You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.

Зварний настил під замовлення

Зварний решітковий настил – матеріал з високою опорною здатністю, який активно використовується в якості перекриттів при будівництві різних металоконструкцій. Зварні решітки виготовляються індивідуально, за розмірами замовника. Здійснюємо доставку решіткового настилу по всій Україні.
Зварний настил під замовлення

Переваги зварного настилу:

  • Легка монолітна конструкція з високим показником жорсткості;
  • Можливість доопрацювання настилу в ході будівельних робіт;
  • Високі протиковзні властивості та захист від криги;
  • Стійкість до впливу високих і низьких температур, агресивних хімічних реагентів;
  • Простий монтаж і демонтаж.

Технічні характеристики

Максимальна довжина мм 6000
Максимальна ширина мм 1000
Товщина прутка мм 5
Висота опорної смуги мм від 25 до 100
Товщина опорної смуги мм від 2 до 10
Розмір чарунок мм 34,3 x 38,1 / 34,3 x 50,8 / 34,3 x 76,2 / 34,3 x 101,6
Таблиця навантажень для зварного решіткового настилу

Виробництво зварного настилу

Різка рулонної сталі на смуги
Подача опорних сталевих смуг
Контактно-пресове зварювання опорних смуг і прутка
Фігурна порізка решіток складної форми
Приварка обрамлення
Гаряче цинкування готових решіток

Зварний решітковий настил виробляється в Україні з високоякісної сталі, відповідно до норм DIN 24531-1, DIN 24537-2, RAL GZ-638. Поперечні прутки з'єднуються з опорними смугами ковальсько-пресовим зварюванням, що гарантує монолітність і жорсткість готового виробу.

У нас ви можете замовити повний комплекс послуг: проектування, виробництво і монтаж металоконструкцій під різні завдання вашого підприємства. Ми спеціалізуємося на реалізації нестандартних і складних проектів "під ключ", а виїзні бригади наших досвідчених монтажників працюють по всій Україні.

Нам довіряють

Rozetka
Zeppelin Ukraine
Kiddisvit
weichai
ПУМБ
Цитрус

Виробництво зварного настилу в Україні

Для виготовлення решіток використовується рулонна сталь з оптимальною товщиною і хімічним складом. Це гарантує міцність, довговічність готових виробів, а гаряче цинкування забезпечує високий захист від корозії. На автоматичній лінії виробництва опорні смуги з'єднуються з поперечним прутком методом контактного зварювання. В результаті виходить монолітна решітка, яку можна додатково модифікувати під час укладання настилу: підрізати, додавати отвори. При цьому конструкція не втратить своєї жорсткості та міцності.

Як замовити зварний решітковий настил

Настил зварний решітковий – універсальне рішення для будівництва містків промислових майданчиків, маршрутних сходів біля інженерних комунікацій, сходинок. Ми пропонуємо решітковий настил українського виробництва за вигідною ціною, з доставкою по всій Україні.

Щоб замовити зварний настил, звертайтеся до відділу продаж компанії Форстор – телефонуйте за вказаними на цій сторінці номерами телефонів, або скористайтеся формою зворотного зв'язку, і ми зв'яжемося з вами самі. Чекаємо ваших дзвінків і звернень!