You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.

Настил для надсилосних галерей

У продажу решітки для надсилосних галерей елеваторів. Це рішення, яке забезпечить не тільки високі показники жорсткості та надійності конструкції, але також і безпеку технічного персоналу. Це досягається завдяки високій несучій здатності решіток, їхній малій власній масі та гарному зчепленню взуття з ґратчастою поверхнею, що унеможливлює ковзання на небезпечній висоті.
Настил для надсилосних галерей

Технічні характеристики

Довжина решітки (стандарт)

мм

800/1000/1200/1500

Ширина решітки (стандарт)

мм

800/1200

Максимальна можлива довжина

мм

6100

Максимальна можлива ширина

мм

1200

Максимальна носійна здатність

кг/кв.м.

1800

Заявка на решітковий настил

Зв'язатися з менеджером

Андрій Галинський

+38 (067) 474-76-00

+38 (057) 759-79-00

Виробництво настилу для надсилосних галерей

Різка рулонної сталі на смуги
Подача опорних сталевих смуг
Великоформатна заготовка пресованого настилу
Контактно-пресове зварювання опорних смуг і прутка
Фігурна порізка решіток складної форми
Приварка обрамлення
Гаряче цинкування готових решіток

Виробництво решіток для надсилосних галерей розташоване в Україні. Настил виготовляється з рулонної сталі від провідних європейських та українських виробників. Усі решітки відповідають нормам DIN 24531-1, DIN 24537-2, RAL GZ-638, що гарантує контроль якості. Поперечні прути й носійні смуги з'єднуються зварюванням контактно-пресовим способом, а для захисту від іржі використовується гаряче цинкування.

Завод Форстор Індастрі має у своєму розпорядженні проєктний відділ, власне виробництво і сервісні бригади, що дає змогу реалізувати проєкт будь-якої складності по всій Україні. Спеціалізуємося на наданні повного комплексу послуг: проєктуємо і виробляємо різні металоконструкції, здійснюємо доставку на об'єкт замовника і професійний монтаж.

Нам довіряють

Rozetka
Zeppelin Ukraine
Kiddisvit
weichai
ПУМБ
Цитрус

Особливості конструкції силосних галерей

Надсилосні галереї (естакади) елеваторів - прогонова металоконструкція, на якій встановлюється транспортер для завантаження зерна в силос. Зазвичай естакада складається із секції для зернового транспортера і пішохідного майданчика з поручнями.

Решітки стануть чудовим рішенням якраз для пішохідного майданчика. Він використовується для обслуговування транспортерів і дуже важливо забезпечити високу безпеку для роботи того персоналу, адже галереї розташовані на досить великій висоті - від 10 до 30 метрів, залежно від конструкції силосу.

Виробництво настильних решіток

Виробництво настильних решіток знаходиться в Україні. Це сучасний автоматизований завод, оснащений обладнанням для виготовлення 2 типів решіток: зварних і пресованих. Виробничі потужності цеху дають змогу постачати партії решіток до 100 тис. тонн на місяць.

З усіх питань звертайтеся до відділу продажів заводу Форстор Індастрі. Ми також виготовляємо інше обладнання для елеваторів і зерносховищ, авторозвантажувачі зерна і транспортери. Телефонуйте за вказаними телефонними номерами або надсилайте заявку нам на пошту. Наш менеджер проконсультує вас і допоможе підібрати оптимальні розміри решіток для надсилосної естакади. Чекаємо ваших звернень!