You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.

Пресований настил

Настил з пресованих сталевих решіток – універсальний будівельний матеріал, який має високу опорну здатність та невелику масу. Така особливість досягається за рахунок пористої структури решітки, завдяки чому настил має попит для спорудження металоконструкцій різного призначення.

Заявка на решітковий настил

Зв'язатися з менеджером

Артем Терещенко

+38 (050) 373-76-00

+38 (044) 353-36-00

Виробництво пресованого настилу

Різка рулонної сталі на смуги
Подача опорних сталевих смуг
Великоформатна заготовка пресованого настилу
Фігурна порізка решіток складної форми
Приварка обрамлення
Гаряче цинкування готових решіток

Пресований настил виробляється в Україні, та відповідає нормі DIN 24537-1, а технічні параметри готових виробів відповідають стандарту RAL GZ-638. В процесі виготовлення в опорні смуги під великим тиском запресовується поперечна смуга з меншим поперечним перерізом. Для захисту готової решітки від корозії використовується гаряче цинкування.

У нас ви можете замовити повний комплекс послуг: проектування, виробництво і монтаж металоконструкцій під різні завдання вашого підприємства. Ми спеціалізуємося на реалізації нестандартних та складних проектів "під ключ", а виїзні бригади наших досвідчених монтажників працюють по всій Україні.

Нам довіряють

Rozetka
Zeppelin Ukraine
Kiddisvit
weichai
ПУМБ
Цитрус

Раціональне рішення для стелажів

Пресований решітковий настил використовується практично у всіх сферах будівництва. Саме він є основним елементом металевих конструкцій різного призначення. Пресований настил застосовують в будівництві офісних та торгових центрів, сходових маршів, для облаштування перекриттів на складах, доріжок для пішоходів, платформ в цехах промислових підприємств тощо.

Особливості решіток

Структура пресованого настилу складається зі сталевих смуг таких типів:

  • опорна;
  • єднальна;
  • смуга для обрамлення.

Металеві смуги перших двох типів оснащені спеціальними пазами. Саме в них під високим тиском упресовують єднальні елементи. Смуги для обрамлення шляхом зварювання закріплюють по периметру заготовки. Основна функція – забезпечення естетичності та захист від механічних пошкоджень основи конструкції. Для збільшення стійкості до корозії решітки оцинковують.

Для монтажу елементів обрамлення до каркаса використовується кріплення під назвою «метелик». Це вигнута скоба, що має болт, опорну пластину або гак. Таке кріплення вважається одним з найміцніших. Забезпечує надійність всієї конструкції. Йде в комплекті разом з решітками.

Компанія «Форстор» пропонує сучасні та ефективні рішення для бізнесу. У нас ви можете підібрати конструкції для оснащення складських приміщень, логістичних центрів тощо. У продажу немає продукції потрібних габаритів або середньої вантажопідйомності? Не проблема, ми виготовимо необхідну вам конструкцію недорого на замовлення, з урахуванням особливостей приміщення, умов експлуатації та особистих уподобань.

У нас ви можете купити продукцію таких видів:

  • пресований оцинкований настил різних розмірів;
  • решітки для завальних ям;
  • настил для стелажів різних типів;
  • решітки для автомийки.

У разі необхідності фрагменти настилу можна замінити без втрати експлуатаційних характеристик. Виробництво методом гарячого цинкування дозволяє отримати матеріал, стійкий до впливу агресивних хімічних речовин.

Власне виробництво та сучасне оснащення цехів дозволяє гарантувати якість продукції, та виготовляти близько 1000 тонн оцинкованого настилу в рік. Доставляємо та встановлюємо конструкції по всій Україні. Постачаємо невеликі разові партії по актуальній ціні та співпрацюємо з великими оптовими покупцями.