You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.

Набивні стелажі в'їзні

Головна особливість, яку мають в'їзні стелажі (глибинні, набивні) – використання максимального доступного простору для зберігання продукції на палетах. Така система дозволяє збільшити показники ефективності по площі складу до 160%, та до 88% – по використанню об'єму складу. Але стелажі drive-in підходять тільки для складування однорідної/однотипної продукції на піддонах.
від 1000 грн/палетомісце
Набивні стелажі

Переваги стелажів drive-in

  • Конструкція в'їзного типу займає мало місця за за рахунок відсутності міжрядних проїздів.
  • Від 85% зайнятого глибинними стелажами простору буде корисним.
  • Забезпечується висока щільність зберігання вантажів, зростання ефективності складу може досягати 600%.

Опорні елементи стелажу

Стійка глибинного стелажа має в перерізі від 8 до 12 ребер жорсткості, при максимальному навантаженні на раму до 16 тонн.

Технічні характеристики

Діапазон висоти конструкції мм від 2000 до 12 000 з кроком 100
Ширина каналу для завантаження мм 1400 (стандарт)
Максимальне навантаження напрямних кг до 1800
Вантажопідйомність рами кг до 16 000
Доступна обробка елементів   — порошково-полімерне покриття
— оцинковане виконання

Розрахунок стелажа для палет

Зв'язатися з менеджером

Андрій Галинський

+38 (067) 474-76-00

+38 (057) 759-79-00

ВИРОБНИЦТВО СТЕЛАЖІВ
 
СЕРТИФІКАТИ НА СТЕЛАЖІ
 
ЗБІРКА ТА МОНТАЖ

Виробництво і монтаж в'їзних стелажів

Сучасна технологія прокату сталі
Високоякісна оцинкована сталь
Готові стійки стелажів

Виготовлення набивних стелажів ведеться на сучасній виробничій базі з дотриманням європейських вимог до безпеки і міцності систем зберігання. Тісний зв'язок конструкторського відділу та виробництва дає можливість виготовляти глибинні стелажі в широкому діапазоні конфігурацій.

Професійний монтаж стелажної системи гарантує її працездатність та безпеку на весь термін служби. Досвідчені фахівці нашої монтажної бригади зберуть та встановлять drive-in стелажі на вашому об'єкті в будь-якій точці України.

Нам довіряють

Rozetka
Zeppelin Ukraine
Kiddisvit
weichai
ПУМБ
Цитрус

Як працює набивна стелажна система drive-in

Піддони розташовуються в каналах на спеціальних напрямних рейках, закріплених за допомогою утримувачів на стійках стелажа. Набивний стелаж дозволяє розміщувати вантажі, в'їжджаючи навантажувачем або штабелером безпосередньо вглиб каналу. Залежно від конфігурації складського приміщення, особливостей вантажу, що зберігається та обігу товарів, набивні стелажі можуть обслуговуватися двома різними способами:

  1. Найпоширеніший варіант — принцип LIFO (останнім прибув – першим вибув). Для одного типу товару виділяється окремий коридор або кілька суміжних коридорів. Вантажно-розвантажувальні роботи при цьому виконуються тільки з лицьового боку стелажної системи.
  2. Для швидкої обробки вантажів краще підходить "прохідна" схема розміщення, при ній зони навантаження і розвантаження розділені безпосередньо стелажем.  Прохідні стелажі працюють за принципом FIFO (першим прибув — першим вибув).

Проект въездного стеллажа на складе в Днепре

Розробляємо ефективні рішення для будь-яких приміщень

На прикладі цього проекту ви можете переконатися, що наші інженери розробляють рішення, спираючись не на стандартні і шаблонні прийоми, а виходячи з умов і вимог клієнта.

Цей проект цікавий тим, що в нестандартному приміщенні ми розташували 4 блоки в'їзних стелажів таким чином, щоб забезпечити максимальну щільність зберігання. При цьому збереглися досить великі коридори для руху техніки.

Докладніше про проект

 

Комплексний підхід до вирішення завдання

Завод Форстор Індастрі проектує та виготовляє всі види стелажів для піддонів, пропонує доставку і монтаж по Україні. Оскільки набивні стелажі це досить складний тип стелажних систем, то рекомендуємо вам зв'язатися з нашими менеджерами для уточнень всіх деталей та нюансів. Вони нададуть вам максимально детальну інформацію щодо виробничих етапів, марок використовуваної сталі та інші технічні дані. А наші інженери виконають розрахунок глибинного стелажа конкретно для вашого випадку.

З усіх питань звертайтеся до відділу продажу компанії Форстор. Телефонуйте за вказаними номерами або задайте своє питання онлайн – напишіть в чат, наш фахівець відповість вам протягом хвилини. На цій сторінці ви знайдете всю контактну інформацію: телефони, форму зворотного зв'язку, адресу та карту проїзду.

Відгуки про нашу роботу

...

Оснастили склад системою поличних середньовантажних стелажів

Відгук Проект

Оцінка:

         
...

Оснащення складів палетними стелажами

Відгук Проект

Оцінка:

         
...

Регулярні поставки стелажів і складської техніки

Відгук Проект

Оцінка:

         
ДКПК

Двох'ярусна складська платформа та палетні стелажі

Відгук Проект

Оцінка: