You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.

Опції та аксесуари для стелажів

Доповнення та опції дозволяють значно розширити функціональні можливості ваших стелажів. Використання доповнень дозволяє легко адаптувати стелаж до різних типів вантажів, підвищити безпеку зберігання та оптимізувати роботу складського комплексу в цілому.

Потрібна консультація?

Зв'язатися з менеджером

Андрій Галинський

+38 (067) 474-76-00

+38 (057) 759-79-00

Нам довіряють

Rozetka
Zeppelin Ukraine
Kiddisvit
weichai
ПУМБ
Цитрус

Широкий вибір доповнень до стелажів

  • Металеві відбійники. Призначені для захисту опорних стійок від механічних пошкоджень, які можна нанести вантажною технікою.
  • Стелажні огорожі і ворота. Такі опції для стелажів дозволяють розділити систему зберігання на зони, а також забезпечити доступ до певного типу вантажу, що зберігається на складі.
  • Перемички для палет та листів ДСП. Дозволяють забезпечити оптимальний розподіл навантаження на полицю, що позитивно позначається на довговічності листів ДСП та міцності конструкції в цілому.
  • Полиці з металу. Опції для стелажів з метою зберігання хімічної продукції та рідин.
  • Решітковий настил. В основному застосовується в конструкції палетних стелажів у якості полиць та перекриттів. Це універсальне рішення: мала маса та висока міцність дозволяють забезпечити стелажну систему високими показниками надійності, стійкості до навантажень.
  • Сітчасті полиці. Гарний та недорогий варіант для забезпечення складування пожежонебезпечної продукції.
Виробництво аксесуарів для стелажів

Компанія Форстор має у своєму розпорядженні сучасні та автоматизовані цехи з виробництва стелажного обладнання. Виробництво аксесуарів для стелажів здійснюється на вищому рівні. Більш ніж за 8 років ми напрацювали потужну виробничу базу, яка дозволяє нам виготовляти стелажі та системи зберігання будь-якої складності. Ми готові запропонувати вам навіть нестандартні рішення, які допоможуть вирішити вашу задачу.

Як купити аксесуари для стелажів

Просто зв'яжіться з нашими менеджерами вже сьогодні. Вони допоможуть вам підібрати оптимальні аксесуари для вашої системи стелажів, а також допоможуть вам знайти відповіді на будь-які питання щодо складського обладнання. Телефонуйте нам або пишіть через форму зворотного зв'язку. Працюємо по всій Україні та пропонуємо найдемократичніші ціни.