною. Телефонуйте за вказаними телефонними номерами або пишіть нам через форму зворотного зв'язку на сайті.