You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.

Складські конструкції та рішення, оснащення для складів

Ми спеціалізуємося на повному оснащенні складських ділянок, ви можете знайти всі необхідні рішення для складу в одному місці – на нашому сайті. У нас ви знайдете пластикові піддони, ролл-контейнери, ПВХ завіси та багато іншого.

Складські конструкції та оснащення складу

Компанія Форстор надає широкий вибір складського обладнання та техніки для забезпечення стабільної працездатності складського підприємства. Крім того, в асортименті завжди є великий та постійно оновлюваний обсяг додаткових рішень для виробничо-складських компаній.

Власне виробництво складських конструкцій: стелажних систем, підйомників та конвеєрів. Забезпечуємо склад всім необхідним в короткі терміни. Знаходимо рішення для різних завдань – від теплоізоляції та зонування приміщень, до збільшення кількості місць зберігання та підвищення ефективності вантажопотоків.

Доступні рішення для оснащення складів:

Платформні візки. Складське оснащення для транспортування різної продукції невеликих габаритів по території складського підприємства.

Складські сходи. Пересувні драбини – бюджетне рішення для обслуговування багатоярусних стелажних систем.

Робочі платформи для навантажувачів. Металева корзина, яка кріпиться до вил навантажувача. Дозволяє безпечно проводити висотні роботи.

Трейк палети. Застосовуються на складах автомобільних запчастин або в автомайстернях для зберігання шин.

Стелажі фрейми. Основне застосування – штабельне складування продукції невеликих розмірів. Можлива організація зберігання як всередині приміщення, так і зовні.

Сітчасті контейнери. Міцна металоконструкція, яка призначена для зберігання важких вантажів. В основному застосовують на виробничих підприємствах або на складах запчастин.

Опції для палетних стелажів

Складські рішення, що дозволяють забезпечити надійне зберігання нестандартних вантажів.

Захист стелажів, металеві відбійники. Застосування захисних відбійників для стійок значно збільшує показники безпеки та надійності стелажів. Наполегливо рекомендується до установки.

Решітковий настил. В асортименті є настил зварного та пресованого типу виготовлення. Використовується для створення перекриттів та полиць стелажних систем.

З усіх питань щодо складських конструкцій та оснащення складів, звертайтеся до наших менеджерів. Вони завжди готові проконсультувати вас та надати вичерпні відповіді на ваші питання. Телефонуйте за контактними телефонними номерами, або скористайтеся формою зворотного зв'язку на сайті. Якщо ви хочете приїхати до нас в офіс, то адресу з докладною картою проїзду ви знайдете на сторінці з нашими контактами.

Нам довіряють

Rozetka
Zeppelin Ukraine
Kiddisvit
weichai
ПУМБ
Цитрус