You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.

Стелажі для магазину або супермаркету

Підприємство Форстор Індастрі пропонує стелажі для магазинів, торгових центрів, супермаркетів та гіпермаркетів власного виробництва. Поличні стелажі однаково ефективні для зберігання і викладки товарів в торговому залі магазину. Легка власна вага і простота конструкції спрощує процес монтажу, тому збірка системи зберігання не дозволить вашому бізнесу простоювати.

Торговельні стелажі Форстор

 

 

Стелажі для торгового залу магазину білизни

 

5 рівнів зберігання та зручні проходи
Стелажі для складу-магазину
Система зберігання для магазину білизни

Крім поличних стелажів, ми також можемо запропонувати вам комбіновані системи, на нижніх ярусах яких можна сформувати вітрину товарів, в той час як на верхніх рівнях буде зберігатися основний запас продукції на палетах.

Схема легких стелажів

Стелажі Start

Висота конструкції мм до 3000 / (під замовлення)
Довжина стелажної полиці мм до 1150 / (під замовлення)
Глибина конструкції мм до 800 / (під замовлення)
Навантаження на полицю кг до 120
Варіанти виконання

— порошкове покриття

— оцинкована сталь

Торгові стелажі Форстор — оптимальне рішення для магазинів Cash & Carry. Вони міцні, легкі, і досить місткі.

Стелажі Master

Висота стелажу мм до 4000 / (під замовлення)
Доступна довжина полиці мм до 2500 / (під замовлення)
Глибина полиці мм до 1500 / (під замовлення)
Навантаження на полицю кг до 400
Матеріал полиці

— метал

— ДСП

Доступна обробка елементів

— порошкове покриття

— оцинковане виконання

Схема середньовантажних стелажів
 

Торговельні стелажі українського виробництва

Підбір стелажа

Зв'язатися з менеджером

Андрій Галинський

+38 (067) 474-76-00

+38 (057) 759-79-00

Виробництво стелажів для магазину

Постійний запас рулонної сталі
Перфораційний комплекс
8 сучасних прокатних ліній
Камера напилювання порошкової фарби
Готові стійки середньовантажного стелажу
Підготовка стелажів до відвантаження

Компанія Форстор має у своєму розпорядженні сучасну виробничу ділянку, яка обладнана потужними листозгинальними, профілезгинальними, прокатними верстатами, а також автоматичним пресовим і штампувальним обладнанням. Вся продукція сертифікована і має повний пакет документів. Ми виготовляємо стелажні металоконструкції будь-якої складності.

Досвідчені менеджери допоможуть скласти технічне завдання. При проектуванні враховуються всі особливості вашого приміщення і властивості зберігаємого вантажу. Виконуємо доставку стелажів по всій Україні. Мобільні монтажні бригади нашої компанії виконають установку стелажного обладнання на об'єкті замовника в найкоротші терміни.

Нам довіряють

Rozetka
Zeppelin Ukraine
Kiddisvit
weichai
ПУМБ
Цитрус

Універсальні торговельні полично-палетні системи

Завод Форстор Індастрі виготовляє стелажі для магазинів і супермаркетів трьох серій: легкі поличні Start, середньовантажні стелажі Master з металевими полицями та важкі конструкції палетно-поличного типу, працюємо в Києві, Харкові, Дніпрі та інших містах України, доставляємо і монтуємо, здійснюємо гарантійний та сервісний супровід.

Легкі поличні стелажі для магазину мають просту конструкцію і естетичний зовнішній вигляд. Одна полиця такого стелажа витримує до 120 кг навантаження. Однак для торгового залу великого оптового магазину чи супермаркету краще застосовувати поличні стелажі середньої серії з навантаженням на полицю до 500 кг. Посилені стелажі для магазину DIY користуються високою популярністю завдяки своїй високій несучій здатності і простотою установки. Крім того вони мають гарний естетичний зовнішній вигляд. Торгівельний стелаж для гіпермаркету важкої серії має палетно-поличну конструкцію. Відмінне рішення для гіпермаркетів формату Cash and Carry. Застосування таких стелажів дозволяє з легкістю організувати магазин-склад. Для обслуговування торговельних стелажів важкої серії застосовується штабелер або навантажувач.

 

Як зібрати середньовантажний стелаж Master

Стелажі цієї серії витримують навантаження до 400 кг, і при цьому швидко збираються. У комплект виробу входять: стійки, траверси, розкоси, підп'ятники, опори під ДСП і металеві полиці, болти з гайками та фіксатор.

Подивившись це відео, можна дізнатись, як легко та правильно зібрати стелаж серії Master з двома металевими набірними полицями та одним рівнем зберігання  під полицю ДСП.

Підібрати стелаж
 

Як купити стелаж для магазину

Форстор Індастрі пропонує виготовити всі види торговельно-складських стелажів для магазинів будь-якого типу. Асортимент продукції досить великий, щоб правильно зробити вибір і купити стелаж саме той, який максимально підійде вашому магазину, необхідна консультація фахівця відділу продажів. Щоб купити стелаж для магазину, потрібно дзвонити за вказаними телефонними номерами або заповнити форму зворотного зв'язку. Наші фахівці відділу продажів нададуть відповіді на будь-які ваші питання, щодо оснащення торгово-складських підприємств. Проконсультують і допоможуть у виборі відповідних стелажів для супермаркету, під Ваші завдання та умови. Чекаємо ваших звернень!