You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.

Гравітаційні стелажі Profi

Гравітаційні (роликові) стелажі — сучасне обладнання, яке дозволяє максимально ефективно використовувати складське приміщення. Така система стелажів може займати до 80% площі складу. Перекочувальні стелажі дають можливість розділити зони завантаження та розвантаження. Зменшується кількість необхідної вантажної техніки, скорочується штат обслуговуючого персоналу.
Гравітаційні стелажі Profi

Основні переваги

  • Ефективність використання площі складу до 80%;
  • Висока швидкість обробки товару;
  • Скорочення необхідної кількості вантажної техніки та персоналу;
  • Поділ зон завантаження та вивантаження, принцип FIFO;
  • Термін служби рішення — до 10 років;
  • Мінімальна технічне обслуговування — 1 раз на рік.

Розміри профілів стійок стелажу

Ролікові модулі системи

Технічні характеристики:

Доступна висота конструкції мм  до 12 000
Вага палети з вантажем  кг до 1000
Максимальний розмір палети мм 1000х1200
Максимальна глибина каналу   15 палет
Доступна обробка елементів .     — порошково-полімерне покриття
    — оцинковане виконання

Розрахунок стелажа для палет

Зв'язатися з менеджером

Андрій Галинський

+38 (067) 474-76-00

+38 (057) 759-79-00

Виробництво гравітаційних стелажів

Лінії прокату стелажних стійок
Високоякісна оцинкована сталь
Готові стійки стелажів

Компанія Форстор має власні виробничі потужності для виготовлення гравітаційних стелажних систем будь-якої складності. Обладнання створюється на сучасному устаткуванні під наглядом досвідчених спеціалістів.

Наша монтажна бригада може виїхати до будь-якого регіону України та зібрати стелажну систему у вас на підприємстві. Фахівці мають усі необхідні допуски для таких робіт та велику кількість реалізованих проектів за плечима.

Нам довіряють

Rozetka
Zeppelin Ukraine
Kiddisvit
weichai
ПУМБ
Цитрус

Стелажі гравітаційні — конструкція

Роликові стелажні системи забезпечують самостійне переміщення вантажу під впливом сили тяжіння. Товар на палетах або коробках рухається до зони вивантаження по роликових доріжках. У середньому нахил напрямних становить 4-5 градусів. Роликові напрямні оснащені системою стопорів та гальмівних механізмів. Траверси для стелажів виготовляються із двох С-подібних металевих профілів, які з'єднуються зварюванням. Таким чином, здатність несучої балки збільшується вдвічі. Траверса фіксується на стійці за допомогою 5-зубчастого кронштейна, що забезпечує високу міцність конструкції.

Компанія Форстор виготовляє гравітаційні стелажі для коробок та піддонів. Зберігання товару в таких системах забезпечується за принципом First In First Out (перший прибув — перший вибув). Послідовність вивантаження збігається з порядком завантаження. Такий варіант стелажних систем ідеально підходить для товару з обмеженим терміном зберігання.

Ми пропонуємо купити гравітаційні стелажі різної конфігурації у виробника. В Україні перекочувальні стелажні системи поки що не надто популярні через їхню високу вартість. Однак практика показує, що таке обладнання окупається загалом за 1.5-2 роки. Так разом з ними можемо порадити Вам набивні стелажі для піддонів, вони підходять для складання палет приблизно однакових габаритів.

Якщо у вас виникли якісь питання, телефонуйте нашим менеджерам або використовуйте форму зворотного зв'язку (активується кнопкою «Задати нам питання»). Також на цій сторінці ви можете знайти → повний список контактів + карту проїзду до нашого головного офісу.

Відгуки про нашу роботу

...

Оснастили склад стелажною системою

Відгук Проект

Оцінка:

         
...

Оснащення складів палетними стелажами

Відгук Проект

Оцінка:

         
...

Регулярне постачання стелажів та складської техніки

Відгук Проект

Оцінка:

         
ДКПК

Двоярусна складська платформа та палетні стелажі

Відгук Проект

Оцінка: