You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.

Архівні стелажі металеві

Мобільні та стаціонарні архівні стелажі призначені для зберігання документації, архівів, цінних паперів або книг в будь-якому вигляді. Вони надійні та довговічні – такі металеві стелажі мають попит на будь-якому підприємстві, де ведеться активна робота з документацією та існують архіви.

Підбір поличного стелажа

Зв'язатися з менеджером

Євген Рябоконь

+38 (067) 010-76-00

+38 (044) 223-67-00

Виробництво поличних стелажів

Постійний запас рулонної сталі
7 ліній холодного прокату
Автоматизовані верстати для перфорування
Камера порошкового фарбування
Готові полки для стелажів легкої серії
Зона упаковки стелажного обладнання

Завод стелажного обладнання Форстор Індастрі знаходиться в м. Дніпро. Побутові стелажі виготовляються на сучасному обладнанні кваліфікованими фахівцями. Вся продукція сертифікована і має повний набір документів.

Фахівці нашої компанії мають великий досвід побудови та встановлення металоконструкцій. Виконуємо роботу будь-якої складності в короткі терміни. Працюємо по всій Україні, надаємо гарантійне та післягарантійне обслуговування!

Нам довіряють

Rozetka
Zeppelin Ukraine
Kiddisvit
weichai
ПУМБ
Цитрус

Архівний стелаж – особливості конструкції

Розрізняють 2 основних види архівного стелажа: мобільний та стаціонарний тип. Мобільні архівні ще називають пересувними або перекатними — полиці зі стійками переміщаються по спеціальних рейках-напрямних, залишаючи лише один прохід для обслуговування. Стаціонарний стелаж для архіву складається з вертикальної стійки та полиць, які закріплені на стійках спеціальними зачепами. Для забезпечення стійкості та для запобігання механічних пошкоджень покриття підлоги, стійки стелажу оснащені пластиковими підп'ятниками. Профілі стійок виготовляються з оцинкованої сталі та можуть бути додатково пофарбовані порошково-полімерною емаллю світло-сірого кольору, або будь-якого іншого за запитом клієнта.

Одна з основоположних переваг стаціонарного архівного стелажа – простота конструкції і легкість монтажу, бо вони базуються на стандартних металевих поличних стелажах. Їх можна вільно розташувати в будь-якому приміщенні, оскільки вони компактні та можуть бути легко розібрані для перенесення в інше місце.

Де можна замовити архівні металеві стелажі

Форстор Індастрі має у розпорядженні власне виробництво поличних стелажів всіх типів, на базі яких збирається стелаж для архіву, тому замовляйте у виробника з доставкою та монтажем по Україні. Якщо ви хочете купити стелажі для архіву документів, то телефонуйте за вказаними номерами вже сьогодні. Наші проект-менеджери проконсультують вас, допоможуть підібрати і купити стелажі для архіву за оптимальними цінами. Також ви можете відправити свою заявку нам електронною поштою, для цього скористайтеся формою зворотного зв'язку на нашому сайті. Всі заявки обробляємо протягом одного робочого дня. Отже, телефонуйте або пишіть вже сьогодні. Чекаємо на ваші звернення!